trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Subway; 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
Subway; EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
Subway; EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
Subway; EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
Subway; EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
Subway; EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
Subway; EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
Subway; EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
Subway; EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
Subway; EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
Subway; PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
Subway; 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

Subway;

3 posters

Go down

Subway; Empty Subway;

Писане by .Amelia. Пет Фев 14, 2014 8:44 pm

Subway; Madrid_metro_station
.Amelia.
.Amelia.
Everyday i look at the mirror, everyday i see something new, i see my enemy who lives inside me
Everyday i look at the mirror, everyday i see something new, i see my enemy who lives inside me

Брой мнения : 769
Join date : 13.02.2014

https://curseofthefiverp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Subway; Empty Re: Subway;

Писане by Darren Young; Сря Фев 19, 2014 7:07 pm

В какво се измерваше живота? Човек, който веднъж вече е отнел един човешки живот, със закъснение се запитваше. Случваше се рядко, но все пак се случваше. В други случаи човек просто наблюдава хората около себе си и въпросът съвсем случайно се заражда в главата му.
Животът се измерва в секунди, моменти; моменти на възприятие и усещане. Такова е моето мнение и никой не ви кара да се съгласявате с него. Един бегъл поглед из метро станцията е достатъчен, за да бъде установено, а аз наблюдавам хората от обяд насам. Все очаквам някаква промяна в събитията, но времето се точи със същата флегматична стъпка, а хората го правят да изглежда изтичащо по-бързо, бързайки наляво-надясно по плочките с оловен цвят. Червенокосата жена се появява точно в шест без петнайсет и токовете на обувките и‘ възпроизвеждат онзи тропот при всяка стъпка по плочките. В ръцете си едва побира десетките различни по цвят папки, но продължава да върви, докато шумът от приближаваща мотреса не заглушава онзи ритмичен тропот. Момче със син суичер и бели слушалки несъзнателно я закачи и папките се разпиляха по плочките като от тях изхвърчаха няколко пожълтели листа. Усетихте ли промяната във времето? Направих го умишлено, за да отбележа, че този сблъсък не бе нещо обичайно спрямо познатата сцена. Жената винаги стига до мотресата без произшествия, но този път се забави, защото трябваше да събере вещите си. За неин късмет шофьорът е търпелив човек и я изчаква. Да, това е нещо обичайно за него. Правил го е и друг път.
Скрит в сенките, човек може да разбере много за хората около себе си. От подобна позиция човек има чувството, че е божество, което наблюдава своите творения, но аз не вярвам в подобни легендарни образи, затова не бих дал подобно описание за себе си. Вместо това фокусирах погледа си върху блондинката в другия край на станцията. Тя няма цел и това се разчита в погледа и‘. Нямам представа какво прави тук и за момент се чувствам странно, че тя следи моите действия вместо аз – нейните. Би трябвало да е обратното. Поне така ми казва вътрешния глас, а дори и той да си мълчеше все някога щеше да се появи някой, който да ми напомни, че дължах услуга на злото, защото ми бе позволило да заменя живота си за този на сестра ми.
Въпреки това не помръднах...
Darren Young;
Darren Young;
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 15
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

Subway; Empty Re: Subway;

Писане by .Abadon Чет Фев 20, 2014 3:04 pm

Махни се! – викаше Александра на някакъв дух, който я преследваше от една седмица вече. – Моля те, махни се! Разкарай се! Не мога да ти помогна. – очите 'и започнаха да се насълзяват Нямаше да плаче в метрото. Не и пред всички хора, които я гледаха все едно е някакво животно, което е избягало от зоул парка. Те не виждаха духовете и не можеха да я разберат. Дори и тя самата не можеше да се разбере. Всичко това беше ново за нея. Тези умрели нещастници, които искаха или да ‘и лазят по нервите или нейната помощ, но тя не го разбираше. Мислеше си ,че искат да я докарат до лудост. –Като виждаше едвам се справям да помогна на себе си. - размаха с ръце за да погледне облеклото 'и. Беше облечена със син суитчер, който навярно беше мъжки, прилепнали дънки и бели кецове. Не беше чак толкова зле ,но за нея беше много зле Той така и не разбра от дума и продължи да гови ,как е умрял. -Нямате! – наложи си, че духа го няма и, че той не стои до нея. Беше трудно да се престори ,че все едно го няма, но накрая успя. Самодоволна усмивка се появи на лицето ‘и и се качи в един от влаковете, които минаваха за следващата спирка. Трябваше да отиде някъде далече. Искаше да се откъсне от всичко и всички. Искаше да остане сама с демоните си, но все още не знаеше къде да отиде. Както и да е качи се в метрото и седна на единствената свободна седалка. До нея стоеше някакъв мъж облечен доста изискано на вярно бизнесмен отиващ на бизнес среща. Александра се зачуди щом е бизнесмен, защо по дяволите взима шибаното метро? Така 'и не си отговори на въпроса. Извади огледалцето от чантата си и се огледа. Изглеждаше уморена, под очите и се виждаха доста добре тъмните кръгове от недоспиване, а кожата ‘и беше толкова бледа все едно беше мъртва. Извади от чантата си коректора за лице и се опита да заличи кръговете, но безуспешно. Е,може би малко ги заличиха и вече не изглеждаше чак толкова на Мерлин Менсън, но не беше перфектно. По природа Алекс беше перфекционист от дъното на душата си. Ако не направи нещо перфектно значи нищо не беше направила. Както й да е слезе на следващата спирка и се зачуди ,какво да прави сега. Гробищата, помисли си там беше тихо и усамотено ,но там беше едва ли не столицата на духовете така че бързо отпадна. Започна да се оглежда за някакви знаци къде се намира в момента. Погледа ‘и се спря в една жена на средна възраст, добре облечена бързаща за работа. По едно време някакво момче се блъсна в нея и всичките ‘и папки се разхвърчаха на всякъде. И двамата започнаха да ги събират, както винаги. С периферното си зрение видя нещо, но не можеше да оприличи какво , в сенките. Обърна се и се загледа. Беше някакъв тип гледаше ги сякаш беше накарал всичко това да се случи, като с магия. Александра започна да го разучава не след дълго той се обърна и се втренчи в нея –по скоро я погледна право в очите-. По принцип би се стреснала ,но от няколко седмици не чувстваше никакъв страх не знаеше на какво се дължи това. Може би страничен ефект ,че е прокълната или нещо такова, не знаеше с точност. Знаеше само ,че би направила всичко за да почуства страх отново. Без него се чувстваше празна и вършеше постоянно тъпотии, като например сега. Нормален човек би се стреснал и си тръгнал, но тя се втренчи право в неговите очи –бяха много тъмно кафяви или черни не можеше да каже, защото се беше спотаял в сенките. Около две- три минути се гледаха и тя най-накрая се взе в ръце и реши да отиде при него. Крачеше не сигурно, защото се чудеше какво ще му каже. Когато стигна до него можеше да го види по-хубаво. Беше доста привлекателен. Не приличаше на откачалка за какъвто го бе взела. Всъщност изглеждаше напълно нормален, отчужден, но нормален. И много секси.
- Здравей. Ти ли направи това? – директна, както винаги -запазена марка- .Постара се тонът ‘и да звучи приятелски настроен даже единия и крайчец на устните ‘и се изкриви едва в май усмивка. Не беше свикнала да се усмихва така че ‘и беше много трудно, когато го прави.
.Abadon
.Abadon
The face of evil;
The face of evil;

Брой мнения : 129
Join date : 15.02.2014
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Subway; Empty Re: Subway;

Писане by Darren Young; Съб Фев 22, 2014 7:29 am

- Кое? Това? – попитах и кимнах към мястото, където вече липсваше дори следа от инцидента. Нито един от нас не назова случилото се по друг начин освен с абстрактното определение „това“. Въпреки че всеки го каза по един свой начин и в един определен контекст, думите се разбираха. Играта на думи понякога беше нещо интересно, което ми доставяше удоволствие да наблюдавам. Не и в момента. В момента с интерес наблюдавах момичето пред мен. Александра. Да, знаех името и това не бе единственото, което знаех за нея. Знаех много повече и имах възможността да науча дори повече, но каква бе ползата? Рано или късно тя щеше да се намира на два метра под земята в най-добрия случай, ако имаше кой да се погрижи за нея след срещата със смъртта, за което се съмнявах.
На пръв поглед момичето бе красиво. Не само привличаше погледа, но имаше някаква скрита чаровност, която го задържаше за дълго време. Може би затова не отговорих веднага след ненужно зададените въпроси от моя страна. Може би не бе нещо специално, а просто човек започваше да се пита защо изглежда толкова отчаяна и изгубена сред тълпата, на какво се дължат тъмните кръгове под очите ѝ, които въпреки всички опити от нейна стана да ги заличи, издаваха проблеми със съня, защо беше толкова бледа и на крачка от отказ от всичко и всички. Знаех отговорите на всички тези въпроси и не би трябвало да се изненадвам. Имаше нещо у нея, което ми напомняше за сестра ми. От части и на самия мен. Би трябвало да съм най-ужасният брат на света, защото вместо да се боря за нея, аз я оставих да умре. Не казвайте, че не съм имал избор, когато не знаете как стоят нещата, защото определено имах избор – аз или тя; като самовлюбен егоист избрах себе си.
Не, не казвайте, че човек би постъпил така. Човек би трябвало да има власт над разума си дори в такива ситуации, в които живота му виси на косъм. Аз съм убиец, а не жертва. Знам, че има психолози в криминалните среди, които биха опитали да ме разубедят, но на тях ще им пожелая късмет, защото малко след смъртта на сестра ми имах десетина срещи с техни колеги. Не видях смисъл в нито една от тях. Опитваха да ме накарат да говоря за чувства и мисли, но имах само две опции и нито една от тях не бе за предпочитане; можех да им разкажа за пакта и да завърша в лудница или пък можех да изиграе ролята на опечаленият брат, който просто недоумява как се е случило всичко. Направих го и мисля, че това официално бе довърши, защото преди това никога не се бях чувствал толкова изпразнен от всякакъв вид емоции. Е, май по начало си бях, щом толкова лесно се съгласих на ултиматума.
- Не. Подобни неща се случват на всеки и не е нужно някой да ги предизвиква. Хората сами го правят в своята невнимателност.
Darren Young;
Darren Young;
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 15
Join date : 15.02.2014

Върнете се в началото Go down

Subway; Empty Re: Subway;

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите