trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

It's that karma? Are you my soulmate?

5 posters

Страница 13 от 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Нед Фев 16, 2014 4:45 pm

First topic message reminder :

Музиката звучеше в ушите й, погледа й се разхождаше от лице на лице. Болницата бе претъпкана както винаги. Нищо ново, все пак всеки ден имаше все повече и повече болни, умиращи. Ако всяка болница получаваше по долар за всеки болен прекрачил прага сигурно всички щяха да са милярдери. Марджъри се облегна назад, а гърба й сякаш простена при срещата си с дървената пейка. Не стига, че тук се чакаше два, три часа, но и бе неудобно. Супер...
Изведнъж вратите на отделението се отвориха и вътре влязоха може би 5 човека, плюс едно момиче на носилка. Тъмната коса на момичето бе сплъстена на кичури и най-вероятно това бе заради кръвта, която изтичаше от нея. Хората около носилката правеха нещо, опитваха се да я стабилизират. Накрая на цялата тайфа с много бавна, сякаш зомби крачка ходеше едно момче. Добряга, най-вероятно смотльо, с бяла кожа, чипо носле и със странна прическа. Кафявите му очи блуждаеха след носилката. Марджи свали слушалките си и това привлече погледа на брат й. Той проследи очите й и повдигна вежди.
-Катастрофа.- отбеляза Даниел, а Марджъри кимна с глава. Тя прикова очите си в момчето, което вървеше след вече изчезналата носилка. Дали той бе виновен за инцидента? Запита се, но нямаше време да мисли за това.
-Марджъри Уитмор?- гласът на възрастната жена я сепна. Тя се изправи, а златистите очи на Даниел я съпроводиха до вратата.
-Какво ви води при нас госпожице Уитмор? О, Господи...- гласът на доктора секна, когато видя голямата прободна рана в дясното й рамо.

Близо един час по-късно тя излезе от кабинета и се чувстваше като нова. Черният й потник бе пропит с кръв и какво ли още не. Тя разпусна косата си и видя брат си. Той се изправи с една типична за него крива усмивка и се приближи до нея. Целуна я по бузата,а  това й донесе толкова много спомени.. Тя се дръпна леко от него и той се прокашля.
-Отивам  да докарам колата. Ще те чакам долу. – Даниел се обърна с гръб към нея и тя въздъхна. Колко типично за тях двамата. Всъщност това си беше чиста проява на нежност, ако трябва да сме честни. Марджъри се протегна и простена от „болка” тя обичаше болката, възбуждаше я, но естествено само тя го знаеше и брат й де. Но той не беше тук. Погледите на всички мъже се  спряха на нея и тя извъртя очи.
-Само в мечтите ви. – каза го на висок глас и тръгна към асансьорът. Вадейки телефона си от джоба на дънките си тя се сблъска с някой и моментално не настрой за битка.
-Гледай къде ходиш.- изсъска злобно и се спря,когато видя момчето  с чипото носле. Перфектно извитите й вежди се повдигнаха и тя погледна към марлята на рамото си, която се напои с кръв.
-Мамка му. – прошепна и сви устни.- Супееер.


Последната промяна е направена от Dianna△ на Нед Мар 02, 2014 4:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down


It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Съб Мар 08, 2014 6:23 pm

Виктор дишаше тежко. Беше толкова влюбен, че дори да му беше казала, че е убила сестра му и родила деца на брат си, а Сам е взела за лична секс играчка той преглътна тежко и просто я последва. Изправи се бавно, все още възбуден и когато я видя, чисто гола върху леглото му се искаше просто да я изчука. Но не го направи. Просто бавно се покатери на леглото, а тялото му беше над неговото. Целуваше я по гърба. Нежно я целуваше. Катереше се по крачето й, бедрото й, устните му докоснаха дупето й и продължиха по кръстчето й. Нежно я целуваше и достигна вратлето й. След това я целуна по него и й каза:
-Искам... много искам.. да ти кажа кое е най-важното от това, което преживях! - след което се усмихна и премина с език по ушната й мина:
-Ногитсунето ми покзваше всичко.. не знам как виждах теб и Сам. Виждах какво се случи с теб, след като ти казах, че те обичам.. и вътрешно съжалявах, че съм го направил.. ноо.. - след тези думи той се притисна в нея и тя можеше да усети възбудата му. Отърка се в дупето й и след това изчезна. Нямаше го допира на пениса му. Само устните му. Устните му по гърба й. Целуваше я нежно и й говореше:
-Всичко, което се е случило.. отдавна ти простих, защото те обичам! Истинска любов. Бих ти простил всичко! Абсолютно всичко и не ме интересува какво се е случило. По дяволите.. ти се жертва за мен! - след тези думи я целуна по бузата и й прошепна в ушето:
-Ти си моята половинка. Една и единствена и друго не ми трябва! - след което просто се излегна до нея. Легна там и се отпусна. Искаше я. Искаше я повече от всичко, но просто я прегърна, притискайки своето голо тяло до нейното и затвори очи. И той имаше нужда от почивка и колкото да желаеше да прави каквото и да е.. сега имаше нужда просто да я прегърне и това е. Просто да я прегърне и да заспи до нея, а на сутринта да е до нея и да знае, че това не е било просто сън...
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Съб Мар 08, 2014 7:10 pm

Диана потрепери, когато го чу какво казва. Момичето се надигна и го погледна. Не можеше да повярва. Той знаеше, той знаеше всичко. Думите й, действията й. Всичко. Тя придърпа чаршафите към гърдите си и затвори очи. Той й бил простил. Но тя не можеше да си прости. Уитмор прочисти гърлото си и прошепна.
-Съжалявам... Аз, мисля че трябва да ти обясня. Но... Не съм. Аз приключих нещо старо.. Дори нямаше да го направя ако не беше дошъл да ме спаси когато аз.- тя прехапа устни. Когато тя какво? Когато за малко да умре? Когато й пускаха ток навсякъде по тялото? – Той ме спаси от това... Спаси ме от мен, а аз глупачката вместо да се върна за теб и да... Аз постъпих като всяка жена, а коя жена може да устой на постоянно внимание... Господи съжалявам че всичко това се случи. Няма да си го простя никога.- думите й валяха като дъжд. Болката се бе пропила в тях и не можеше да замълчи. Нямаше как да замълчи, защото бе набрала инерция.
-Обичам те, аз го знаех още когато ти казах че... Ти не си бил само секс за мен, може би първия път, но... След като не си тръгна аз... Ви не мога да.... Мамка му, ти се превърна в моя слабост и вместо да те отърва от злите копелета, аз те пъхнах в ръцете им. Това създание ти причини толкова много неща.. За Бога... И аз. Съжалявам за носа, съжалявам че те обвиних дори че не спрях Даниел като бе решен да те убие...- тя замълча и погледна към Виктор, следващите й действия бяха инстинктивни. Тя се сгуши в него и зарови лице във врата му.
-Обичам те и се мразя за това което ти се случи, за това че не бях до теб, за това че игнорирах сънищата си... Съжалявам че се опитах да се самоубия толкова много пъти вместо да бъда силна и да те спася.... Съжалявам че ти се е наложило да видиш всичко...- тя се притискаше към него сякаш бе възможно да го загуби ако го пусне. Точно както като го видя преди малко. Не й пукаше за Локи, Сам, Даниел или някой друг в момента. Пукаше й само че бе грешна в очите на всички... Поне тя така се чувстваше, въпреки че Виктор твърдеше друго.
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Съб Мар 08, 2014 7:26 pm

Когато започна да говори той изслуша всяка дума. Тя се сгуши в него, а тази прегръдка направи нещо, което в момента нормален мъж не би направил. Сърцето му заби лудо, за да и покаже колко я обича. Той я прегърна. Отговори на прегръдката й и след като всичките неща, в които се обвиняваше спряха да се изреждат от устните й той просто я погали по косата. Целуна я по челото и й го каза:
-Диана. Аз не обвинявам теб за нищо от случилото се! Първо.. аз сам пуснах този изрод в себе си.. бях слаб, когато трябваше да бъда силен и вместо да ти покажа колко реално те обичаш, аз реших да приема лесния избор и да изчезна от света. Аз бях слабият. Всеки твой избор беше твой.. не си била задължена към мен.. аз тогава бях просто Виктор и дори да си изпитвала чувствата към мен всяка твоя постъпка ги е засилвала и засилвала. Благодарен съм на Сам, че ти показа какво е да се чувстваш специална, благодарен съм на Локи, че ме върна обратно въпреки всичко, което искаше от теб.. и да... каквото и да си правила и както и да си постъпвала, това е било само и единствено за мен! - той започна да я гали нежно по косата и гърба, докато тя го прегръщаше. Преглътна тежко и го каза:
-И аз не съм бил идеален, докато ногитсунето беше в мен. Правил съм работи, които никога не бих направил и от части се обвинявам...но няма как да променя действията. Всичко е минало... и в момента.. най-важното нещо за мен е това, че ти си тук! Интересуваш ме само ти! Интересува ме това, че съм с теб.. че правя любов с теб, че те чукам, че те целувам, че те прегръщам. Всеки един миг с теб е специален. - след тези думи той я целуна. Нямаше никакво желание за страст. Просто нежна целувка, която показваше чувствата му:
-Не те обвинявам за действията и за миналото ти! Ти си била подвластна на това, което ти се е случило преди и сега.. сега имаш мен. Вече не съм онова малко хлапе, което се страхуваше от всичко. От всичките кошмари с това Ногитсуне свикнах с нещо! Едно нещо... искам да прекарам живота си с теб, до теб и да те пазя.. не ме интересува дали съм слаб физически вече не мога да изпитам страх от нищо и колкото и пъти да ме повалят на земята аз ще ставам! Ще ставам и ще се бия за теб, защото те обичам повече от всичко на света! ти си любовта на живота ми и за да ти го докажа ти простих всичко.. не ме интересува какво се е случило, а е важното какво се случва тук! - той посочи между гърдите й, точно където трябва да е сърцето й:
-Колко ме обичаш и ме обожаваш, колко те обичам аз и те обожавам! Вече не ме интересува нищо освен това какво се случва между нас и Диана... знам, че е малко странно и детско, но.. би ли желала да си мое гадже.. така де... приятелка? - и я погледна в очите.. готов да й покаже, че е сериозен.
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Съб Мар 08, 2014 8:05 pm

Сгушена в него тя искаше да заплаче и да се засмее.
-Никога не са ми задавали този въпрос.- засмя се и докосна устни до врата му.
-Мислех си че вече съм... –тя млъкна, не. Нямаше да филосовства, защо й беше/ Той й задаваше толкова прост въпрос. Детински наивен и.. Искрен. Въпрос който не бе чувала дори в детските си години. Диана въздъхна и докосна устни до неговите.
-Да, да съгласна съм да.. Бъда твое гадже.- тя се засмя и се изправи до седнало положение, огледа се и очите й спряха на прозореца. Бе сигурно обед.
-Искаш ли да ти донеса нещо за хапване и да се изкъпеш след това? Сигурна съм, че не си ял особено много в скоро време.- тя стана от леглото и уви чаршафа около себе си, като си спомни вчерашният ден. По горе-долу това време бе избягала в дъжда навън. Бе намерила онази люлка. Искаше й се да има люлка и тук. Харесваше й идеята да се люля. Тя погледна към дланта си и после към тавана. Диана прехапа устни и погледна към Виктор.
-Мисля че... Не съм сигурна, но.- тя затвори очи и усети как енергия се събира около пръстите й, Диана вдигна ръка и сякаш енергията се откъсна от нея и се изви във въздуха където се появи люлка. Може би щеше да си има проблеми с Локи за това, но пък да имаш магия в изобилие си е забавно нещо. Диана преглътна и се изправи.
-Мога да правя магии.-засмя се и се върна на леглото. Тя отново прегърна Виктор и се засмя. Ако брат й разбереше щеше да я убие, но пък... Брат й бе много, много далече.
-Мога да правя всичко.. Предполагам.- тя се усмихна и сложи ръка на лицето му. Щастието струеше от нея за първи път от толкова време насам.
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Съб Мар 08, 2014 9:04 pm

Сърцето му биеше лудо. Това беше първото му гадже. Не знаеше защо, но беше адски щастлив. Когато тя се изправи, Виктор лежеше и я гледаше. Беше само с чаршаф около тялото си. Както вчера в дъжда. Тя беше толкова красива сама по себе си. Преглътна и постави ръцете зад вратът си без да се интересува, че е чисто гол пред нея, когато тя започна да прави нещо. Видя люлката и вместо да каже нещо той онемя. Гледаше изненадано и тогава я видя върху себе си. Целуна го и му обясни магията. Преглътна и каза:
-Всичко? Имам в предвид, че ако сега искам да създадеш копие на себе си и да правим тройка.. то... - преглътна тежко и допълни:
-Така де.. или копие на мен и да правим тройка и ти.. би го направил? - гледаше я с едно любопитство, докато я галеше нежно по бузката. Целуна я по устните и допълни:
-Леле... колко те обичам! Обожавам те, любов моя! - след тези думи я целуна отново, докато тя лежеше отгоре му. тялото й прилепено до неговото. Двамата бяха лепкави от потта, а тя още по-лепкава по гърдите от.. спермата му. Той преглътна тежко и се усмихна:
-Боже мой... толкова много те желая! - и отново го усети. Топлината по тялото си и най-вече в онази област между краката. Пениса му беше гордо възбуден, а той я помилва. Премина с език по засъхналите си устни или поне така му се струваха, защото скоро не я беше целувал. Направи една физиономия и й каза:
-Ди... не искам нищо за хапване.. искам да гледам теб как се храниш.. не.. аз да те храня.. искам да се наслаждавам на теб, на тялото ти.. на очите ти, на усмивката ти.. на магията ти! - след тези думи я целуна и допълни:
-Толкова се радвам за нас.. нещата най-накрая се нареждат! - след като каза това я целуна, езичето му се заигра с нейното и допълни:
-Ди... ами... а.... - след това се почеса и допълни:
-Искаш ли... сещаш се.. след като сега сме двойка и... аз нямам какво да ти предложа освен малката си стая в леля, но съм готов да я споделя... и ако това не ти е достатъчно.. може да започнем да събираме пари за собствено жилище.. и дам... искаш ли да заживеем заедно? - и зачака отговора й.
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Съб Мар 08, 2014 9:30 pm

Тя се засмя на думите му и несигурна в този вид магия сви рамене.
-Сигурен ли си че искаш да ме делиш? Било то с твой или мой клонинг? Ще е същото, като да извикаме Локи или някоя от жените му в леглото, но ако искаш това.- тя се засмя и докосна устни до неговите. Възбудата му отново се отъркваше в нея и тя тихо простена. Въпреки факта че току що бяха приключили можеше отново да му се отдаде. Тя се отърка в него и притвори очи.
-Не искам да ям. Не изпитвам нужда от храна или нещо подобно около теб.- колко лигава романтичка беше понякога. Толкова нетипично за Уитмор, но пък това не значеше че не й харесва. Диана преплете пръсти с неговите и погледна към лицето му. Да и тя бе щастлива за това. За тях. Заедно. Дали щеше да е завинаги? В нейния живот нямаше завинаги, но имаше... Сега. Сега бяха заедно и сигурно щяха да останат заедно до старини и до онзи момент в който тя или той просто умират. „От старост, трябва да умрете от старост’ или поне той. За Ди не беше сигурно. Тя се бе вглъбила в тази мисъл, когато следващите му думи я сепнаха. Да живеят заедно? Това нямаше да е проблем.
-Глупчо... Няма да събираме пари за подобни неща. Имам прекалено голямо имение, а ако не ти стига имам лично мой апартамент в центъра на града. Добре де, мезонет.- тя се засмя. Е щеше да е сложна часта в която родителите й идват на гости и го видят... И ги видят. Сигурно щяха да се откажат от Диана. Все пак тя бе нарушила всички семейни закони и кодекси. Бе счупила печата на семейството в мига в който бе стъпила в този дом... А факта че се обвързваше толкова сериозно с човек, бивш обладан... Това щеше да ги ужаси. Но някак си това не я вълнуваше особено. Не и сега. Устните й намериха неговите отново и Ди прокара пръсти по гърдите му.
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Съб Мар 08, 2014 9:45 pm

Виктор се засмя и й каза:
-Разбира се, че не искам да те деля, но ако си ти.. и само ти.. то това няма никакво значение за мен! - след тези думи тя му обясни за живеенето и той и каза:
-Добре.. мисля, че ще го измислим, като му дойде времето! - след тези думи я погали нежно и допълни:
-О.... Ди.... щом не си гладна.. а и аз не съм гладен! - той нежно разтвори чаршафа и голото й тяло се показа под него:
-Какво ще кажеш да свалим това и.... да се отдадем отново един на друг! - след тези думи тя усети пениса му, който се отърка в срамните й устни. Беше топла и важна, което му доказваше това, че не само той е възбуденият. Виждаше я как си прехапваше устните, как издаваше тихи стонове и колко жадно го целуваше, а това го задоволяваше. Той я целуна нежно. По-скоро страстно и еротично. Желаеше я. Премина с ръка по тялото й и нежно я погали по клиторчето, а след това й каза:
-Желая те! Тук и сега. - след тези думи тя усети как я гали по гърба. Нежно спусна ръцете си надолу и ги постави на дупето й. Притисна я до себе си и й го каза:
-Искам да правим любов! Не искам див животински секс. Желая те тук и сега.. нежно и внимателно.. бъди моя Ди! Отдай ми се! Моля те! - след тези думи той я целуна. Нежно и внимателно и чакаше да види тя какво ще направи. Дали тя ще го пожелае или няма да има сили. Все пак той не я остави да поспи, а просто отново й се натресе. Погледна я в очите и без да казва нищо просто я целуна страстно!
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Нед Мар 09, 2014 10:47 am

Нестихващо желание, страст, възбуда. Чувството че той не може да се укроти някак си я плашеше и радваше. Виктор бе като малко дете с това си желание, сякаш му бе дала енергийна напитка и се надяваше той да заспи. Нямаше шанс това да се случи и уви тя го знаеше. Диана простена от греховната сладост на удоволствието и сложи ръце на гърдите му.
-Ти си ненаситен скъпи.- отбеляза Диана и отново докосна устни до неговите. Повдигайки се леко го пое в себе си и простена. Липсата на агресивност в действията й бе толкова забелижима, тялото й се движеше елегантно, внимателно, нежно. Устните й се докосваха до неговите, спускаха се по бузите и вратът му. Диана наистина не разбираше защо той я моли за това тя да му се отдаде, но пък Виктор бе такъв. Или искаше или не искаше разрешение, зависи какво му е щукнало в дадения момент. Уитмор захапа внимателно меката част на ухото му и прошепна.
-Възхищавам се на енергията и желанието ти Виктор.- момичето се усмихна и продължи с плавните си движения. Е имаше един плюс на това, което бе правила със Сам. Вече знаеше какво е любов и можеше спокойно да предостави усещането на самия Виктор. А и това преживяване, той заслужаваше най-много. От всички мъже в живота й, точно Виктор бе преживял толкова много заради нея. Въпреки твърдението му, че избора бил негов. Част от Диана се запита ,какво ли щеше да стане с него ако не се бяха срещнали? Дали щеше да остане затворен и девствен? Дали щеше да прекара живота си скрит зад книги или щеше да намери някоя по-лоша от нея? Какво ли щеше да стане? Най-вероятно да се ожени за момиче от гимназията и да живеят в къща с бяла ограда и две деца. Да работи в компания за чаши или нещо свързано с компютри. А какво щеше да стане с нея? Да гони демони до преклонна възраст? Най-вероятно да.
-Обичам те.- прошепна и се вгледа в очите му. Прекрасните му кафяви очи.
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Нед Мар 09, 2014 11:17 am

Виктор усещаше нежните й движения. Това го накара да настръхне целият. Ръцете й, които го галеха, неговите по тялото й. Двамата бяха свързани и то не с дива еротична страст, а с нежна любовна ласка. Той я желаеше и тя него. Възхищаваше се на енергията му, но това не беше всичко. Той имаше предостатъчно от нея. В последните дни беше с ногитсуне в тялото си, а след това дори не беше в собственото си тяло. Сега беше цял. Правеше това, което желае най-много. Беше с Диана. Той се отдаваше на всяка нейна ласка. Целувките й, докосванията й... бавните й отпускания върху него. Можеше да я усети колко е влажна и спокойна отдолу. Не беше стегната и напрегната от болка, защото беше нежен и любовен секс. Той преглътна и след това премина с ръце по лицето й. Когато тя му каза, че го изпита той знаеше, че ако и отговори по същия начин ще се повтори за това просто я целуна. Онзи вид целувки оставящи те без дъх. Целувка, която я накара да усети езика му върху своя за дълго време, целувка която я накара да усети желанието му да й се докаже, колко по-голямо е станало от първия път, в който се видяха. И щом ръцете му се озоваха на тазът й той се завъртя така, че да е отгоре. Движението му си останаха бавни и нежни. Той беше отгоре й и разликата не беше голяма освен, че ръцете му се плъзнаха по тялото й и се озоваха на гърдите й. Нежно ги докоснаха и масажираха преди да продължи нагоре. Обви лицето й с дланите си, целуна я страстно и приятно, а след това започна да се отдава на движенията в своят таз. Навлизането на пениса му беше координирано с нейните движения. Двамата бяха в синхрон и усещаше, че скоро ще свърши. Целуна я и й го каза:
-Свърши с мен, Ди! Нека свършим заедно! - и реши да я стимулира, като плъзна едната си ръка между телата им и с най-нежните ласки започна да гали клиторчето й. Искаше да я накара не само да свърши... а да усети онази експлозия в тялото си от сливането на оргазмите им...
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Нед Мар 09, 2014 5:31 pm

Бедрата й изтръпваха от напрежението, сърцето й биеше лудо в гърдите въпреки че не правеше нищо буйно или грубо. Всичко бе нежно, дори може би прекалено нежно. Диана изви главата си назад и простена ефирно. Бедрата й- разтворени за него, го подканваха да продължава, гърдите й- настръхнали от неспирните му ласки копнееха за още. Устните й пропускаха стонове и въздишки, а съзнанието й бе напълно замъглено от удоволствието. Усещаше го толкова дълбоко в себе си. Изпълваше я, караше я да тръпне. Думите му я накараха да извърне глава към него и да простене името му.
Всичко бе толкова чувствено в този момент, толкова осезаемо. Сякаш до сега не бе усещаше нищо, нямала е сензори или нещо подобно. Все едно чак сега Господ я бе дарил с осезаемост. Великолепието на този момент я караше да се носи по повърхността, на морето от екстаз.
Когато коремът й се стегна толкова, че мускулите й се очертаха, когато бедрата й се повдигнаха по неговите увивайки ги около тазът му Диана почти извика. Оргазмът й бе мощен и силен. Бе един от онези рядките оргазми, точно когато правиш любов с някой. Не бе породен от секс играчки или от прекалено огромен пенис. Бе породен от чувствата й. Обвързването. Диана уви длани около врата му и докосна устни до неговите. Искаше й се да заплаче. Искаше да легне и да се свие до него и да остане така дни, часове. Години. Да остане с него наистина завинаги. Да няма повече проблеми и страхове. Не й пукаше че той не бе Локи или Сам способни да се грижат за себе си. Искаше него. Лигавия по детински Виктор, нежният и същевременно груб и луд Виктор. Момчето предлагащо й да бъдат гаджета като в осми клас. Всичко това сякаш я променяше коренно. Глупости тя бе друг човек от онзи ден в който заседнаха заедно в онзи асансьор.
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Нед Мар 09, 2014 8:04 pm

Той бавно се притисна в нея, целуна я страстно и й каза:
-О боже! Толкова е хубаво... да съм с теб.. - след тези думи я погали нежно по бузката и й каза:
-Обичам те! Толкова много те обичам! - след което просто премина с ръка по косата й и я целуна. Отново започна да се движи нежно и внимателно, докато тя го прегръщаше, обвиваше с крачетата си. Това беше перфектния момент за тях двамата и той не отделяше очи от нея, от лицето й, от устните й, от нея изцяло. Целуна я отново и започна да се движи и просто я погледна в очите:
-Обичам те! Толкова много те обичам! - след тези думи започна да се движи. Нежно и внимателно да се движи. Пениса му не беше груб, точно като той. Просто нежно навлизаше в нея. Нежно и внимателно. Започна да прави движения над нея, докато ръцете му нежно я галеха. Целуваше я. Искаше я повече от всичко, но най-важното беше да е неин така, както тя е негова. Той я целуна и тя усети движенията в таза му. Изведнъж той просто спря. Погледна я в очите и й го каза:
-Ди... искам да сме нещо повече от гаджета, които живеят заедно.. - след което я погали. Не знаеше как му дойде, но го каза:
-Искам да прекарам остатъка от живота си с теб! - след което я целуна и отново се задвижи..
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Пон Мар 10, 2014 5:41 pm

Думите му бяха музика за ушите й. Ди простена от удоволствие. Той доставяше удоволствие на тялото и душата й.  Диана отново изви тяло под неговото и нова вълна на удоволствие я заля.
-Господи... Виктор.- простена и повдигайки бедра по неговите отново свърши. Оргазмът й бе толкова съвършен и така цялостен. Неговото присъствие, неговата собствена възбуда и кулминация. Чувството за цялост, за нещо което не може да бъде разрушено. Това чувство я накарa да изви глава назад и да прехапе устните си. Гърдите й продължаваха да се повдигат неравномерно, а съзнанието й се бе изпарило някъде в облаците.  
Когато дишането й се нормализира а ръцете й се отпуснаха върху чаршафите Диана затвори сънено очи и въздъхна.
-Добре. Остатъка. Съгласна съм.- усмихна се лениво и когато тялото й бе освободено от неговото се сгуши в ръцете му като малко дете търсещо закрила. Уитмор докосна устни до кожата на гърдите му и въздъхна.
-Ако имаш желание за още скъпи, ръцете ти сами ще свършат тази работа. –тя се засмя и сложи едната си ръка на плоският му корем. Толкова се бе променил. Всъщност толкова го бе променило онова създание. Тя въздъхна и си го представи с татуси, като  нейните- добре де по мъжествени. Представи си го с къса коса и кожени панталони. Представата й бе колкото смешна, толкова и привлекателна. Ако Ногитсунето бе останало в него сигурно щеше да е именно така. Ако не го познаваше и го видеше лош.. Може би щеше да го хареса. Но... Но тя го познаваше от преди това и такава промяна би й се сторила като зов за внимание.
-Ако не се бях съгласила с Локи... Ако не се бях опитала да... Спася това което е останало от теб, щеше ли да се откажеш?- още един въпрос, който не й даваше мира.
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Пон Мар 10, 2014 6:41 pm

Виктор изпита невероятния оргазъм заедно с нея. Той се излегна и веднага усети прегръдката й. Той й отговори и я прегърна с едната си ръка, докато тя прекарваше пръстчета по тялото му. Той я погледна в очите и й каза:
-Ти си моето слънце! Бях се отказал само и единствено с една причина. Когато те видях със... Сам и изгубих надежда за всичко, но.. той не спираше да ми показва момент като този. Показваше ми как правите извратени работи.. как беше проститутка и някакви мъже правеха неща с теб.. но за мен.. това беше ужасно и повече от всичко исках да изляза от това чудовище и да те спася. Радвам се че Сам го направи. Повярвай ми.. тогава исках да убия това ногитсуне, да те спася и след това да става каквото иска с мен, но не можех.. - след тези думи той я прегърна и допълни:
-Обичам те, Ди! Моля те.. не мисли повече за никакви.. работи от рода да бягаш от мен.. да... се отделяш.. не мога без теб. Ти си моята слабост и точно ти ме правиш силен! Колкото по-близо си до мен, толкова по-силен съм! - след тези думи той я целуна и допълни:
-Ти си моето вдъхновение, моята муза, моята половинка! - след тези думи я погали нежно по косата и допълни:
-Обичам те! - и се усмихна мило.
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Пон Мар 10, 2014 6:51 pm

Сърцето й се сви, когато чу споменаването на името на Самюел, на това което бе правила с него след като бе избягала, на второто й бягство. На всичко. Господи. Как изобщо я понасяше? Как дишаше въздуха в стаята, след като тя бе там? Та тя бе чудовище, а той просто стоеше и я търпеше, докосваше я, любеше я... Обичаше я. Той й прощаваше, а това я подлудяваше. Някак си й се искаше да й се нацупи поне за момент. Да й каже че е курва или нещо от сорта, че никоя жена не го е наранявала така и се надява тя самата да страда някога по този начин по който бе страдал той. За Бога дори й се искаше да я зашлеви. Всичко, но не и да е мил. Не можеше да понесе милото му поведение. То я убиваше още повече поради факта че бе искрено. Той наистина й бе простил и наистина я искаше. Нея. Тази която я бе изчукала половин Канада, момичето което го докара до мисли за самоубийство. Само ако можеше да изтрие спомените и на двамата за този период. Просто да освободи и себе си и него от това. "Ами ако той наистина е сродната ти душа? Пак ще сте заедно" прошепна нещо вътре в нея и Диана затвори очи, защо мамка му? Защо всичко бе срещу нея? Не.. Нищо не бе срещу нея, тя също искаше да е с него. Не искаше да бяга. Нямаше сили да се раздели с него, а ако го стореше то щеше да е равносилно на самоубийство.
-Не бих понесла да те оставя.- прошепна едва-едва и отново затвори очите си.
-Защо трябва да си толкова добър с мен Ви? Защо не можеш да си ми ядосан? Защо не ми кажеш какво мислиш наистина? Защо.... Си толкова съвършен? Толкова неопорочен, въпреки всичката порочност?- тя сви недоволно устни и поклати глава. Той бе същински ангел. Дар от Бога, а тя дете на злото. Макар да бе ловец Диана не бе светица. Греховете й нямаха край. Грешките й бяха безброй. Всичко сторено от нея бе поредица от грехове и грешки, а този добряга. Милото момче грижещо се за всички, но не и за себе си й се предлагаше... Още от първия ден.
-Би трябвало да ме мразиш... Би трябвало да не можеш да ме понасяш. Аз трябва да съм нищожество в твоите очи.
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Пон Мар 10, 2014 7:39 pm

Виктор се засмя. Тя чуваше ли се какво говори. Той я целуна. Чувствено. Просто я целуна и й каза:
-Ти чуваш ли се? - тогава тя го усети. Лекото плясване по дупето:
-Никога повече не го казвай! Ти си моята принцеса! Аз не гледам това, което си правила. Не ме интересува това, че си правила секс с някого.. Интересува ме това, че ти жертва всичко за мен! - след тези думи той я целуна и допълни:
-Ти си моята принцеса! Ти си моята Диана! Ти си моята половинка! - след тези думи той я целуна страстно. Прегърна я и тя можеше да усети колко приятно биеше сърцето му. Той беше луд по нея и не знаеше как да й го обясни за това каза:
-Просто те обожавам! Адски много те обожавам! - след тези думи той премина с ръка по лицето й и й каза:
-Обичам те, Диана! Искам ти да си моя.. аз да съм твой! Обичам те толкова много, че когато видях истинските ти чувства, когато ти се откри за мен.. просто полудях.. от това да желая да съм с теб! Просто.. обичам те! - след което я целуна отново и допълни:
-Обожавам те, любов моя! Искам да прекарам остатъка от живота си с теб! - и просто я прегърна.. отдаден на емоциите.
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Dianna△ Вто Мар 11, 2014 6:05 pm

Можеше само да поклати глава в отрицание. Той бе луд. Същински луд. Може би наистина бе луд по нея, но това не променяше факта че е луд. Желанието и любовта му го заслепяваха,а част от нея се питаше дали просто не е подвластен на „първия” си път. Очите й минаха по лицето му и устните й потърсиха неговите.
-Знам скъпи. Знам.- Уитмор се сгуши в ръцете му и затвори очи. Умората и щастието се бореха в нея. Не можеше да реши какво иска. Искаше да продължи да го гледа, да го прегръща да си говори с него. Искаше да заспи, да усеща как сърцето му бие в гърдите му.
-Никога не съм вярвала че мога да изпитвам подобно нещо. Знаеш ли... Обичах Самюел, признавам си... Но никога не е било така. Напуснах го, тръгнах си за да намеря теб... Търсех теб. Всъщност мисля че от онзи първи ден... От онзи момент когато видях колко бавно ходиш след носилката на Анджела... Още тогава те забелязах.- тя се засмя тихо и прокара пръсти по кожата на гърдите му.
-Господи колко е лигаво всичко това.- тя се ухили и го пусна като се излегна по гръб на леглото. Вдигна очи към тавана и потърка лицето си. Искаше й се да... И тя не знаеше какво.. В момента искаше всичко. Да го гушка, да е лигава и романтична, а в това време и да не е. Толкова я объркваше всичко. Поглеждайки отново към него простена от собствените си желания и се пъхна в прегръдките му. Заравяйки лице в прегръдките му въздъхна. Ето го, мястото на което принадлежеше.
Dianna△
Dianna△
They call her ice queen, but they don't really know her
They call her ice queen, but they don't really know her

Брой мнения : 510
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Victor Fausnaught Вто Мар 11, 2014 7:03 pm

Виктор я слушаше и когато тя му сподели кога го е забелязала се усмихна. Видя как тя се отдръпна и не знаеше какво да й каже, но тогава тя се върна при него. Прегърна го, все едно той е спасението й. Отговори на прегръдката й, като обви ръце около нея и просто я притисна до себе си. Двамата бяха слети в едно на това легло. Не го интересуваше разликата във годните им, във възприемането на света, във всичко. В момента тя се превръщаше в неговото момиче. Диана, която беше срещнал и тази, която беше тук с него бяха две различни личности. Онази безчувствена Диана се превърна в неговата Ди. В момента той не можеше да й го каже и не искаше.. Искаше да и го покаже. Целуна я нежно по челото и въпреки че сигурно изглеждаше много по-смешно от страни, ако той застане до нея и се бие с демони... дам.. той щеше да изглежда, като по-слабият във връзката, но сега той го беше приел. Прие всички гадости, които изживяха и й прощаваше не защото можеше да спре да я ревнува от другите, а защото можеше да го направи и да й покаже, че никога повече няма да се поддаде на собствените си мъки и болка. Искаше му се да фрасне брат й, Сам... дори себе си, но нямаше да го прави. Сега просто щеше да бъде едно цяло с нея. Погледна я. Тя беше толкова сладка и нежна. Ръката му премина зад ушето й и погали един неин кичур. След това премахна косата, която се беше събрала пред лицето й и й го каза:
-Ди! Диана... ти си жената, която промени света ми, виждането за света ми и в момента мога да ти кажа само едно единствено нещо. Обичам те такава каквато си и искам да ми показваш истинската си красота. Искам да те видя в рокля, да те видя усмихната.. искам да свикнеш с мисълта, че ти вече си моето момиче, а не си сестрата ловец на Дани! - след тези думи я целуна нежно и допълни:
-Обичам те повече от всичко на света, Диана Уйтмор! - и след това просто вплете пръстите си в косата й и притисна главата й към тялото си, като така прегръдката им беше още по-сладка.
Victor Fausnaught
Victor Fausnaught
Citizens
Citizens

Брой мнения : 138
Join date : 17.02.2014

Върнете се в началото Go down

It's that karma? Are you my soulmate? - Page 13 Empty Re: It's that karma? Are you my soulmate?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите