trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WHAT THE FUCK?! 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
WHAT THE FUCK?! EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
WHAT THE FUCK?! EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
WHAT THE FUCK?! EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
WHAT THE FUCK?! EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
WHAT THE FUCK?! EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
WHAT THE FUCK?! EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
WHAT THE FUCK?! EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
WHAT THE FUCK?! EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
WHAT THE FUCK?! EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
WHAT THE FUCK?! PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
WHAT THE FUCK?! 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

WHAT THE FUCK?!

Go down

WHAT THE FUCK?! Empty WHAT THE FUCK?!

Писане by The intrigant; Съб Мар 29, 2014 12:31 pm

Здравейте сладкишчета, липсвах ли ви? Обзалагам се, че да. Всъщност не отговаряйте на този въпрос. Няма нужда от жлъчни коментари, те са моя работа.
И така нека се захванем за работа. Прелиствам страниците на драмите ви и започвам да се чудя. КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ХОРА?! Какво по дяволите става с вас? Закари?! You’re such a badass baby. Не съм ти фенка, не се лъжи. Просто ми хареса какво направи с малката, невинна Бет. Горката. Сега какво? Ще има бебе от изнасилване? Стига де. Оригиналност-моля! И Бет-сладурче! Знаем, че ти хареса. Недей да драматизираш. Надали го мразиш чааак толкова много. Та за Бога-виж го! Той е толкова секси... Малко не може да си контролира еякулацията и бърка вътре и вънка, но няма значение. Шипвам ви. Стига сте се хейтвали, вземете се и си родете едно сладко дете със синдрома на Даун. Време е във форумчето да се чуе детски писък.
Като става въпрос за писъци. Анабел и Натаниел. Какво THE FUCK бе създания? Демони? Ангели? САМАРА?! Не харесах филма-плаши ме. Но пък да се преродиш като ангел е добра идея? Сега как ще си гукате бе гълъбчета? Само на шамари ли ще я карате? Не бива така. Никак даже, послушайте ме. Вземете се оправете едно хубаво, даже и Амитиил включете в секса.. Тройка. Ангел, демон и човек. Апетитно. Всъщност е като вафла „Мура трио” така беше нали? Кой ще е бисквитката? :D На бас се хващам за Натаниел.
И като стана дума за вафли- Амелиа и Джейми. Сладурковци. Милите само те още си кумят постовете на тази пуста хорър седмица. Лошо,лошо. Явно имате план, който ако скоро не завършите лично ще ви сритам. И Амелиа е напълняла? О.о Това не ми говори нищо хубаво, да не би и Комън да не знае къде да си го пъха? А Може би знае... Като гледам как е притиснал русата Фалън. Браво, браво. Само така. Първо Абадон, сега Фалън. Карай на ред. Както казват хората „Всичко под ножа”
А като говорим за Абадон.... Сещам се за новата ни руса придобивка Джон. Двете бивши и той в средата. Курва убийца и дявола. Добре хибриде, добре. Страхотно си се наредил. Само дето нещо май не знаеш коя да избереш? Спокойно, типична мъжка черта. Като се появи и трета ще се окажеш гей.
И като стана дума за гейове. Къде отидохте слънчица? Липсвате ни. Рп-то ви замря, а ми допадахте.
Е... За днес нямаме особено много пикантности. Общо взето -еднообразие. Но за това и ще се постараете повече, нали? Все пак ме обичате.

Искрено ваша: Интригантката.
The intrigant;
The intrigant;

Брой мнения : 5
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите