trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[ time changes everyone ] 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
[ time changes everyone ] EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
[ time changes everyone ] EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
[ time changes everyone ] EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
[ time changes everyone ] EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
[ time changes everyone ] EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
[ time changes everyone ] EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
[ time changes everyone ] EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
[ time changes everyone ] EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
[ time changes everyone ] EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
[ time changes everyone ] PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
[ time changes everyone ] 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

[ time changes everyone ]

2 posters

Go down

[ time changes everyone ] Empty [ time changes everyone ]

Писане by Bella. Съб Мар 29, 2014 8:41 pm

Стъпките отекнаха по коридора. Вратата на третия по ред апартамент се отвори рязко. Парчетата дървесина се откъснаха и се разпиляха по пода. Помещението бе празно. Найлоните се люлееха под силата на вятъра. Бюрото все още бе в ъгъла на стаята, а върху него нейния лаптоп. Екранът бе черен, докато мишката не помръдна. Знакът за начало на видео мигаше в неоново червено. След него се появи тя. Такава каквато я помнеше.

"Това е просто снимка. Спомен или кощмар избираме ние самите."

[ time changes everyone ] Wo0hrC5

"Името ми е Бела Ейбрахамс. Просто Бела. Винаги си искал да го научи, нали? Е, сега го знаеш."

Обективът се измести към един лист върху бюрото. В лявата си ръка Бела държеше черен химикал, докато с дясната придържаше камерата.

Защо ме изостави? Сляп ли си? Погледът ми те молеше за помощ, докато се обръщаше по посока на улицата. Не познавах човекът, който видя до мен онази вечер. Той искаше да мислиш, че не ми пука за теб. Той искаше да се махнеш. Искаше да го направиш доброволно, защото в противен случай нещата щяха да загрубеят.
Никога ли не се запита защо пердетата никога не помръдваха? Никога ли не се замисли, че вече не ме срещаш в автобуса?
Знаеш ли? Върви по дяволите!


Обективът отново гледаше към нея. Бела се усмихна и екрана потъна в мрак.
За секунди.
Нов запис. Момичето пред камерата не изглеждаше като нея. Изправената ѝ по принцип коса в момента бе начупена и разрошена. Сините ѝ очи изпъкваха на фона на плътния слой очна линия и златист брокат. Ръцете ѝ бяха отрупани с плетени гривни в пастелни цветове. Устните ѝ продължаваха да бъдат бледо розови, но вече се усмихваха по друг начин. Леко ироничен. Загадъчен. Непознат. Същите тези устни заговориха и думите, които те казваха, го накараха да седне.

"Ако все още гледаш това, значи съм жива. Не ме търси. Няма да ме откриеш. Лондон е свързан с твърде много лоши спомени за мен. Не те обвинявам, че си тръгна, защото ти никога не си обещавал, че ще останеш. Пожелавам ти единствено да бъдеш щастлив от изборите, които си направил през живота си. Аз всъщност също не те познавам, но името ти е без значение. В спомените ми винаги ще си страхливото копеле, което ме изостави, защото нямаше достатъчно кураж, за да се бори за любовта ми. Може би дълго преди мен ти си знаел, че тя не съществува. Благодаря ти, че ми предаде този ценен урок, макар че го направи по толкова ужасен начин.
Няма да ти разказвам последната една година от живота си. Целта ми е друга. Искам да ти кажа нещо... Сбогом!"


Екранът отново потъна в мрак. Този път липсваше нов запис. Това бе краят. Няколко секунди момчето стоя върху стола преди да се изправи и да събори всичко от бюрото. Погледът му попадна върху вдълбаните в дървесината букви. Вместо "обичам те" там бе изписано "мразя те" и следата бе съвсем прясна. А дори не се познаваха...
Bella.
Bella.
Citizens
Citizens

Брой мнения : 211
Join date : 29.03.2014

Върнете се в началото Go down

[ time changes everyone ] Empty Re: [ time changes everyone ]

Писане by Jamie Commun ◭ Нед Мар 30, 2014 12:41 am

Одобрена. Въпреки че не ми стана ясно каква раса си?
Jamie Commun ◭
Jamie Commun ◭
Look into he's eyes he's cold as ice
Look into he's eyes he's cold as ice

Брой мнения : 872
Join date : 14.02.2014

Върнете се в началото Go down

[ time changes everyone ] Empty Re: [ time changes everyone ]

Писане by Bella. Нед Мар 30, 2014 7:10 am

Мисля, че по група ще трябва да съм citizen, по раса най-обикновен човечец...
Bella.
Bella.
Citizens
Citizens

Брой мнения : 211
Join date : 29.03.2014

Върнете се в началото Go down

[ time changes everyone ] Empty Re: [ time changes everyone ]

Писане by Jamie Commun ◭ Нед Мар 30, 2014 7:17 am

Благодаря, извинявам се. Четох ти историята през нощта  laugh  ама малко спях и не разбрах.
Jamie Commun ◭
Jamie Commun ◭
Look into he's eyes he's cold as ice
Look into he's eyes he's cold as ice

Брой мнения : 872
Join date : 14.02.2014

Върнете се в началото Go down

[ time changes everyone ] Empty Re: [ time changes everyone ]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите