trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Come on guys, you can make it better!  9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
Come on guys, you can make it better!  EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
Come on guys, you can make it better!  EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
Come on guys, you can make it better!  EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
Come on guys, you can make it better!  EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
Come on guys, you can make it better!  EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
Come on guys, you can make it better!  EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
Come on guys, you can make it better!  EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
Come on guys, you can make it better!  EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
Come on guys, you can make it better!  EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
Come on guys, you can make it better!  PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
Come on guys, you can make it better!  84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

Come on guys, you can make it better!

Go down

Come on guys, you can make it better!  Empty Come on guys, you can make it better!

Писане by The intrigant; Пет Фев 28, 2014 8:21 pm

Раздвоени личности? Нова Гилбър драма? Нов триъгълник? Секс и много бой?
О, да уважаеми дами и господа, днес имаме наистина много новини за обсъждане.
Нека започнем с обсъждането на една девойка, която не знае какво точно й се прави. Или по- точно с кой си прави. Скъпа ми Диана, наистина ли? Има ли мъжки индивид от форума, който да не си вкарала в онази тайна стаичка? Наистина ли трябваше да постъпваш така с нашия малък лигльо Виктор? Да отнемеш девствеността му, а после да се натискаш с бившия си, по мое мнение аматьор, пред него?  Не ти стигаше секса с брат ти Даниел, или вече си толкова ненаситна, че си готова да направиш gang bang със всички от форума? Хайде стига скъпа, знаем че си секси, но вместо да си отваряш краката на всеки срещнат, по добре вземи отвори една книга! А не се съмнявам, че се обясни в любов на Самуел, след като Виктор, не направи нищо за да защити любовта си към тебе. Престани наистина, не вярвах да стигнеш до това ниво! А сега намесвате и Локи? Наистина ли? Каква е тази сапунка?
Нека видим и ситуацията при другия член на семейство Уитмор. Вместо да се чудиш как да спасиш живота на Джейн, може просто да седнеш на някоя полянка, да вземеш няколко стотин маргаритки и да играеш на "Обичаме, не ме обича." Не се и учудвам, че тъмнокоската отново дотърча при Джошуа, след като я обиди по такъв начин! Но това пък, изобщо не оправда нейните действия! За малки пикли, като теб скъпа ми Джейн, има само едно определение, което не мисля, че тук може да се използва. Пак ли ще зарежеш горкия влюбен Даниел, заради Джошуа? Същия този който ти прехвърли проклятието без да му мигне окото! Всъщност и аз бих го направила ако знаех, че беше изчукала най-добрия ми приятел. И все пак. Вкарваш гаджето си в лудница и после се връщаш без цветя? Дано поне секса е бил толкова добър, колкото Джейн го описва.
Колкото до Джейми и Амелия .. аз лично останах в потрес.
"Повече бой братле,повече бой!"
По дяволите Джейми, как може да докосваш тази лигла?! Тегли майната на самия дявол, заради това откачено човекоподобно с раздвоена личност, което както забелязахме се сваля с Ейдън.  Не вярвам да се отървеш леко. Като нищо ще останеш на сухо, скъпи!
Ами ти скъпа ми Кат? Ако мислиш, че съм те забравила много се лъжеш! Гола излизаш, на монахиня се правиш.. Просиш си секса и бягаш.. Колко ли ще издържи Натаниел около теб? Час?
Забелязвам, че кръвосмешението не е само при Диана и Даниел. Адам и Ева? Bitch please! Твърде библейско! Твърде християнско, а вие се чукате на гробищата? В църквата? А уж Адам срещна своята половинка! Каролина скъпа, защо не направиш нещо за да защитиш възлюбения си? Току виж го промениш.
Розали.. - фрапиращото невръстно рп с доза секс и горчивина, не по моя вкус но има надежда ..

Това беше всичко от мен. А коя съм аз? Тайна, която никога няма да издам. Знаете, че ме обичате!

x.o.x.o The intrigant
The intrigant;
The intrigant;

Брой мнения : 5
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите