trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
a perfect storm. 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
a perfect storm. EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
a perfect storm. EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
a perfect storm. EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
a perfect storm. EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
a perfect storm. EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
a perfect storm. EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
a perfect storm. EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
a perfect storm. EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
a perfect storm. EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
a perfect storm. PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
a perfect storm. 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

a perfect storm.

2 posters

Go down

a perfect storm. Empty a perfect storm.

Писане by sky Пет Фев 28, 2014 11:06 pm


sky

sky brendon howard || 22 || host || emily browning
________________________________________________
- Добър ден! – поздрави младото момче и изчака отговора на събеседницата си. Но той така и не дойде. – Ъм, да. – започна нервно да разглежда документацията в ръцете си. Скай се изсмя с убеждението, че наистина е нов в „занаята”. – Скай? Като необятното небе? – попита момчето и преметна поглед към нея любопитно.
- Не. Като напушените ми родители. – отговори механично със строг глас.
- Ясно. – бързо отново заби поглед в документите. – Страдала си от безсъние и параноя. Продължават ли да те измъчват?
Момичето присви очи и се приведе напред, полагайки длани на коленете си.
- Знаеш ли, твърдо „против” разказването на живота ми на напълно непознат съм. – проговори бавно, грубо.
- Скай, аз съм твой приятел. Можеш да ми кажеш всичко.
- О, моля те, спри с тези глупости, не съм на три! И сама мога да видя, че ти имаш по-голяма нужда от терапия от мен! – извика и се изправи.
- Моля те, успокой се. Просто се опитвам да си върша работата. – също се изправи, направи онзи жест, казващ „спри, моля те!”, с ръце и се усмихна миловидно.
Никое същество на планетата не би могло да устои на тази усмивка. Никое не би трябвало да устои. Беше чаровна, прекрасна. Излагаше на показ белите му зъби и караше трапчинките му да се покажат, което му придаваше дори още по-неустоим вид.
- Да. Съжалявам. – усмири се най-после и отново седна на равномерно боядисания с бяла боя дървен стол.
- Значи да добавя и проблеми с гнева. – момчето се пошегува и прекрасната му усмивка отново зашари. – Да започнем отначало, става ли?
- Да. Става.
- Аз съм Джеймс, новият ти терапевт. Ще се виждаме два пъти в седмицата, както вече знаеш. – за миг прозвуча толкова професионално, че успя да накара момичето да се усмихне.
- Аз съм Скай, новият ти пациент. Ще се виждаме всеки вторник и петък. – размениха си по още една усмивка.
- За какво искаш да говорим, Скай? – положи единия си крак върху другия, прихващайки кокалчетата на глезена си с ръка.
- Да поговори за теб. – отговори набързо.
- За мен? – повдигна вежди изненадано. – И какво за мен?
- Защо си се захванал с тази работа?
- В гимназията всички приятели ме използваха, за да си излеят мъката. И след всеки „сеанс” ми казваха колко добър терапевт щяло да излезе от мен. – замлъкна за секунда и си пое дълбоко въздух. Издиша, като изду бузите си, докарвайки на лицето си изкривена физиономия. Дори тогава бе сладък. – Но както виждаш… Все още не съм много добър.
- Не мисля така.
- Дори не сме започнали терапията.
- Имах достатъчно време да преценя.
- Нима?
- Да.
Гледаха се мълчаливо известно време.
- Нека сега поговорим за теб. – Джеймс най-после прекъсна няколкоминутното мълчание.
- Съжалявам, времето ни изтече.
- Имаме още петнайсет минути. – отговори след не повече от секунда, посочвайки черния часовник, окачен контрастно на бялата стена. Скай въздъхна тежко.
- Добре. Какво за мен? – извъртя очи.
- Нещо е предизвикало безсънието и параноята. Нещо, което не присъства в документите. Какво е то?
- Не обичам да говоря за това.
- Скай…
- Говоря сериозно.
- Аз също.
Отново последва мълчание. Сякаш участваха в състезание по надзяпване. Докато момичето не въздъхна. Предаде се още във втория рунд.
- Изгориха до кости родителите ми. Накараха ме да гледам. – призна тихо, свела поглед към ръцете си.
- Господи, Скай…
- Знам. – отговори бързо, опитвайки да избяга от „съжалявам”, „моите съболезнования” и така нататък.
- А си мислех, че моя живот е скапан. – заяви момчето.
- Да, много ме успокояваш. – засмя се.
- Но за миг върнах усмивката на лицето ти, нали?
Скай го погледна. Вече бе убедена – падаше си по него. Но не трябваше. Трябваше да си отмъсти. Та нали затова бе заела това тяло?! Отново сведе поглед.
- Казах ти, че си добър.
sky
sky

Брой мнения : 7
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

a perfect storm. Empty Re: a perfect storm.

Писане by .Amelia. Съб Мар 01, 2014 6:19 am

Одобрена си, добре дошла.  smile 
.Amelia.
.Amelia.
Everyday i look at the mirror, everyday i see something new, i see my enemy who lives inside me
Everyday i look at the mirror, everyday i see something new, i see my enemy who lives inside me

Брой мнения : 769
Join date : 13.02.2014

https://curseofthefiverp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите