trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Аримана 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
Аримана EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
Аримана EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
Аримана EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
Аримана EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
Аримана EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
Аримана EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
Аримана EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
Аримана EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
Аримана EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
Аримана PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
Аримана 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

Аримана

2 posters

Go down

Аримана Empty Аримана

Писане by Аримана Нед Апр 20, 2014 12:36 pm

Име:
Аримана
Години:
21
Раса:
Child of Devil
Външен вид:
Изглеждам толкова добре че направо се чудя на себе си.Много хора мислят че съм ангел,но това не е много сигурно.Мелинда е очерователна.Има всичко което всяко момиче иска.Нейната хубост впленява всички особено мъжете.Тя никога не остава не забелязана.Но ето и по-подробно описание.Аз съм със кафява коса и съм със кафеви очи.Средно висока съм.Имам слабо и стройно тяло.
Характер:
Аримана никога не е била добро момиче,още от съвсем малка тя дразнела хората и ги използвала за да получи това което иска.Също така не изпитвала любав и привързаност към никой дори и към родната си майка.За нея тя е просто смъртна жена която я е родила и нищо повече.Злобата била обхванала цялото й сърце.Единственото за което се интересувала било злото,купоните и похотът.А това да разваля семейства и да спи със женени мъже и харесвало най-много.
История:
Моята истора започва преди много много години,когато още се създавал света.Всичко започноло преди много години когато баща ми бил пленен от една смъртна жена,която от своя срана не му обърнала никакво внимание.Въпреки множеството неща които той направил за нея тя продължавала да го отбягва.Но тя се влюбила в друг и това накарало Луцифер да я намрази и да не пожелае никога вече.Но въпреки това Луцифер продължил да я наблюдава за да може в най-удобния момент да и причини зло което да я нарани така както тя него.Една нощ когато мъжът й бил на работа той нахлул в къщата,тя се опитала да го изгони но напразно.Той й казал че щом няма да бъде негова няма и да е на никой друг,и че ще страда затова че го е отхвърлила като износи детето на дявола и когато това дете стана на 14 години той ще дойде да си го вземе,след тези думи изчезнал.Луцифер знаел че най-лошото за една майка е да изгуби детето си,затова направил това.Жената била много оплашена,но след като минали години видяла че това са само думи.Родила чудесно момиче с тъмна коса и тъмна душа.Въпреки напътствята на майка си още от много малка Алисън носела злото в себе си.Винаги гледала да има полза от всичко което прави и нищо не правела дарум.Смъртният й съпруг мислел че е разглезена и затова,но майката знаела че това което Луцифер и е казал е истина и тя ще бъде дете на злото и че няма какво да направи по въпроса,но не мислела да се откаже от нея.Учила я е какво е да си добър но всичко било напразно.Личало си че е зла,а Луцифер скоро щял да си я вземе за да може да я научи на още зло и да го разпространява навред.Когато момента дошъл Луцифер я взел и жената никога повече не я видяла.А Аримана не чувствала никаква мъка към жената която я е родила,защото Луцифер и казал че тя е негово дете и злото е единственото от което се нуждае.С течение на времето станала още по-зла,а когато навлязла в пубертета станала и много похотлива.Луцифер много се гордял с това че тя разнася зло където и да отиде.Той й давал да ходи при хората и да ги заразява със зло и похот и тя това и правела.Дори сега когато е на тази възрас тя продължава да живее само за злото.Идва тук за да раздаде от злото си и тук.
joanna krupa
Аримана Z
Аримана
Аримана
Child of devil
Child of devil

Брой мнения : 6
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Аримана Empty Re: Аримана

Писане by Jamie Commun ◭ Нед Апр 20, 2014 1:11 pm

Одобрена си, добре дошла и весели празници.
Jamie Commun ◭
Jamie Commun ◭
Look into he's eyes he's cold as ice
Look into he's eyes he's cold as ice

Брой мнения : 872
Join date : 14.02.2014

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите