trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

2 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Сря Фев 26, 2014 8:11 pm

First topic message reminder :

Заключвайки малката книжарница, закрачих забързано по улицата, вървейки към вкъщи. Скришом се оглеждах, надявайки се този път да не видя никакви духове, а и те да не ме видят. Исках поне малко спокойствие, особено след напрегнатия ден в работата, който имах. Почти всичко ме болеше, бях толкова скапана и едва гледах от умора, но болката и аз вече отдавна бяхме стари приятели, така че това не беше нищо ново под слънцето за мен. Примижавайки пред внезапно разразилия се вятър, почти подтичвах по улицата, на която само тук-таме се виждаше по някой човек. А и градчето ни беше малко, не вярвах да е възможно улиците наистина да бъдат претъпкани, след като и броя на жителите не беше особено голям. Обгръщайки раменете си с ръце, не ми отне много, за да наближа къщата си. Беше същото място, където живеех с родителите си. След пожара му бях ударила един основен ремонт, но настрана от това, всичко си беше по старому, точно както беше и в миналото. Заключвайки два, три пъти зад себе си за по-сигурно, най-накрая въздъхнах от облекчение. Е, надали вратата щеше да е кой знае каква пречка пред един дух, след като мъртвеца можеше лесно да изникне право пред теб от нищото, но все пак малко предпазливост никога не беше излишна, нали така? Оставяйки покупките в кухнята, бързо се преоблякох в много широк анцуг и тениска, което считах за доста удобно и всъщност представляваше моя вариант на пижама. Завивайки се на дивана, се сгуших с чаша горещ шоколад пред телевизора, който се опитвах да гледам, но всъщност мислите ми се рееха и бях толкова разсеяна, че почти не му обръщах внимание. Обгръщайки пръсите си около топлата чаша, въздъхнах със задоволство, наслаждавайки се на усамотението си. Бях отпусната, един от редките моменти, в който си позволявах да съм безгрижна, преди да се стъмни и духа на баща ми да се появи като по часовник.
Внезапното почукване по вратата ме накара да се стресна, изваждайки ме от мислите ми. Замръзнах, погледа ми отправен към дръжката - знаех, че нямаше кой да ме търси, тъй като не канех никой в дома си и като цяло си бях сама. Обзе ме страх.
Изправяйки се бавно, постепенно се запътих да отворя. Окей, Бет, не откачай - може би беше някой доставчик, или друг човек от града, търсещ ме за нещо. Опитвайки се да убедя сама себе си в това и да се успокоя, застанах пред вратата и хванах дръжката. Май започвах да се вманиачавам .. Не отвсякъде щеше да изникне някой психопат, така че беше крайно време да се стегна.
Отваряйки вратата, лицето ми придоби изражение на огромната изненада, която ме заля. На прага ми стоеше последният човек, който очаквах да видя. И макар да беше променен, бих го познала навсякъде. Сякаш миналото отново се връщаше .. в буквалния смисъл на думата.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down


I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Вто Апр 08, 2014 7:47 pm

Когато Бетани се появи Зак се спря и се вгледа в нея. Следеше внимателно всяко едно нейно движение и попиваше всяка една нейна дума осмисляйки я. Когато осети ръцете й да обгръщат отново лицето му за пореден път настръхна от допира. Но този път бе подготвен. Бе подготвен на целувката, но не бе сигурен, че тя отново бе желана. Поне не и от нейна страна. Но този път Закари не я отблъсна. Вместо това отговори на целувката й, а по тялото му запреминаваха тръпки. Точно това го караше тя да изпитва. Да настръхва при всеки един допир от нейна страна. А за добро или не.. тази тръпка започваше да му харесва. Но продължаваше да се чуди защо го правеше това тя. Дали неистина го правеше защото така иска. Дали наистина искаше да го усеща. Да усеща устните му. Как можеше в един момент да го гледа с омраза в очите, а в следващия да го целува и да твърди, че е защото така иска.
Ръцете на Зак се плъзнаха спирайки се на кръста й като по този начин той я притисна леко към него и когато целувката свърши той я прегърна. Разбира се не я държеше здраво и тя ако искаше можеше когато поиска да се измъкне от тази прегръдка, но преди да го направи Зак побърза да проговори.
-Прости ми Бет. Знам, че не можеш да ми простиш веднага, но моля те.. кажи ми, че поне някога  ще има шанс това да се случи.-шепнеше в ухото й докато я прегръщаше. – Искам да ти докажа, че аз не съм такъв. Никога няма да повторя нещо подобно. Обещавам, че ще ти докажа. Ще направя всичко което ме помолиш. Освен едно… да си тръгна и повече да не ме видиш..-продължи да шепне след което леко се отдръпна за да може да я погледне в очите, а в неговите очи имаше искреност.  
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Сря Апр 09, 2014 10:46 am

Действията му бяха .. необичайни. Беше такава рядкост Зак да покаже подобна нежност, че когато го правеше, дори не знаех как да реагирам. Бях се сковала леко в ръцете му, но прегръдката беше лека и изпълнена с уверение за думите му. Сякаш тя беше тази, от която имах нужда в банята .. само че се питах доколко беше вярна. Не, че не виждах в очите му искреността, която си личеше по-рано и в думите му, но все пак се колебаех. Добре, той беше искрен сега, но по-късно .. какво щеше да стане, когато после отново го ядосам толкова много? Тази искреност щеше да отстъпи пред гнева и той пак можеше да стори нещо .. ужасно. И по тази логика на цялото ми лице се беше изписала нерешителност, докато той ме гледаше в очите. Изражението ми разколебано, го наблюдавах мълчаливо за момент. Извръщайки поглед, се запитах какво да правя. Това, за което ме молеше, не беше никак лесно за мен. И знаех как най-точно да му го покажа. Връщайки погледа си на неговия, отвърнах на думите му
-Това, за което ме молиш, е доста сериозно, Зак. И адски трудно .. Сигурна съм, че можеш да ме разбереш, защото .. - правейки кратка пауза, преглътнах, събирайки кураж и с несигурен тон продължих, питайки
-Ти би ли простил на момичето на Пол?
Знаех отговора. Бях наясно, че не би и всичко, което той искаше, беше да я намери и да я накара да си плати за смъртта на Пол, без да знае, че тя в момента се намира на първия етаж на къщата, разговаряйки с Пол. Което щеше да помогне на Зак да разбере защо и на мен не ми беше лесно да преодолея това, което ми беше причинил. Защо не можех току така да му кажа, че поне ще опитам, ще помисля или нещо такова. Прошката беше трудно нещо .. и да, той ме молеше за нея, но беше ли сам способен да прощава?
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Сря Апр 09, 2014 7:03 pm

Закари се учуди че Бет не се отдръпна от прегръдката му, но същевременно остана доволен, защото в себе си, дори и да не си признаваше, изпитваше някаква нужда да я чувства близо до себе си, а тези моменти ги нямаше. Изслуша я. Знаеше, че да му прости за нея беше много трудно. Знаеше, че той нямаше право да я моли за прошка. Осъзнаваше грешката си. И знаеше, че ще направи всичко възможно да я накара да му прости. А и тя му даде много точен пример. Той дали можеше да прости на момичето което бе убило най добрия му приятел? Закари се замисли нед въпроса й, но не намираше друг отговор освен този който й беше напълно ясен на нея, а това донякъде го обезкуражи. И тя ли нямаше да може да му прости никога.  Винаги ли щеше да го гледа с тази омраза с която го гледаше и сега? Сигурно щеше да е така.. Но не искаше.. не искаше да е така. Но какво значение имаше какво иска той. Аз ще ви кажа.. никакво. В живота нищо не идваше ей така даром. За всичко трябва да се потрудиш, а от това колко много го искаш зависи и колко голяма е мотивацията ти. А мотивацията на Зак не бе никак малко, защото той просто искаше да я накара да му прости. Да заслужи прошката му.
-А ти как мислиш? Как искаш да простя на момичето, което толкова хладнокръвно го е убило? Ти си имала причина да убиеш баща си, но тя.. тя не е имала причина да убие Пол. Той.. той беше толкова добър и не заслужаваше да умре по този нелеп начин.-говореше спокойно въпреки, че вътрешно се разкъсваше и бушуваше. Просто й бе обещал, че няма да го види отново  в онази му светлина и щеше да изпълни обещанието си. Никога нямаше да си позволи да избухне отново пред нея каквото и да става. Щеше да се контролира и знаеше, че щеше да успее.
-Искам да я намеря Бет.. И най-малкото да я питам как е могла да го направи. С какво я е предизвикал Пол.. Защо точно той..-отдръпна се от нея като се обърна на другата страна и стисна ядно челюстта си, а погледа му на мига се изпълни с омраза. Защото въпреки, че не я познаваше той я мразеше. Мразеше я от дъното на душата си, - Това беше едната причина да дойда тук.. За да се опитам чрез теб да накарам Пол да ми каже коя е..-не я погледна а продължаваше да стои с гръб към нея.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Сря Апр 09, 2014 7:35 pm

Потиснах смеха си. Ама разбира се .. Значи Зак все още не беше забравил за това. Не се беше отказал да търси Тами. Макар и да имаше напредък - нямаше да я убива, а да говори с нея .. Какво постижение само. Просто чудесно. И на всичкото отгоре, той не беше готов и нямаше да й прости за смъртта на Пол, но молеше мен за прошка .. Той ме беше попитал как можеше да й прости. А как можех аз да простя на някой, който ме е изнасилил? Само че разбира се, той не се усещаше за това .. Каква ирония само. Отново се уверявах, че той показваше нежност, само когато поискаше и то не защото мислеше за мен, а защото мислеше за себе си. Просто не искаше да се чувства виновен .. Нещастник.
Пристъпвайки към него така, че да го погледна в очите, за момент просто мълчах. В погледа ми този път нямаше омраза. Но имаше осъждане. Свивайки ръце в юмруци, го гледах ядно и накрая тихо и твърде спокойно, промълвих
-Ти самия не си способен да прощаваш, и въпреки това егоистично молиш мен да го направя? Да забравя, сякаш не се е случило ..
Поклатих глава, отново прокарвайки погледа си от главата до петите му и обратно, сякаш той не струваше нищо. И в моите очи беше така. Усмихнах се.
-Затова ме прегърна, нали? Затова беше цялата тази нежност. Просто е имала за цел да ти простя, не е била отправена към мен ..
За Бога, колко още можех да бъда унижавана от него? Гледах го ядосано и осъдително. По дяволите, нямаше ли край всичко това? Бях толкова ядосана .. 
-Казваш, че ще направиш всичко, което те помоля? Не ме разсмивай .. Единственото, за което бих те помолила някога е да се държиш малко по-човешки с мен. Само че не си способен на това, нали, чудовище такова? Честно казано, уморена съм да ме третираш като предмет, Закари! Върви по дяволите!
Изсмях се, гневно заравяйки ръка в косата си и като поклатих глава, завърших
-Махай се. Не искам да те виждам повече. Никога. Върви си!
Обърнах му гръб, пресичайки стаята и като застанах в другия й край, знаех от какво имах нужда. Беше доста крайно като действие, но все пак .. Хванах ножицата, прокарвайки я по вътрешната страна на ръката си - физическата болка, която да замени душевната. Беше за предпочитане пред това, което чувствах в момента .. Свивайки ръката си в юмрук, просто наблюдавах как кърви, след което разтворих пръсти, вглеждайки се в червената течност по ръката ми. Струваше ми се, че трябваше да се боря за всяко вдишване.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Чет Апр 10, 2014 7:36 pm

Бетани отново започна да крещи. За пореден път той бе направил нещо с което да я предизвика. Тя отново започна да му казва, че не му вярва. Но това което най много го ядоса и нарани бе когато му каза, че нежността от негова страна е била само за да я умилостиви и да я накара да му прости. Не беше така. Всичко което бе казал или направил преди минути бе защото го почувства. В думите му имаше повече искреност отколкото всеки друг път. Но тя не му вярваше. Нямаше и да му повярва.
Когато Бет си проряза ръката Зак остана гледайки я с отворена уста. След като се осъзна какво точно правеше тя се приближи бързо към нея хващайки ръката й за китката. Вгледа се в кръвта по ръката й, а след това погледа му се спря в очите й.
-Какво правиш Бет? Не трябва да  правиш така..-гледаше я право в очите с някаква решителност да й каже това което си бе наумил.
-Знаеш ли какво? Сега ще ти кажа.. Знам, че да искам от теб да ми простиш е много от моя страна и мисля, че прекалих с това, но.. Но когато те прегърнах и когато бях с нежен с теб то не го направих за да получа нещо в замяна. Всичко го почувствах. Предполагам, че не си ми повярвала, но беше истина и..-не намери сили да продължи. Вместо това отиде до банята взимайки кърпа с която след това се върна при Бет и попи кръвта от ръката й, без да я пита дали е съгласна.
-И не те третирам като предмет. Ти си ми много скъпа Бет. Колкото и да не ти се вярва е така. И няма да се промени.-погледна я сериозно след което се отдръпна от нея, но не отдели погледа си от нея, а внимателно следеше всяко едно нейно действие.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Чет Апр 10, 2014 8:20 pm

Защо го правеше?
Дори не бях сигурна. Именно сега не бях сигурна в нищо. Още по-малко пък в действията на Закари - един път беше твърд и груб, в следващия нежен .. Не можех да го разбера. Какво се предполагаше да направя? Да му вярвам за всичко, да му простя и всичко да е цветя и рози? И двамата знаехме, че не беше толкова просто. Нито толкова лесно, колкото да се каже. На теория всичко изглеждаше по-просто .. Но в действителност цялата тази работа ставаше все по-объркана.
Дръпвайки кърпата от ръката си, просто оставих кръвта да се стича и извърнах поглед. Отказвах да го погледна. Накрая казах тихо
-За Бога, причини ми достатъчно .. искам просто да ме оставиш .. но пак искам твърде много .. - преглътнах с усилие, вдигайки поглед към него -След като няма да си тръгнеш, Зак, можеш поне да имаш смелостта да се държиш с мен както трябва.
Вдигнах здравата си ръка и погалих бузата му. За момент просто го гледах, без да казвам каквото и да било и отметнах малък кичур от косата му назад. Щеше ми се и с мен да можеше да бъде приятеля, който е бил с Пол .. за съжаление знаех, че никога нямаше да ми покаже тази си страна. Не и доброволно. А и след смъртта на най-добрия му приятел да го моля за това вероятно нямаше да е редно. Знаех, че щеше да му е тежко. Не знаех защо, но се замислях за него, вместо за себе си, въпреки всичко, което ми стори. А и какво точно се предполагаше да направя? Омразата ми към него не го караше да си тръгне, така че дали нежността щеше да го постигне? Не бях сигурна.
-Е, тогава ще те помоля за едно .. - дори не знаех дали бях способна на това, но думите ми се изплъзнаха, преди да успея да ги спра или пък да помисля малко повече
-Ще ми бъдеш ли приятел?
Не знаех дали щеше да се получи. Не знаех и дали той щеше да се съгласи. Нямах и представа дали той разбираше какво имам предвид под "приятел". Просто исках да спре да ме пречупва, ако ще и поне за няколко минути. Само за малко ..
-Хайде, докосни ме, Зак. Няма да се счупя или разтреперя както по-рано. Защо винаги те е страх да го направиш? Ако ще сме приятели .. - повдигнах рамене, наблюдавайки го нерешително, но с очакване. По дяволите, дори сама не знаех какво правя. Беше ли този правилният подход? След всички други, които се оказаха погрешни и неефикасни .. Просто исках болката да спре, било то и за броени секунди. Пуснах Зак, веждите ми съвсем леко потрепващи нагоре и нерешително прехапах долната си устна, чакайки го да заговори.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Чет Апр 10, 2014 8:48 pm

Закари отново потръпна когато усети ръката й на лицето си. Какво правеше тя с него? Защо го караше да потръпва всеки път когато се докоснеха. Зак се опитваше да се държи по правилния начин, но ясно се лъжеше, че успява. Искаше да не я наранява повече, но правеше точно това. Точно това, от което се опитваше да се отърве. Несъзнателно я нараняваше, а това бе по лошо от всичко. Това да нараняваш един човек без дори да знаеш, че го правиш беше още по плашещо, защото просто не знаеш в кой момент щеше да го нараниш отново.
Когато Бетани му каза, че иска да го помоли за нещо, той я поглед в очакване. Определено му стана много интересно какво ще го попита, а когато тя го направи той я погледна някак объркано. Какво точно трябваше да означава това? определено не можеше да разбере как до сега му казваше, че го мрази, а сега иска да са приятели. Но най странното беше, че той просто поклати моментално глава без дори да се замисля. Сякаш бе очаквал точно това да пита, за да й каже че е съгласен без дори да е чул въпроса й.  Но в следващия момент се запита дали наистина можеше да го направи? дали можеше да е отново добър приятел за нея, така както бе с Пол. Дали можеше да е същия приятел или промяната след смъртта на най добрия му приятел вече ббеше коренна и нямаше връщане назад. Но не можеше да се откаже. Дължеше й поне това. Да положи всички усилия за да й бъде добър приятел.
-Страхувам се да не те нараня отново..  И още по гадното е, че страховете ми се сбъдват, макар и да правя всичко несъзнателно, защото аз не искам да те наранявам повече Бет.-каза в отговор на думите й като беше впил поглед в земята, а след това.. след като се бе изказал си позволи да я погледне. Протегна се и хвана здравата й ръка, след което отново погледна Бет.- Така добре ли е?-засмя се като също повдигна рамене гледайки я някак несигурно.  
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Чет Апр 10, 2014 9:15 pm

Постарах се да се усмихна на Зак, макар и с известно усилие.
Явно .. явно беше проработило. Или поне засега. Явно .. поне не бях сбъркала. За първи път той се обръщаше напълно нормално към мен. Това беше .. толкова странно. И ново. Не знаех какво да сторя, какво да кажа, докато Закари също ме гледаше някак нерешително. Предполагах, че това е ново и за него.
-Да, така е .. добре. - накрая кимнах, чувствайки се някак .. скована. И двамата плавахме в непознати води, така че не се учудвах, че атмосферата беше неловка. Затова реших да му предложа обяснението.
-Момичето, което видя преди малко .. - преглътнах, надявайки се да не правя огромна грешка, като се връщам на тази опасна тема и продължих -Виж, Зак, тя е .. тя е от малкото ми близки приятели. Аз .. знаеш, че не съм като теб. Мога със сигурност да кажа, че близките ми се броят на пръсти. Просто .. тя не е като мен. Невинна е. Не исках да я нараниш .. Беше ме страх, това е.
Не ми беше лесно да му призная всичко това. И макар да беше само половината от цялата история, то си оставаше вярно, затова и се надявах той да ми повярва. Но все пак не знаех как щеше да реагира и затова просто напрегнато и колебливо го наблюдавах. След известно време, пуснах ръката му и като застанах до вратата на стаята ми, се провикнах надолу
-Хей, Тами, сега е момента да се качиш тук. Искам да те запозная с някого. - Добрее, искрено се надявах всичко това да минеше без инциденти. А и знаех от Пол, че й беше обяснил да не издава пред Зак коя е и да не му споменава за дребния факт, че също като мен виждаше духове - със сигурност Зак имаше мозък и можеше да свърже нещата, така че ако разбереше за това, щеше да стане твърде подозрителен, а това не беше добре. Не и точно сега. Надявах се .. Искаше ми се Зак да я поопознае, както аз бях и това да му помогне да не я обвинява твърде много .. Аз също не разбирах защо беше постъпила така, но след като Пол й беше простил, не повдигах темата пред нито един от двамата. Поемайки си дълбоко дъх, хвърлих поглед през рамо към Зак и въведох Тами в стаята, подръпвайки я леко за китката да влезе.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Чет Апр 10, 2014 9:33 pm

Закари гледаше Бет когато му разказваше за момичето и осъзнаваше каква травма всъщност й бе нанесъл. Та тя буквално се страхуваше от него и от действията му. Това.. това го караше да се ненавижда. Просто мисълта, че някой се страхуваше от него го побъркваше. Но я разбираше. Той й бе причинил нещо ужасно. Нямаше как да иска от нея да не се страхува и да се държи така сякаш нищо не е станало .
-Защото да я наранявам Бет.. Аз.. аз ти обещах, че никога повече няма да ме видиш такъв..помниш ли?-каза въпреки, че се чувстваше много виновен. Виновен за всичко. Виновен за това, че носеше само проблеми за тези които му бяха скъпи. Виновен за това , че само наранява хората които жени. Хора които не заслужават такова отношение към тях. А Бет беше една от тези. Тя не заслужаваше нищо от това  което й бе причинил Зак. Никой не заслужаваше подобна зверщина.
Бетани извика момичето и малко след това тя се появи. В очите й се виждаше притеснени, такова каквото се криеше и в очите на Бет. Това го накара да се почувства още по ужасно и той седна на леглото усмихвайки се някак фалшиво казвайки..
-Аз съм чудовището от които всички се страхуват..-измънка под носа си поклащайки глава, след което се засмя някак иронично, но не за това което те изпитваха към него. А заради самия себе си , защото той сам ги бе накарал да изпитват подобни чувства към него. Постоя още малко така след което се изправи поглеждайки непознатото момиче.
-Ъмм.. Здравей..-не знаеше какво да й каже, а това може би беше най тъпото нещо което можеше да каже. Но просто сега нямаше силите да мисли за нещо друго. Изплашения поглед на Бет се бе запечатал в съзнанието му. Изплашения й поглед когато говореше за приятелката си..
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Чет Апр 10, 2014 9:57 pm

-Здравей. Аз съм Тамара, приятно ми е. - гласът й беше изпълнен с притеснение, но тя гледаше към Зак, въпреки колебанието, изписало се по лицето й. В същия момент се замислих за Закари и неговите действия. А думите му .. звучеше   толкова странно. За момент като че ли ми се стори, че той е този, които се нуждае от подкрепа и уверение, а не Тами. Обзе ме внезапен импулс да го докосна, а тъй като и двете бяхме чули какво беше казал той сам на себе си, сега в стаята цареше неловка тишина. Погледнах приятелката си, недоумяваща и като се питах какво да правя, се канех да кажа нещо незначително. Само че Тами само ми се усмихна и като стисна ръката ми уверяващо, се наведе и ми прошепна
-Върви. Иди при него - той се нуждае от теб. С Пол ще ви чакаме долу. - след което се обърна и безмълвно се изниза от стаята. Гледах след нея невярващо, намръщена. Не знаех кое ме беше учудило повече - реакцията и думите на Зак, или пък тази на Тами и нейните думи към мен. Преглътнах с известно усилие, наблюдавайки Зак неразбиращо и като пристъпих към него, пресичайки стаята, клекнах до леглото пред него. Хващайки ръката му, наклоних глава леко на една страна, просто гледайки го известно време безмълвно. Не знаех какво да сторя, а и честно казано не бях особено опитна в тези неща ..
-Какво има, Зак? - каква глупост .. сякаш нямаше милион неща, които да не са наред в момента. И все пак .. Наистина ме беше грижа - и това, може би, беше точно нещото, което ме изуми. Че ми пукаше .. особено след като все още го обвинявах за постъпката му спрямо мен. Беше ми трудно да се раздвоявам между негативните ми чувства, породени от това, което ми беше сторил, и тези, новите, които пораждаше в мен и които усещах, опитвайки се да бъда негов приятел. Сякаш стоях между две крайности. А и двамата бяхме така разделечени един от друг .. как се предполагаше да преодолеем това разстояние и да се сближим като приятели? Всичко това нямаше смисъл .. май усложнявах нещата. Или ги бях направила още по-трудни, молейки го за приятелството му, вместо да ги поправя. По дяволите, защо всичко с него трябваше да е толкова объркано? И сложно? Двамата никога ли нямаше да можем да постигнем разбирателство?
Протягайки ръка, хванах неговата, както той беше направил по-рано и без дори да го съзнавам, го погледнах с доза нежност.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Пет Апр 11, 2014 6:57 pm

Зак се чувстваше ужасно. Но знаеше, че си го заслужаваше. С постъпката си той бе направил така, че Бет и приятелката й да се страхуват от нея,  а това нямаше как да не го накара да се чувства много гадно. Но всеки сърбаше това което си бе надробил. А Зак.. той бе направил много грешки, една от които бе непоправима и той нямаше никакво право да обвинява някой друг освен себе си. Нямаше право да иска от Бетани да му просто, както и нямаше право да се сърди когато тя потрепваше когато го види.. когато го гледаше с омраза, защото си бе заслужил всичко. Абсолютно всичко.
Погледна Бетани когато го хвана за ръка, а в погледа й имаше някаква доза нежност. Това.. определено не се зарадва на това, колкото и странно да звучеше. Тя беше толкова добре. Беше прекалено добра с него, а той не го заслужаваше. Защото единственото което й бе дал бе само болка и отвратителни спомени. Спомени които тя никога нямаше да забрави. Да можеше някога да станат по малко болезнени, но никога нямаше да изчезнат напълно. Винаги когато го видеше тя щеше да си спомня за гнусното изживяване което й бе „подарил“. Омразата и разочарованието никога нямаше да изчезнат от погледа й.
Лека фалшива усмивка се появи на лицето му когато й погледна. Беше й казал, че може да бъдат приятели и щеше да си държи на думата, но сега точно не искаше да й причинява повече болка казвайки й защо е така. Затова просто се изправи като я придърпа, за да го направи и тя, след което пусна ръката й.
-Нищо ми няма Бет..-усмихна й се дори и фалшиво, но гледаше да не се издава.- Е няма ли да слизаме.. нека не оставяме приятелката ти сама.. Ноо ако държиш много да си тръгна ще го направя. Все пак.. това е твоя дом, а аз не искам да те наранявам повече с присъствието си..-погледна я очаквателно.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Пет Апр 11, 2014 7:14 pm

Наблюдавах Зак, леко смръщена. Той не беше проговорил известно време, което ясно ми показваше, че нещо все пак го тормози. И ако това не беше достатъчно очевидно, то фалшивата му усмивка след това беше достатъчна, за да ме убеди напълно, че всъщност му има нещо. Той просто го криеше.
-Лъжец. - започнах, наблюдавайки го съсредоточено и като поклатих леко глава, погледа ми омекна 
-Забравяш ли, че съм експерт по фалшивите усмивки? Мога да позная, когато някой се е замислил над нещо. Просто не искаш да ми кажеш, това е. Но щом е така, кажи ми го директно, вместо да ме лъжеш, Закари.
Наклоних леко глава на една страна и зарових пръсти в косата си. Потискайки една въздишка, премълчах това, което щях да кажа .. Че ако щяхме да сме приятели, щеше да е добре да споделяме един на друг. Е, след като обаче той нямаше желание да го прави, нямаше как да го накарам насила, нали?
Повдигайки рамене, се постарах изражението ми да е безразлично, когато се обърнах към него
-Ти ако искаш слез, аз трябва да се погрижа за това първо. - вдигайки ръката, по която все още имаше кръв, му обърнах гръб и се запътих към банята, за да я превържа. "Това наистина бе лоша идея", мислех си през цялото време .. Не трябваше да искам да сме приятели, не трябваше да съм така уязвима пред него .. И да ми пука, да поискам той да ми сподели, само за да бъда отхвърлена отново. Колко пъти се бях опитвала да се държа нормално с него, само за да бъда отблъсната от Закари накрая? Отново и отново .. Честно казано, това болеше. Бях се уморила да съм играчката му, която и без това щеше да захвърли, щом загубеше интерес или пък му доскучее. Може би с мен наистина му беше скучно .. Не знаех. Нямаше как да съм сигурна, но от всичко това започваше да ми писва. Честно казано колкото по-рядко го виждах, толкова по-добре. Сякаш нещата не бяха достатъчно оплетени и без това .. Защо ми беше да му предлагам нежност, след като той щеше да я отблъсне? Защо, след като не я искаше? Е, щом бях нежелана, тогава щях да се държа нормално, но дръпнато и това беше. Или може би той се обвиняваше, но пък това в крайна сметка му пречеше да поправи нещата? Да ги нормализира? Може би беше възможно, но бях твърде уморена, за да обмислям този вариант. Нямаше да ме е грижа повече. Нямаше да се опитвам да полагам усилия с него повече. Беше ми достатъчно.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Пет Апр 11, 2014 8:04 pm

Закари се почувства гузен когато тя му каза, че знае че се усмихва, но не искрено.  Може би наистина трябваше да й каже истината, а не да се опитва най нагло да я лъже. Проследи я с поглед когато тя тръгна към банята. Нямаше да слезе сам долу. Щеше да остане с нея, докато тя не го изгонеше отново. Направи няколко крачки приближавайки се към вратата на банята и заставайки на прага докато внимателно наблюдаваше момичето.
-Просто.. наистина разбирам огромната грешка която допуснах и заради това се чувствам толкова гадно. Не искам да се страхуваш от мен. Обещах ти нещо, а аз държа на обещанията си.-засмя се някак невинно след което направи няколко крачки към нея хващайки порязаната й ръка. Огледа внимателно раната й  след което се огледа за аптечка.
-Може ли да ти помогна?-попита я защото не бе сигурен, че тя ще му позволи.- И да, знам че можеш и сама ии вероятно ще го направиш много по добре, но все пак искам да опитам.-засмя се след което без дори да дочака отговора се зае с превръзката на ръката й.
-Вече ще бъда искрен с теб. Знам че така ще е най добре.-погледна я в очите усмихвайки й се.
Няколко минути по късно ръката на Бет вече бе превързана и превръзката спираше кръвотечението. Пусна ръката й вглеждайки се в нея.
-Мисля, че вече така е  добре.-погледна я въпросително.-Приятелката ти май стоя доста дълго време сама.. Ако искаш вече може да слизаме.-повдигна рамене.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Пет Апр 11, 2014 9:11 pm

Не казвах нищо, докато Закари действаше над раната, превързвайки ръката ми. Каква ирония, че той споделяше и се държеше нормално, едва когато се бях отказала от това .. Поради тази причина просто кимнах и избягвах да го поглеждам. Единственото изключение беше, когато казах
-Благодаря. - И извърнах поглед. Прибирайки аптечката и след като оправих нещата в банята, поведох Закари към първия етаж, където ни чакаха Пол и Тами. Разбира се, Зак мислеше, че тя е сама. По пътя се вгледах в бинтованата си ръка, питайки се дали това ще е единственото мило действие на Зак спрямо мен. Не казвах нищо, като понечих възможно най-шумно да отворя вратата. Двамата влязохме в хола, където двете с Тами пиехме горещ шоколад, преди Закари да се появи на вратата ми и приятелката ми побърза да млъкне, за да не стане Зак свидетел на това как тя си говори сама - нещо, което беше виждал аз да правя и сега все още беше твърде опасна тема за него, тъй като лесно можеше да открие истинската самоличност на Тами по този начин. Погледа й блуждаеше между двама ни, спирайки се от мен на него и обратно.
-Какво се е случило с ръката ти, Ани?
-Нищо особено, не се тревожи. Беше само малък инцидент. - усмихнах й се топло, само че се чувствах ужасно за лъжата, тъй като мразех да крия от нея. Обаче просто не исках да я тревожа именно сега, когато имаше достатъчно на главата си със Закари и притеснението спрямо него. Двете се настанихме на фотьойлите една до друга, а той седна на дивана.
-Да направя ли още горещ шоколад? - изправих се още преди някой от тях да ми е отговорил и въпреки уверенията на Тами, че няма нужда, се запътих към кухнята. Едва когато бях с гръб, попитах -Ти ще искаш ли нещо, Зак?
Влизайки, се запътих към мивката, сипвайки вода, която да заври, след което извадих и шоколада под формата на прах, който просто обожавах. С много захар .. Съсредоточавайки се върху това, което правех, вместо върху обърканите си мисли, видях една прозрачна ръка върху моята.
-Смяташ ли, че те двамата ще се оправят там?
-Не знам, Пол. Не е хубаво да го лъжем обаче, макар и да разбирам защо. Зак е .. непредсказуем. - в най-добрия случай, а в най-лошия .. Потреперих съвсем незабележимо и въздъхнах. Пол ми се усмихна, прегръщайки ме въпреки факта, че нито той, нито аз можехме да усетим допира и аз затворих за момент очи, радвайки се, че беше тук и благодарна за присъствието му.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Съб Апр 12, 2014 12:09 pm

Двамата с Бетани слязоха на долния етаж където беше и приятелката на Бет. Закари седна на дивана, а в стаята бе настъпила тишина. Бет реши да наруши тази тишина казвайки, че ще отиде да направи горещ шоколад. Попита какво ще иска и Зак, а той без да се замисля отговори че иска чаша вода. Всъщност не му се пиеше нищо и не знаеше защо й бе казал да му донесе вода, но това сега не беше чак такъв момент..
В стаята отново настъпи неловка тишина. Закари не знаеше какво да й каже.  От време на време поглеждаше към момичето замислен дали въобще да се пробва да завърти някакъв разговор. Но в главата ми не се появяваха и никакви въпроси или каквото и да било за да я заговори.
-Май Бет ме е описала доста добре, щом като ме позна веднага след като ме видя.-каза някак иронично след което се засмя и гледаше думите му да прозвучат като шега. А това май беше най малоумното нещо което можеше да каже. Явно и момичето нямаше какво толкова да си говори с него, защото просто поклати глава и до тук беше целия им разговор, ако можеше въобще да се нарече така. В стаята отново настъпи тишина. Всеки беше потънал в мислите си. А за Зак това не бе добре, защото определено се измъчваше с мислите си. мислеше само и единствено за Бет и за това колко много я бе наранил и разочаровал.
Не след дълго и тя влезе в стаята. Носеше две чаши с горещ шоколад и една часа с вода. Остави чашите пред всеки, а Зак веднага се протегна и отпи малка глътка вода след което отново върна чашата на мястото й.
-Мисля, че прекъсна разговора ни когато влезе.-пошегува се той като се засмя и погледна към Тамара усмихвайки й се. Определено се чувстваше някак неловко, но нямаше намерение да го показва.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Нед Апр 13, 2014 4:10 pm

Влизайки в стаята, забелязах неловката тишина, настъпила между двамата. Повдигнах вежди, когато Зак се пошегува - не знаех как да реагирам на това. Честно казано, за мен беше толкова ново това той да се държи нормално, че чак ми изглеждаше странно. Което си беше необичайно, но предвид всичко, случило се .. Не знаех какво да кажа. Усмихнах се на Зак, канейки се просто да повдигна рамене, когато се обърнах към Тами. Тя ме гледаше притеснено и в очите й се четеше такава уплаха, че не се сдържах и просто се протегнах, хващайки ръката й.
-Колко грубо от моя стр .. - канех се да кажа с лековат и ведър тон, взимайки чашата си с горещ шоколад в другата ръка. Обаче вдигнах поглед и виждайки духа на разгневения си баща насреща си, чашата се изплъзна от пръстите ми, строшавайки се на пода. По дяволите .. Той изникна пред мен, стоварвайки ръката си върху лицето ми. Улучи точно скулата малко над бузата ми и усетих как лицето ми сякаш запулсира цялото.
-Как смееш! Малка уличница такава .. - викайки с всички сили, той замахна отново. Чух възклицанието на Тами, която също го виждаше и отчаяния й вик "Пол!!"
Той, разбира се, веднага изникна от нищото и последваха редица странни събития - да наблюдаваш сблъсъка на два призрака не беше нещо, което да видиш всеки ден. Бях изплашена - не само за Пол, тъй като не исках баща ми да му стори нещо, но и за Тами и Зак. А и Закари я беше чул да вика името на най-добрия му приятел .. Да му се не види. Точно, когато нещата се бяха нормализирали и потръгваха, сега всичко отиде по дяволите. Беше ме страх, наблюдавайки ужасена случващото се. Само че незнайно защо не издържах, свличайки се в безсъзнание и всичко потъна в мрак.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Чет Апр 17, 2014 6:21 am

Всичко се случи толкова бързо.. Зак дори не можеше да осмисли какво точно се бе случило. В един момент се смееха, във следващия някакъв си дух зашлеви силна плесница на Бетани, това бе последвано и от вик на Тамара, а това което излезе от устата й успя на смае Зак, защото тя извика името на най добрия му приятел. Но Закари дори нямаше време да се замисли над всичко това, защото видя премрежения поглед на Бетани и след това как се олюлява готова да се строполи на замята. Закари веднага скочи от мястото си хващайки я за да не падне и да не се нарани. Положи я да легне на дивана, като я гледаше с огромно притеснени събрало се в очите му. Определено се притесняваше за нея.
-Какво става тук по дяволите?-най накрая успя да каже нещо, а това го каза с малко по висок тон от обикновено. Погледна към Тамара за момент, след което отново върна погледа си върху Бет, която все още беше  в безсъзнание. Започна да й удря съвсем леки шамари в опит да я събуди. Взе чашата си с вода като намокри ръката си, а след това с нея и лицето на Бетани. Най накрая тя леко се размърда и Закари някак успокоен вече можеше да помисли над случилото се преди минути. Но това май не беше най доброто решение, защото първото нещо което се сети бе как Тамара крещи името на Пол. Това определено събуди много въпроси в него и той рязко се извърна към нея поглеждайки я с неразбиране в погледа си.
-Ти.. ти от къде познаваш Пол.. Ии защо го викаш.-щом го викаше, то тогава тя можеше да го види, както и духа който бе ударил Бетани. Точно за това се беше разкрещяла. Малко по малко пъзела се нареждаше.-И ти ли ги виждаш?-щом каза това всичко се подреди в главата на Закари. Той пребледня от това което разбра. Целия се разтрепери. Щом тя можеше да говори с духове и познава Пол.. то тогава тя беше убийцата му. Изпълнения с омраза поглед на Закари се впи в нея смразявайки я.
-Ти си го убила.-изкрещя скачайки от мястото си засилвайки се към нея, готов да я удари. Вдигна ръката си и точно преди да я стовари върху нея нещо го спря и той замръзна на мястото си продължавайки да я гледа с омраза. Защо? Защо не можеше да го направи? Та тя бе убила най добрия му приятел.. Обещанието.. Обещанието което бе дал към Бетани го спираше. Но защо? Защо спазваше обещанието си, след като тя не бе спазила нейното. Бе му обещала че ще му помогне да я намери лъжейки че не знае къде е и коя се, а в същото време  те двете са били много добри приятелки. Но имаше ли право да я вини, след като той бе загубил най добрия си приятел и знаеше каква е болката. Но нали той беше и много скъп и на Бетани, защото тогава тя прикриваше убийцата му?
Прекалено много въпроси се струпаха в главата на Закари. Въпроси които го измъчваха и то прекалено много. Отдръпна се от момичето, като отмести погледа си и върху Бетани, която вече беше в съзнание, макар и да нямаше сили  да направи каквото и да било. Погледна я а погледа му продължаваше да е изпълнен с омраза.
-Защо не ми каза? Защо по дяволите не ми каза, че тя го е убила? Защо я прикриваше?   Та нали Пол ти беше много скъп и на теб.. Това ли заслужава.?-крещеше, а тялото му все още трепереше от гняв.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Пет Апр 18, 2014 9:11 pm

Малко по малко идвах в съзнание, премигвайки объркано. Какво, по дяволите, стана?
Озъртайки се, дочух гневните думи на Закари и не ми трябваше много, за да се досетя за случилото се. Прокарах ръка през косата си, борейки се с една уморена въздишка. Знаех какво се е случило, а се чувствах толкова отпаднала..
Полека се изправих, бавно - донякъде, защото все още не се бях съвзела, но и донякъде заради състоянието, в което се намираше Закари. Мълчаливо направих жест на Тами да ни остави и тя и Пол побързаха да излязат, ръка за ръка. Видях, че Пол гледаше ту мен, ту Зак боязливо през рамо, докато излизаше с Тамара.
Клякайки пред Закари, обгърнах лицето му с ръце. Преглъщах усилено, неспособна да кажа каквото и да било и го гледах със страх и съжаление.
-Шшт.. Недей, Зак. Моля те. Страх ме е.. - преглътнах, изговаряйки думите пресипнало и безпомощно. Заклатих глава, гледайки го с колебание, но най-вече с разкаяние. Знаех, че не трябваше да го лъжем, и все пак го бях направила.
-Знам, че не заслужава това .. Пол ме .. той ме накара да се запозная с нея .. да не ти казвам .. 
Гледах Зак тъжно, отчасти заради това, което тримата му бяхме причинили, отчасти и заради това, което се канех да кажа.
-Зак, Пол се е примирил със случилото се .. И не иска отмъщение за станалото. Той е щастлив .. виждам го всеки ден и се уверявам с очите си, че е вярно. Защо ти не можеш? Знам, че не е лесно да го преглътнеш .. не е и задължително да го правиш, но да отмъщаваш за някой, който не иска това, не ми се вижда редно. Знам, че си ми ядосан. Удряй ме, насилвай ме .. Причини ми всичко, каквото поискаш. Моля те .. само не я наранявай. Моля те ..
Замолих го, отчаяна. И все пак .. Не очаквах да ме послуша. Не очаквах да се замисли над думите ми. Не очаквах и да го интересува, особено сега, след като го бях излъгала. Нещата може би бяха достигнали етапа на непоправимост.
-Съжалявам, Зак. Толкова съжалявам .. 
Придърпах го към себе си. Прегърнах го. Макар да бях почти убедена, че той ще ме отблъсне от себе си всеки момент, все пак трябваше да го направя. Надявах се само да не се отдаде на гнева си към Тами .. тя беше невинна. Предпочитах да си отмъсти на мен. И не се и съмнявах, че той щеше да го стори...
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Съб Апр 19, 2014 6:35 pm

Закари не можа да отговори на прегръдката получена от Бет. Просто гнева който растеше в него беше прекалено голям, че да го направи. дори се учудваше сам от себе си как се бе сдържал толкова много и й бе позволил да говори изслушвайки я. но това, че я изслуша не означава, че се бе успокоил. През цялото се бореше със себе си, за да не избухне и да не изгуби контрол. И честно казано се гордееше със себе си.
Зак усещаше как гнева се увеличава в него и се разпростира из цялото му тяло. Не можеше повече да я слуша. Не искаше. Чувстваше се предаден. Тя го бе лъгала още от самото начало. Знаеше коя е и все пак не му каза. Бе скрила това което той толкова много искаше да узнае и то по най хладнокръвния начин. Отблъсна я от себе си изправяйки се, като започна да крачи нервно из стаята опитвайки се да намери правилните думи и да ги сглоби в изречение, защото сега сякаш всичко беше изчезнало. Сякаш бе забравил как да говори.
-Замълчи Бет.. моля те.. Просто спри..-каза някак нервно като едвам се сдържаше да не избухне. Прокара нервно ръка през косата си спирайки се и поглеждайки я.
-Ти ми обеща.. Обеща ми,  че ще ми помогнеш да я намеря, а сега ми казваш, че си знаела коя е още от самото начало. Знаеше колко много исках да я намеря..-каза с по висок тон.- И на всичкото отгоре ми казваш и че вие двете сте много близки приятелки..-само мисълта че убийцата на приятеля му беше в другата стая го побъркваше. А това че той не можеше да направи нещо направо го убиваше. А сигурно се питате защо не може? Просто защото бе обещал на Бетани че тя няма да го види отново такъв какъвто беше в онзи ден. И сега въпреки колкото й бе ядосан той все пак щеше да удържи на обещанието си. Но  имаше нужда да изкара някъде гнева си. Имаше нужда да се освободи затова започна да удря със всички сили в голата стена изливайки целия гняв върху нея, като напълно забрави за Бетани която беше в стаята и сигурно го гледаше стреснато. Кокалчетата на ръцете му започнаха малко да се разраняват и по тях се появиха червени петна..кръв.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Съб Апр 19, 2014 7:47 pm

Очите ми бяха широко разтворени от изненада. Наблюдавах Зак и с всяка изминала секунда се питах защо все още не ме е ударил.
А когато той започна да удря стената, наранявайки себе си в процеса, а не мен.. ръцете ми се вдигнаха учудено към устата ми и аз я закрих с длани. Наблюдавах Закари безмълвно, някак изумена. Факта, че той се опитваше да се контролира, просто не можеше да ми го побере ума. И малко по малко можех да предположа защо го правеше.. беше обещал.
Преглъщайки, объркана от собствените ми чувства, пристъпих към него. Сложих ръката си върху неговата, спирайки ударите му в стената. Не казах нищо, точно както ме беше помолил. Просто го гледах, погледа ми изпълнен със съжаление. Хващайки ръката му, исках да я превържа, но може би той нямаше да ми позволи .. Честно казано не бях сигурна. Знаех, че ме обвинява.. без да откъсвам погледа си от неговия, съвсем леко и с безкрайна нежност целунах ръката му точно над разранените му кокалчета. Внимавах да не закача раната, която със сигурност болеше и без аз да я докосвам, така че..
Поклатих глава.
-Заклевам се, че когато ти обещах да я намерим, не знаех коя е. Зак ме запозна с нея след като ти.. след като си тръгна, след.. Както и да е, с нея се сближихме съвсем наскоро. Не исках да те наранявам, Зак. Не целях и да ставам толкова близка с Тами.. със сигурност не беше нарочно. Не ти казах коя е, единствено защото знаех, че това ще те нарани.
Предложих му обяснението си отново, макар той да не искаше да говоря. Знаех, че нямаше да ме разбере, беше и в правото си, но бях длъжна да опитам. Защото наистина съжалявах, че го бях излъгала. И ме беше страх какво щеше да стори той в гнева си сега - не на мен, а на себе си. Беше ме страх за него. И трябваше някак да го изкарам от транса..
-Обичам те.
Придърпвайки главата му с ръце към себе си, впих устните си в неговите.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Съб Апр 19, 2014 8:35 pm

Когато Бетани докосна ръката му Зак спря да удря с ръка стената поглеждайк я някак неразбиращо. Всяко едно нейно докосване го изгаряше, караше го да се чувства така както никога до сега не се бе чувствал. Гнева му малко се бе смалил, но все още го имаше. имаше го и това сякаш го разкъсваше отвътре. Разкъсваше се на няколко части.. от една страна беше обещанието към Бет, от друга отмъщението което искаше да направи, а не можеше, и от трета Пол.. приятеля му, който вече го нямаше… ии човека който отказваше да му позволи това което искаше. Чувстваше се много объркан. Изслуша внимателно думите на Бет, като вникваше във всяка дума опитвайки се да намери някакво обяснение. Всъщност той бе намерил това обяснение още в началото, просто искаше да намери и нещо друго. Но нямаше друго. Единствената причина Бетани да не му каже бе защото я бе страх от него. Защото в нейните очи той бе едно животно, неспособно на чувства.  А дали той наистина не бе такъв..?
Следващите две думи които се откъснаха от устата й го оставиха безмълвен. Гледаше я а неразбирателството в очите му ставаше все по голямо и по голямо. Какво..  какво по дяволите му казваше тя? Какво се опитваше да направи? защо го правеше? Защо го нараняваше още повече? Може би защото искаше да си отмъсти за това което той й бе сторил, а и тя беше в правото си да го иска. Целувката й го остави още по безмълвен и стъписан и той дори не можа да отвърне. Тя не можеше да чувства подобни чувства към него. Нямаше как да стане това.. Но защо тогава го казваше?
Закари искаше да проговори, но сякаш нещо го бе стиснало за гърлото му и не му позволяваше. Чувстваше се още по объркан и от преди. Сякаш нищо не можеше да е нормално. Все се намираше нещо което да обърка нещата. Може би самия той носеше неприятностите със себе си..
-Замълчи Бет.. Не го казвай.. Не го прави..-най накрая проговори едва едва, а гласът му бе пресипнал. Дръпна ръката си пуснайки нейната, а погледа му не се откъсваше от нейния.
-Не казвай неща които не чувстваш..-сви ръката си в юмрук, а така сякаш болката стана още по голяма, но не това имаше значение за Зак в момента. Всичко друго беше прекалено много объркано, че да му пука за болката която сам си бе причинил.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Пон Апр 21, 2014 10:28 pm

Наблюдавах го безмълвна, очите ми следящи всяко негово движение. Да, следях го с поглед, но не казвах нищо. Какво можех да кажа? "Недей да мислиш така?", "Защо не ми вярваш?"
Нито едното не ми се струваше достатъчно добро, а и реакцията му ме беше изумила достатъчно. Той се дърпаше от мен.. при това съзнателно. И това ме човъркаше и жегваше повече, отколкото бях очаквала. Защо?
Да му се не види, обърквах сама себе си. Но знаех, че той наистина се беше дръпнал - не ме искаше. И не можех да не си задам ироничния въпрос дали не го привличаше в мен само това да ми причинява болка и да ме удря. Да ме насилва в леглото .. Уплаших се от собствените си абсурдни мисли. Нее, той не беше такъв .. По-скоро просто аз бях.. липсваща. Знаех, че ми липсва нещо, знаех, че не чувствам, не и като нормалните хора .. И знаех, че никога няма да съм обикновена, както на мен ми се искаше.
Обгръщайки раменете си с ръце, имах чувството, че го направих сякаш за да се задържа цяла. Завладяваше ме натрапчивото усещане, че като че ли всеки момент щях да се разпадна и не бях сигурна дали чувството беше предизвикано от случилото се преди малко или от отблъскването на Закари. Но като се замислих, имаше ли значение? Всъщност, чувството си беше факт, без значение какво го е породило.
Гледайки Зак твърдо, въпреки сълзите, които блестяха в очите ми, но абсолютно не позволявах да се стекат, преглътнах с известно усилие и с още по-голяма доза упоритост, за да овладея гласа си, казах тихо, но ясно и твърдо
-Не ми казвай какво чувствам.
Даа, той нямаше право да го прави. А и нямаше представа какво изпитвам и щеше да го нацели погрешно всеки един път, в който се опиташе сам да ми каже какво усещам. Освен това не ми харесваше, да не говорим, че и твърдението му, че съм казала нещо, което не чувствам, си беше и абсолютно грешно. А и така ли реагираха нормалните хора, когато някой им кажеше, че ги обича? Нямах абсолютно никакъв опит с това, поради което и нямаше как да знам със сигурност, но имах натрапчивото усещане, че неговата реакция не беше точно типичната нормална след подобен вид думи. И все пак.. Какво толкова? Защо се обсебвах над всяко негово действие? Извърнах се от него, замисляйки се над поредното сложно положение относно мен и Зак. По дяволите, нещата винаги ли щяха да бъдат така помежду ни?
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Вто Апр 22, 2014 6:26 am

Да вижда сълзи в очите й го убиваше. Не искаше.. не искаше тя да страда по негова вина. Не искаше той да предизвиква сълзите й. Тя му казваше, че го обича, а той я отблъскваше като първия безчувствен идиот. Тя не го заслужаваше. Не заслужаваше нищо от това което той й причиняваше..
Закари направи няколко крачки назад, като се извъртя и отново удари силно стената която бе пред него. но не повтори. Овладя се отново, като сега вече се приближаваше към  Бетани. Ръката му пулсираше от болка, по тялото му преминаваха топли и студени вълни, чувстваше се объркан. Обви ръцете си около лицето й взирайки се в прекрасните й очи. Очи, които блестяха от натрупалите се в тях сълзи. Сълзи, които Бет така умело сдържаше в себе си.
-Защо Бет..? Защо ме обичаш? С какво съм го заслужил? Какво направих, че да ме обикнеш?-гледаше я право в очите и връщаше спомените в главата си опитвайки се да намери нещо най малко с което да я е накарал да го обича. Но не намираше.. Не намираше нищо. Единственото което й бе причинил бе болка. Това беше чувство, което „подаряваше“ на всичките си близки. Сякаш беше магнит за проблеми, а след това тези проблеми засягаха и най близките му хора. Той не заслужаваше да бъде обичан. Заслужаваше единствено омразата й, и може би затова я приемаше, защото тя бе заслужена. Но любовта й… нея с нищо не я заслужаваше. С абсолютно нищо..
-Погледни ме Бет.. Аз заслужавам ли някой да ме обича? Ще ти кажа аз.. Не.. Защото единствено дарявам близките си с болка и страдание. Точно за това не мога да се зарадвам и на твоето признание.. Защото ще те нараня отново. А не искам да го правя, защото в момента ти си човека, който най малко искам да нараня.-продължаваше да я гледа право в очите и да държи лицето й в дланите си, като леко раздвижваше пръстите си на здравата ръка, галейки я.
-Не мисли, че причината да те отблъсна е друга.. просто не искам да те нараня..
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Beth. Вто Апр 22, 2014 10:16 am

Когато той отново удари стената, подскочих, но след това замръзнах, усещайки ръцете му върху лицето си. Той ме гледаше, а в погледа му се четеше такова объркане, че гръдния ми кош се сви, докато го гледах така пред себе си.. Думите му бяха горчиви, почти толкова, колкото и съжалението, личащо си в погледа му. Толкова много болка.. и толкова много вина.
Усмихнах се на иронията на думите му и без да се дърпам, без да помръдвам и без да правя каквото и да било, само казах
-За бога, Зак.. Питаш ме защо? Не мога да ти кажа. Това не идва отведнъж, нито пък можем да избираме кога да стане. Повярвай ми, за мен е точно толкова странно и непонятно, колкото и за теб.
Отправих му бегла и колеблива, но искрена и топла усмивка. След което заклатих леко глава, докато беше все още в ръцете му и погледа ми стана малко по-сериозен, връщайки се към иронията, която щях да се опитам да му обясня
-Недей.. не ми пробутвай това.. Не искаш да ме нараниш? Вече си го правил.. по дяволите, та ти ме изнасили, и все пак стигнахме до тук.. Като ме гледаш, все още съм цяла, след като си ме наранявал. Така че ми кажи директно, че не ме искаш, вместо да си играеш да ми казваш такива нелепи и глупави причини.
Гледах го, без да пропускам иронията на всичко това. И самата аз и чувствата ми.. Кой се влюбваше в човека, причинил му толкова много ужасни неща? Даа, наистина нещо не беше наред с мен. Може би трябваше да ида да се прегледам скоро, защото мозъка ми определено не работеше както трябва. Или пък чувствата ми, в това число..
Гледайки Закари все още с насълзени очи, които обаче следяха всяко негово движение, пристъпих крачка назад и като грабнах салфетка от масата с чашите, хванах наранената му ръка, стараейки се доколкото мога да почистя разранените му кокалчета.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Zachary. Вто Апр 22, 2014 6:54 pm

Закари не откъсваше очи от нея. Очите й продължаваха да са насълзени и това го караше да се чувства ужасно. Не искаше да я вижда с насълзени заради него очи.. Тя мислеше, че той не я иска. Това не беше така. Той я искаше толкова много. Просто наистина не искаше да я наранява повече, а знаеше че ако бъде с нея щеше да я наранява през всяка една минута в която са заедно. Знаеше че тя никога нямаше да забрави това което той й бе причинил. Но как да забрави. Самия той не спираше да де обвинява. Но това тя да мисли че той не я желае..това не беше така. Тя му беше много скъпа. Беше му много важна, въпреки че с нищи не й го бе показал.
Загледа се в ръцете й който се опитваха да почистят раните по ръката му. Не искаше тя да го прави но въпреки това не отдръпна ръката си. Не искаше да я отблъсква отново. Тя не го заслужаваше. Искаше да й даде само всичко най добро за нея, но не можеше. Искаше да може да я направи щастлива, но беше ли възможно точно това. Можеше ли точно той да направи някого щастлив.
Взираше се в нея още малко след което хвана ръката й със своята и я придърпа към себе си превръщайки я. Не знаеше как ще реагира тя. Може би я объркваше. Но и самия той беше много объркан. Просто я притисна към себе си като не каза нищо. След като постоя малко така леко се отдръпна като отново обви лицето й с ръце визирайки се право в очите й, като отново започна нежно да я гали.
-Ти си ми много скъпа Бет. Не казвай че не те искам. Не е така. Далеч не е така...-шепнеше докато я гледаше право в очите.
Zachary.
Zachary.
Hunter
Hunter

Брой мнения : 59
Join date : 26.02.2014

Върнете се в началото Go down

I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth. - Page 4 Empty Re: I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите