trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it.

2 posters

Go down

 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. Empty There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it.

Писане by Percival Gun Пон Апр 21, 2014 11:34 am

Пърсивал Гън;;23;;Other Creatures;;fc:colton haynes

 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. Tumblr_mzvpf11C7U1qjnqapo1_500


Беше толкoва тъмно,че имаш чувството,че никога повече няма да се докоснеш до светлината.Лежеше на мократа земя и чуваше как навън вали.Последно което си спомняше бе изтрела,който дойде в гръб и после нищо.Усещаше болка в дясното си рамо.Изправи се бавно,мъчително и с пъшкания на стар човек.Едва на 23,но вече се бе забъркал в какво ли не и с кого ли не.Понякога да обичаш такъв човек,ти носеше само нещастие и болка,но аз по някакъв странен начин,не можех да спра да го обичам.Стоях в тъмния ъгъл и го гледах как се изправя.Ранен,безпомощен и така отслабнал,а до преди месец бе мускулест и способен да убие всеки.След смъртта ми,той реши да се отдаде на живот,който да го отведе бързо към смъртта.

Още си спомням как се връщахме назад във времето и колко забавно ни беше,но когато прекалиш с даденото ти от природата,тя започва да си взима таксите с лихвите.След година изпълнена с безброй пътувания,тялото ми започна да се разпада.Органите ми започваха да отказват и аз започнах да умирам,бавно и мъчително.Спомням си,как стоеше до мен всеки ден,докато не издъхнах в ръцете му.Това го съсипа,превърна го в нещо,което никога не е бил.Стана бунтовник и ето го сега две години след смъртта ми,а той е едва жив.

Благодарение на Уинтър,той е още жив.Тя се погрижи за раната му.Сега я нямаше,не можеше да си позволи да я виждат с един бунтовник.Познавах я бегло,но изглеждаше от онези мили момичета,който нямат нищо общо със студено кръвните кралски особи.За да съм честна,харесвам я,но като го знам моя Пърси,той ще се държи лошо,заради нейното потекло.Надявам се,поне после да се извини.Понякога ми липсваше да го прегърна,да му кажа колко много го обичам,друг път пък ми липсваше това,че мога да го сръчкам,че бях тази която единствено можеше да го спре да не направи каквото и да е.

Пърсивъл,бе от онези мъже,който те карат да тръпнеш само като усетиш,че са наблизо.Но пък когато го опознаеш,можеш да видиш какъв всъщност е.Мъж мечта.Бях толкова щастлива,че успях да го имам,дори за малко.

-Обичам те.-прошепнах тихо,знаейки,че дори не може да ме чуе.Очите ми се насълзиха,след което просто застанах пред него.Той стоеше седнал,сложил лице в шепите си.Седнах до него,сложих ръка на рамото му и го целунах нежно.-Трябва да продължиш,без мен.-молех се да може да ме чуе,но това бе невъзможно.
Percival Gun
Percival Gun
Other creatures
Other creatures

Брой мнения : 11
Join date : 21.04.2014

Върнете се в началото Go down

 There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it. Empty Re: There is no good and evil.There is only power,and those too weak to seek it.

Писане by Jamie Commun ◭ Пон Апр 21, 2014 11:39 am

Одобрен, добре дошъл и весели празници.
Jamie Commun ◭
Jamie Commun ◭
Look into he's eyes he's cold as ice
Look into he's eyes he's cold as ice

Брой мнения : 872
Join date : 14.02.2014

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите