trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Гост Вто Мар 04, 2014 3:25 pm

Мъртвешка тишина. Студ. Единствения звук който се чуваше, беше отекването на токчета които опираха в земята. Звукът беше ритмичен и се повтаряше на няколко секунди. Единствената светлина беше на една улична лампа в началото. Една качулата фигура изскочи от ъгъла. Съдейки по обувките и тънките крака, можеше да се каже, че е жена. Лицето и' не се виждаше от качулката, но когато мина покрай лампата няколко руси кичура се отличиха. Може би бихте се запитали какво прави една жена, очевидно млада по това време на нощта в тясна уличка? Истината е, че името на тази жена е Адабон. Просто Абадон без фамилия или някаква друга добавка. А коя е тя? Е тя е самия Дявол. Само тя и никой друг. Взела насила престола, убивайки самия Луцифер без капка милост. Защото Абадон не знае познава чувства като състрадателност или любов. Знае само болка, омраза и власт. А тя обичаше властта. Обичаше да се справя както тя си знае без да слуша никой.
В края на уличката, блондинката спря пред една, на пръв поглед раждясала врата. Почука три пъти и и' отвори мъж на средна възраст.
- Скъпа, мисля, че си объркала вратата.
Абадон свали качулката и премигна с очи в следващия момент очите и' бяха чисто бели без какъвто и да е друг цвят. В момента в който я разпозна мъжът едва ли не падна в краката и' започвайки да моли за прошка. Но, както казахме по - рано, Дявола никога не прощава. С едната си ръка тя го изправи и само пръстите на краката му опираха земята.
-Следващия път се научи да разпознаваш господарката си, малоумник. -гласът и' беше тих и студен, от който можеше да те побият тръпки. - Опа извинявай, няма да има следващ път.
С един замах тя изтръгна сърцето му и остави безжизненото му тяло да се свлече на земята.
"Поредното дете на злото. Нищо особено."
Каза си тя и влезе оглеждайки останалите. Няколко секунди тишина.
-Какво гледате? По- добре някой да дойде да разчисти тук.
Подритвайки ръката на мъжа, Абадон се отправи към бара.
-Обичайното. - прошепна тихо, докато сваляше пелерината си. Беше облечена цялата в черно- потник без презрамки откривайки деколтето и' и черен клин, който беше наполовина скрит от ботушите които стигаха почти до колената и'. Оставяйки наметката си върху стола пое чашата от бармана и и надигна към себе си, когато усети нечие присиствие. Неговото. За нищо на света не можеше да го сбърка.
- Ако си дошъл да търсиш отмъщение за баща си, едва ли ще те огрее скъпи.
Каза студено и скри усмивката си зад чашата.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Zsadist Вто Мар 04, 2014 3:36 pm

Локи. Принца на ада останал подчинен на Абадон. Мразеше я. Мразеше я за всяка една нейна постъпка и гордостта, която изпитваше. Беше по-слаба от него, но той не можеше да се концентрира. Не беше използвам магията си с.. колко.. дни. Тогава просто стоеше в един демоничен бар и говореше за сделка. Искаше нещо... нямаше да казва какво е, защото беше тайна сделка, когато тя влезе. Влезе все едно е в къщата си, уби охраната на входа и седна на бара, а след това започна да му говори нещо за това.. за отмъщения. Локи бавно се изправи. Върху раменете си имаше кожух. От огромните кожи на животни. Беше тигър. На гърба си имаше кожа от тигър. Естествена. Животното се опита да го убие. Закрачи към нея, а кожата се влачеше по мръсният под. Щом го свалиха от раменете му и го отнесоха на някъде той остана по своят костюм, черен със зелено златни примеси. Усмихна се подло и й каза:
-Смяташ, че след като ти се появяваш след мен.. в този бар и аз съм дошъл за отмъщение? - след тези думи застана и каза:
-Аз я черпя! - после погледна жената и й каза:
-Виж какво, Абадон! Това че те мразя не значи, че ще те убивам.. да някой ден мога да те махна от властта ти, но.. аз не съм създаден, за да си седя в ада и да се правя на чичо крал... аз съм свободна душа.. харесва ми тук.. да си правя гадории с хората... а ако ще отмъщавам баща ми, човека.. демона.. когото мразя най-много.. сгрешила си. Предпочитам да си живея нормалния живот, да си имам парите, колите.. да сключвам сделки и просто... да съм си аз... а ти се занимавай със властването и войните си.. не ми пука.. - после взе питието, което си беше поръчал и се върна на масата си. Наперена кучка... това беше тя.. мислеше си, че света се върти около нея.
Zsadist
Zsadist
Child of devil
Child of devil

Брой мнения : 83
Join date : 25.02.2014

Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Гост Вто Мар 04, 2014 3:52 pm

Ако Абадон беше нормална, най-вероятно щеше да се ококори на среща му, но блондинката запази самообладание. Дори не трепна когато той и' каза, че я мрази. Не, че беше нещо което тя да не знае. Когато той се върна на масата си нещо като усмивка се появи на лицето и'. Явно Локи се мислеше за много велик. Той притежаваше нещо специално, а не искаше да го използва. Това беше странно, поне за нея. Не разбираше как може да се задоволи само с това? Изправи се от стола и в цялото заведение настъпи тишина. Сякаш се страхуваха от нея. Всъщност страха беше нейния начин да ги накара да бъдат и' бъдат верни до гроб. Е имаше и отделни случаи като Джейми, които доброволно биха го направили. Малка усмивка заигра на лицето и' като си помисли за него. Замисли се дали да не му се обади малко по- късно? Да, може би тъкмо това щеше да направи.
Отправи се към масата на Локи. Абадон не беше жена, която се оставяше да бъде обиждана така лесно. Застана точно пред тях, а мъжът до първородния син на Луцифер я гледаше така, сякаш всеки момент ще подмокри гащите. Блондинката се изсмя на ум и го срелна с поглед, вдигайки едната си вежда. Видя как само за секунди, той се изпари. Изглежда не искаше да го сподели същото както този от преди малко. Все така с чашата си в ръка, тя се настани на стола срещу него. В момента в който го стори хората наоколо видимо успокоени, че тя намерение да убива който и да е от тях, започнаха отново да разговарят между себе си.
- За разлика от теб, братята и сестрите ти биха дали всичко за да ме погубят. За жалост нямат твоята сила. Чудно ми как така още не са те привлекли на тяхна страна? О да, забравих! Ти си миротворец. Не обичаш войната... Замислял си се да станеш хипи?
Отпи от чашата си и се загледа в лицето на мъжа пред себе си смеейки се.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Zsadist Вто Мар 04, 2014 4:00 pm

Локи тайно уговаряше плана си, когато тя се появи и изгони човека му. Прелгътна тежко и хвана чашата си. Изпи уискито на екс и я погледна. Явно тя имаше желание да се забавлява с други мъже:
-И това ми го казва кучката, която си мисли за секс другарчето си точно преди да седне на маса срещу мъж, когото мрази? - след тези думи той остави чашата си и я плъзна по масата, като застана точно пред нея:
-Мислех, че при демоните цвета на косата няма значение, но съм грешал... ти си си естествена блондинка! - след това погледна към демона, който взе чашата му:
-Още едно... и го донеси бързо.. защото току що ми развалиха настроението и мисля да си ходя! - сините му очи срещнаха тези на Абадон и той просто не показа никакво чувство. Не изпитваше нищо към нея.. напълно безчувствен:
-Е, кучко на ада.... какво желаеш от мен? Търсиш си поредното забавление или просто твоята секс играчка е заета и сега си реши да се позабавляваш с висшата класа.. е няма да стане... точно както ти го каза... - след тези думи той видя уискито си. Надигна го на екс и го изпи, а след това се изправи. Оправи си костюма и просто каза:
-Е.. имаш ли да казваш нещо или да си тръгвам? - и зачака отговора й..
Zsadist
Zsadist
Child of devil
Child of devil

Брой мнения : 83
Join date : 25.02.2014

Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Гост Вто Мар 04, 2014 4:24 pm

- И за мен още едно. - Каза Абадон и след това върна погледа си отново към Локи. - И това ли ще е от теб?
В гласа и' трудно можеше да се долови нотката на ирония, но все пак тя си беше там.
Няколко минути и' се наложи да изслуша така наречените му обиди, които всъщност изобщо не я засягаха. Дори и идваше да отвърне с насмешка, но се въздържа. Не и' се искаше да започнат да си вадят кирливите ризи от сега. Просто стоеше и го гледаше.
- Като за начало може да смегчиш малко тона, скъпи. Никой друг освен теб, не си позволява да ми говори така, ако случайно не си забелязал. Чудно ми е .. не искаш да се полюбуваш малко на естествено русата ми коса?
И отново се засмя. Какво по дяволите и' ставаше, че е хилеше като пълен дебил?! Опита да се овладее. Не беше присъщо за нея.
- И между другото може и да си прав. Скучно ми е. Колкото и да е странно дори и на мен ми доскучава. Живота в Ада не е през цялото само война и кръв, миличък. Не искаш ли да ми правиш малко компания за по питие или две? Като нищо може да ти стана дори симпатична!
Нямаше как и' да откаже. Обикновено никой не и' отказваше, но щом се отнасяше за Локи като нищо можеше да го стори. Понякога дори се чудеше, дали той го прави защот характера му е такъв или само и единствено за да я дразни.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Zsadist Вто Мар 04, 2014 5:20 pm

Локи я гледаше. Скучно й било. Той закрачи и спря зад нея. Наведе се и застана точно до ушето й:
-Ако искаш компания... която ще ти хареса... може да опиташ при твоят Джейми.. аз... от друга страна мога да ти причиня само болка, но разбира се преди това ще те изчукам... грубо и гадно, както го обичаш! - след тези думи се изправи. Премина с ръка през косата й и й каза:
-Но ако го направя... това ще ти хареса.. нали? Ти обожаваш секса... искаш го... - след тези думи той се отдръпна. Взе питието, което и донесоха и го изпи:
-Не.. това е на твоята сметка! - хвърли една банктнота, която беше достатъчна дори да си поръча бутилка. Той я погали нежно и допълни:
-А сега.. ако искаш да си правиш компания с мен.. ще трябва да ме последваш! - след тези думи той закрачи и излезе от заведението. Там една млада дама, която беше обладана от демон излезе, за да сложе кожата на гърба му и той чу стъпките й. Токчетата й се чуваха от далече. Той се усмихна и когато останаха насаме попита:
-Значи желаеш да си поиграеш с мен, така ли? - и зачака отговора й.
Zsadist
Zsadist
Child of devil
Child of devil

Брой мнения : 83
Join date : 25.02.2014

Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Гост Вто Мар 04, 2014 5:33 pm

Тръпки минаха по тялото и', когато ръката му, докосна косата и'. И тъй като носеше само и единствено потник, без презрамки ясно се виждаше, какъв ефект и' беше причинил допира му. Облиза долната си устна, захапвайки я леко. Той имаше право. Абадон го обичаше по грубия начин, но беше ли способна да падне толкова ниско за да го гони? Тя? Самия Дявол! Да гони един мъж?
Когато той излезе през вратата, блондинката се подвоуми. Какво да прави? Да остане тук и да се прави на монахиня или да отиде при него и да бъде чукана цяла нощ? А дори и повече като се замислеше. В главата и' започна да е оформя картинката на голото му тяло.
"Мамка му!"
Каза си тихо и глътна на екс остатъка от алкохолната течност в чашата си. Стана и взе наметалото си. Никой не смееше да я погледне. Беше повече от сигурна, че в момента в който тя излезе започнаха да я обсъждат, но не я беше грижа в момента. Беше на няколко крачки от него когато спря.
-Всъщност, реших да ти предостам възможността ти да и поиграеш с мен. - Вече забавила драстично крачка тя се приближи до него. Беше толкова близо до лицето му. Пръстите на едната и ръка преминаха по устните му. - И между другото, аз никога не плащам нищо. Забрави ли? Аз съм самия Дявол!
Другата и ръка се беше спуснала по кръста му надолу стигайки до онова заветно място. Докосна го леко с пръстите си и прехапа долната си устна.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Zsadist Вто Мар 04, 2014 5:43 pm

-Ти никога няма да бъдеш самият Дявол! Ти си едно младо демонче, което си мисли, че може да играе ролята да Дявол! - след тези думи тя усети промяната на всичко около тях и изведнъж тялото й се озова в имение. Тук тя нямаше сили. Бяха в Имението на Локи. Тук той командваше и тук той беше кралят. Усмихна се доволно и й каза:
-А и.. не мисля, че ако го правим в уличката ще е удобно! - той пусна кожата си и тя се разля по пода, като пасна перфектно пред леглото. Мека и... дебела. Точно, като място където ще правят секс. Тогава тя видя как той влезе в банята и дрехите му оставиха следа по пода. Изведнъж се чу вода. Той беше под душа и ако тя сега отидеше щеше да се наслади не само на голото му тяло. Той не беше възбуден, но въпреки това си беше достатъчно голям. Той си беше доста.. надарен. Усети водата по тялото си, по косата си и изведнъж той започна да се променя. Дългата му коса се промени.. сега беше с къса коса. Така се представяше пред хората и тогава я чу. Тя идваше. Погледна към вратата, от която тя щеше да влезе и й каза:
-По-добре се съблечи, защото щом влезеш.. ще искаш да разкъсаш дрехите си! - но явно тя не го беше послушала. Появи се пред него, все още с дрехи. Той я погледна леко на криво и попита:
-Е? Готова ли си да си поиграя с теб и да изпълняваш всяка една моя заповед? - и след тези думи зачака отговора й, който явно и двамата знаеха какъв ще е..
Zsadist
Zsadist
Child of devil
Child of devil

Брой мнения : 83
Join date : 25.02.2014

Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Гост Пет Мар 07, 2014 2:52 pm

Той да не би да я предизвикваше?
Абадон внимателно следеше всяко негово действие.. Как остави кожата да падне от рамената му, как се скри зад вратата. Наблюдаваше го, докато сваляше дрехите си и как пусна водата. Можеше ли да устои? О, не едва ли. Палава усмивка заигра на лицето и', докато събуваше обувките си. За дрехите не се вълнуваше особено, но щом ставаше дума за обувките.. Беше готова да убие всеки, който дръзне да ги съсипе. А и думите му, едва ли не я принудиха да влезе под душа с дрехите си. Наистина се чудеше дали щеше да изпита чак такова желание?
Очите и' обходиха тялото му. Стегнатите му гърди, талията му .. и да.. онова нещо, което отчаяно искаше да е в нея. Отчаяно? Силна дума, но от части беше истина. Така де, тя беше самия Дявол. Можеше да има който си поиска, но Локи.. той беше специален по своему. Така де, не всеки ден можеш да правиш секс в първородния син.
-Ти как мислиш, скъпи?
Думите и' бяха тихи, но достатъчно силни за да може той да ги чуе. Ръцете и' се спуснаха по гърдите му тръгвайки нагоре. Беше прехапала долната си устна. Забеляза, че сега косата му беше къса. Ръцете и' тръгнаха нагоре по вратът му. Изпитваше такова желание да зарови пръсти в косата му. И го направи. Придърпвайки го към себе си, тя впи устни в неговите. Усети как косата и' започна да се мокри, а заедно с нея и сърцевината и'. Изведнъж и' стана много горещо и усети колко силното сексуално желание, което се надигаше в нея.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Zsadist Пон Мар 10, 2014 5:29 pm

Локи стоеше под душа и водата го обливаше. Слизаше надолу по тялото му и преминаваше по пениса му и въпреки, че не беше възбуден беше огромен. Видя я как се доближава и влезе под струята все още с дрехите си. Това не му направи впечатление, нито това, че тя го целуна. Не и отговори. Просто се отдръпна и й каза:
-Първо! Не съм ти "скъпи"! - след което я хвана за ръката и я притисна до стената. Можеше да го усети зад себе си. Голото му тяло се притисна във нейното и тогава продължи:
-Второ... - ръката му се плъзна надолу и тя усети как нахално си проправя път под дрехите й. Премина по влагалището й и усети колко е мокра:
-Искам да си го признаеш! Искам да го чуя! Колко много желаеш да те чукам! - след тези думи разкъса първо горнището й. Разкривайки сутиена й. Тогава я накара да го усети. Искаше да усети как той се възбужда за това се притисна в нея и точно между краката й нещо започна да расте. Беше си надарен достатъчно, че да се покаже отдолу й. Тя можеше да го види. Беше дебел и огромен, което й предвещаваше още повече сексуална наслада и болка. Той я хвана за косата и я оскуба. След това използва другата си ръка и грубо разкъса дрехите й, като тя оставан вече само по бельо. Напъха пръстчетата си при клитора й и започна да го гали. Притисната до стената тя можеше да го усети. Вече можеше да усети топлото му голо тяло. Устните му се доближиха до ушето й и го каза:
-Искам да те чуя как ме молиш! Как ме молиш да те чукам! Ти си моята малка кучка и ще го признаеш! - след тези ду ми се усмихна и отърка пениса си в срамните й устни, но веднага след това се отдръпна. Дразнеше я. Галеше я грубо и гадно, като демон. Искаше тя да стигне до оргазъм преди да са почнали. Искаше да я накара да е още по-чувствителна и след това да я изчука грубо.. да я накара да бъде негова и да си го признае.
Zsadist
Zsadist
Child of devil
Child of devil

Брой мнения : 83
Join date : 25.02.2014

Върнете се в началото Go down

When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you! Empty Re: When the word was on fire no one could save me, but you. I never dreamt that I'd meet someone like you!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите