trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
След месец....началото на една любов... 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
След месец....началото на една любов... EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
След месец....началото на една любов... EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
След месец....началото на една любов... EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
След месец....началото на една любов... EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
След месец....началото на една любов... EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
След месец....началото на една любов... EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
След месец....началото на една любов... EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
След месец....началото на една любов... EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
След месец....началото на една любов... EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
След месец....началото на една любов... PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
След месец....началото на една любов... 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

След месец....началото на една любов...

2 posters

Go down

След месец....началото на една любов... Empty След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Вто Фев 25, 2014 9:09 pm

Бях обикновен човек,живеещ в опасен град.Навсякъде можеше да се срещне де дух,де някой,който вижда духове или такъв,който ги лови,тоест ловец.Много хора не спяха нощно време от страх,но имаше такива,които спяха като бебета и не усещаха дори или чуваха каквото и да е било.За някои света бе изключен,но не и за мен.Всеки ден работех и това не ми позволяваше волности или разсеяност.Все пак се грижех за семейството си.Бях отговорно момче,въпреки критиките и обидите,които чувах на моменти от майка ми.Понякога се питах ,,Защо не избягах като кака ми,а останах тук?".Беше грешка,но пък тук имах всичко.Семейство,приятели,работа и живот,който често проклинах.
Вървях по улицата,забравил за околния свят,потънал в мисли,без да знам къде отивам.Бях потънал в мисли и забравих за времето и посоката.Не се притеснявах къде ще отида,все пак един ден ще умра,дали днес или утре,бе все едно.Живеех в град,където смъртта властваше над живота.Където навсякъде имаше опастност де заради смъртта или нейните причинители.Малко хора умираха от естествена смърт или пък в правилната възраст.Аз бях на 24,а имаше много момичета и момчета,които дори не успяваха да навършат пълнолетие.Това ме радваше,но дали и с другите беше така?Никой,освен тях,не знаеше.Но нека не се занимавам с тях,моя живот бе достатъчно труден,че да гледам чуждия.Ако някой си беше виновен за нещо,вината бе негова,а не на другите.Докато ходех,бях с леко наведена глава и не всичко пред мен го виждах.Но реших да вдигна глава и да видя къде по-точно се намирам.
Вдигайки глава,първоначално не разпознах мястото,но после установих,че съм в гората.Кога бях стигнал до тук,като като тръгнах,бях в центъра на града.Наистина времето минава неусетно,особено когато изключих всичко около себе си.В този момент мразех времето,беше нещо непознато и не изследвано.Никога не беше сигурно какво ще стане след час,два или къде ще се намираш.Беше неизвестно,а това понякога ме влудяваше.Не бях агресивен,но всеки си има лоши страни.
Докато проклинях времето,чух женски глас.Мислех,че съм сам,но явно си имах компания.Започнах с поглед да търся дамата,но нищо не се виждаше.Затова тръгнах пеш без да вдигам шум и не след дълго я видях.Но тя беше сама.Запитах се с кого си говори,но не смеех да викна за да не я прекъсна.Останах си така,като се облегнах на едно дърво и просто я гледах.Нещо в нея ми хареса,без да я видя в лице.Нещо ме привлече и това просто не ми позволи да си тръгна,без да я видя в лице.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Вто Фев 25, 2014 9:52 pm

Излизайки от малката книжарница в града, където работех, заключих и понечих да се запътя към дома си. Вървейки обаче, се разсеях от мислите си и неусетно бях на гробището. Не посещавах често гроба на майка си, но сега застанах пред него, гледайки надгробната й плоча. Питах се дали знаеше какво се случва в къщата - подозирала ли е за поведението на баща ми, или е нямала никаква представа за това? Е, май никога нямаше да разбера .. така и не бях видяла духа й след пожара и предполагах, че след като само баща ми беше прокълнат, когато му прехвърлих проклятието, то тя си е незасегната от него и е продължила към .. е, не знаех къде, но се надявах да е в Рая. Примерно. Ако такъв изобщо съществуваше, де. С моя скептицизъм не беше като да вярвам в него, но все пак се надявах, заради майка ми. Обръщайки се, потънала в меланхолични мисли за миналото и жената, която най-често ме игнорираше, но все пак си оставаше човекът, който се беше отнасял най-добре с мен, забелязах измежду надгробните плочи силуетът на момиче. Беше много млада, още тинейджър, но пък си личеше, че е мъртва. Виждайки, че я гледам, тя неочаквано изникна пред мен и грабвайки китката ми, ме повлече нанякъде. Говорейки припряно, единственото, което успях да различа от думите й, беше името й - Миранда. Държеше се странно, сякаш опитвайки се забързано да ми обясни нещо. Озовавайки се в гората, тя все още ме водеше нанякъде. Успявайки най-накрая да се откъсна от хватката й, спрях, за да си поема дъх и най-вече да се опитам да я успокоя. Виждайки как тя се обърна към мен, казах задъхано
-Виж .. не те разбирам .. ще ми кажеш ли защо ме завлече тук?
-Трябва да ми помогнеш да го намеря .. Моля те! Ти си една от малкото, които ме виждат, моля те помогни ми да го открия .. Той е в беда.
Поклащайки глава, смръщих вежди, опитвайки се да разбера какво се опитваше да каже. От време на време успявах да различа думите "той", "опасност" и други подобни, докато тя беше възобновила забързания си поток от думи. Нищо не разбирах .. но може би не беше и длъжно думите й да имат смисъл - понякога духовете просто бяха объркани, особено след като бяха заседнали тук от по-продължителен период от време. Наблюдавайки я объркано, продължих да се опитвам да я успокоя, така че поне да разбирам какво ми говори. Докато го правех обаче, забелязах как тя се сепна и погледа й се отправи към нещо зад гърба ми. Бавно се обърнах, забелязвайки измежду дърветата непознат, който беше изключително висок - това беше първата мисъл, която пресече ума ми, щом го видях. Той ме гледаше странно и едва тогава осъзнах, че очевидно не виждаше мъртвото момиче до мен. Ъхх .. явно в неговите очи сега бях луда, говорейки си сама. Усещайки по бузите ми да плъзва червенина от смущение, просто го наблюдавах напрегнато за момент, отстъпвайки назад, като няколко клонки изпукаха изпод краката ми, щом направих няколко стъпки, дръпвайки се от него.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Вто Фев 25, 2014 11:52 pm

Не откъсвах очи от нея.Лошото бе,че този с който си говореше явно ме видя и съответно ме издаде.Не ми хареса това,но когато се обърна и я видях,онемях.Беше прекрасна.По принцип си падах по блодинки,но тази беше различна.Имаше нещо в нея,което ме привлече още повече.
Отдръпнах се от дървото и казах виновно.
-Извинявам се,че наруших твоя разговор.-изгледах я странно,но не я мислех за луда.Живеех в град където имаше такива,които си говореха в мъртвите.Не знаех тя каква е,но явно на сърцето ми не му пукаше.
Нямах сили да откъсна поглед от нея,просто нещо ме тласкаше да потъвам все повече и повече в погледа й.
Отместих за миг поглед от нея,като се огледах дали сме сами или аз не виждам.Но пусто нищо не видях,а тази дама се притесни.Избързах да я успокоя и казах.
-Спокойно,те не мисля за луда.В това градче е пълно с всякакви хора.-усмихнах се искренно и се приближих до нея,като подадох ръка с думите.-Името ми е Рик,а твоето красива дама какво е?-не подходих правилно с подбора на думите,но се притесних и просто не знаех как да говоря и често май сплитах речта си.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Сря Фев 26, 2014 12:18 am

Изгледах го слисано в първия момент. Първата ми мисъл, когато ме нарече красива, беше "О, не, женкар". Или не му пукаше, че съм луда, защото единствената му цел беше да ме вкара в леглото, или не ме мислеше за луда, защото извън повърхностната връзка изобщо не го интересувах. Което не беше нищо ново за мен, де .. Никой не се държеше мило с мен без причина. Мъжът пред мен със сигурност не беше изключение. Поемайки колебливо ръката му, повдигнах рамене и просто казах
-Бет.
Побързах да го пусна, след като се бях представила и когато погледа ми се спря върху духа на мъртвото момиче до мен, казах
-Значи, Рик, не ме мислиш за странна, че си говоря сама? Явно имаше предвид, че да съм луда в град, пълен с луди, си е нормално, а? След като всички са такива ..
Повдигнах рамене отново, наблюдавайки го с безразличие. Смущението беше изчезнало от лицето ми, като на негово място сега имаше дръпнато и хладно изражение. Впивайки очите си в неговите, надявайки се да успея да го пронижа с поглед, но по-скоро знаейки, че няма да успея, като че ли просто исках да си му го върна, задето се опитваше да замаже нещата, вместо директно да ми каже как ме мисли за откачена. А и след като ме видя да си говоря сама, просто нямаше начин да не ме мисли за странна и факта, че се опитваше да го замаже, като че ли ме засягаше. Не беше обида да наречеш мъртвеца мъртъв, нали? Същото трябваше да важи и за лудите. Но не, той предпочете да увърта с това .. Отстъпвайки още една крачка назад от него, се чудех какво целеше с този разговор. Отправих му фалшива усмивка.
-Няма нужда любезно да стоиш тук, при това в компанията на една откачена. Края на гората е натам, както сигурно знаеш. Надявам се да не съм те притеснила.
Окей, може би твърде много прибързвах с това да го отпращам и май бях прекалила със студеното отношение. Само че незнайно защо той ми въздействаше, застанал така пред мен с очарователна усмивка, предполагаща се, че ще разтопи сърцето ми и ще ме накара да въздишам по него. Какво нещастие за него, че не чувствах нищо, освен болка и нямаше да оправдая очакванията му, като му се хвърля на врата. Погледа ми връщайки се към Миранда, забелязах как момичето ни гледаше и двамата объркано, погледа й преминаващ ту към мен, ту към него. Исках да хвана ръката й, за да я успокоя, дори и да бях наясно, че нямаше да усети допира ми, но това само щеше да накара господин Висок пред мен още повече да ме помисли за луднала. Странно защо, всъщност не исках това. За първи път и аз не можех да си го обясня и реших просто да го отметна като незначителна мисъл, пресякла ума ми.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Сря Фев 26, 2014 3:54 pm

Защо всички жени мислеха,че когато им оправиш комплимент,си женкар?Защо мислеха,че всички мъже са еднакви?Болеше ме от това да ме мислят за такъв.Да не би с тялото си или с мускулите по него,да им показвам,че съм женкар?Не може ли един мъж да я силен,красив и добър без да е женкар?Без да има лоши мисли и без да иска само секс от противоположния пол?Толкова ли бе трудно да си кавалер в днешно време?Или просто,мъжете като мен са един на милион?Признавам мислех се и твърдях,че съм красив,силен и добър,но не го правех за да увелича бройката.Признавам повечето мъже на моите години всеки ден са с различна,но аз не бях такъв.Не казвам,че съм дествен,имах опит в секса,но не такъв какъвто се предполага,че има един мъж на моите години.Бях правил секс,но едва ли бройката надвишава 10-12 пъти до сега.А като се има предвид,че наистина с желание го бях правил само два-три пъти,другите бяха след някой купон с първата срещната.Но и аз имах право да се забавлявам,дори и да нямам опит в любовния живот.
Наклоних глава и затворих очи.Имах нужда да си поема дъх,след изречените от Бет,думи.Наистина я мислех за красива,интелигентна и най-вече не я мислех за луда.Та на работното ми място,имаше хора,които виждаха духове.Бях запознат с такива хора и това,което видях сега,не ми бе чуждо.Признавам,изненадах се,но не го показвах.Мисълта ми бе друга де,а именно в това да се наслаждавам на красивата дама пред мен,която очевидно не ме иска дори за кратък разговор.
Вдигайки глава,я погледнах сериозно,но и с лека нотка на обида в гласа,казах.
-Разбира се.Мъжете в днешно време нямат сърце,а камък и да неспособни да харесват,обичат или да се влюбят в някоя жена.Не способни сме да изпитваме чувства със сърцето си.Гледаме само да ги използваме за секс и после нищо.-отместих поглед и допълних.-Имаш грешна представа за нас.Е не казвам,че няма такива мъже,които си играят с жените и техните чувства,но аз не съм такъв.-млъкнах и си поех дъх за да се успокоя и продължих.-По въпроса за това,че говориш все едно на нищото,не те мисля за луда.Чувал съм,че в града има хора,които имат дарбата да говорят с духове.Обяснението ми за теб е,че си една от тях.-усмихнах се едва забележимо и пъхнах ръце в джобовете си с думите.-Разбирам,че не ме искаш тук,дори за един кратък разговор.Затова,ще си тръгвам.-обърнах си и казах.-Между другото името ми е Рик.-не казах нищо повече и тръгнах с бавни крачки към града.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Сря Фев 26, 2014 5:12 pm

Веждите ми се събраха в леко смръщване, докато се борех с импулса да избухна в смях. Каква ирония, че не ми се случваше често да ме спипат, когато общувам с дух. Ето обаче, че сега се случваше и вместо нормалната реакция, Рик явно не ме мислеше за луда. Странно, че бе така склонен да повярва, че наистина има хора, които виждат мъртъвци в Рейвънсууд. Или беше твърде наивен, или твърде добър. А може би пък глупаво се доверяваше твърде лесно .. Което и да беше, изпъкваше ярко като негова отличителна черта, различавайки го от другите. И все пак .. Никой не можеше да бъде толкова красив и толкова добър. Никой. Аз бях жив пример за това - макар той да ме наричаше красива, бях далеч от това да съм добра. Милото отношение, нежността, както и другите подобни и аз не бяхме в особено добри отношения. Всъщност, те ми бяха напълно чужди.
Пристъпвайки към него, го хванах рязко за китката, спирайки го.
-Грешиш, Рик - започнах, оставяйки настрана това, че се беше представил два пъти и продължих -В днешно време не само мъжете са без сърца. Аз съм дишащо доказателство, че и жените можем да сме такива.
Думите ми бяха едновременно както обяснение за това, че говорех така грубо, така и оправдание, че не бях отвърнала на добродушното му отношение в началото. Нямах никаква идея как да откликна, когато към мен бъде отправено мило отношение. И макар да знаех как да се справям с ударите, насилието и грубостта, то добротата не беше нещо, на което знаех как да реагирам. Пускайки ръката му, казах на глас думите, които най-точно ме определяха и които си бях повтаряла на ум всеки ден, откакто се помнех
-Външността ми да не те заблуждава, аз съм просто празна обвивка. 
Повдигайки рамене и наблюдавайки широкия му гръб, останах така само за момент. След което аз също се обърнах с гръб към него, оставяйки го свободно да си тръгне и връщайки се обратно на мястото, където стоеше Миранда и безмълвно ни наблюдаваше.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Чет Фев 27, 2014 1:23 pm

Явно не беше свикнала с добротата.Реакцията й не ми хареса,но какво можех да направя?Бях обикновен човек,който мисли,че света е розов или поне така мислеха околните.Въпреки расата ми,бях преживял ужасни дни и продължавах да ги изживявам.Всеки ден се сблъсквах с нещо ново и лошо.Съдбата бе против мен,но явно така беше и с тази жена.Всяка съдба си имаше нива,но явно моята и тази на Бет бяха на по-горно.Но защо тя мислеше,че съм глупав и не виждам истината или не знам къде живея.Буквално така изглеждаше.Да не би да не знам,че в Рейвънсууд няма духове или такива,които ги виждат?Та детските приказки,които чуваха децата за лека нощ,бяха повечето свързани с духове и подобни.Аз като всяко дете,бях израстнал с тях.Майка ми въпреки всичко,ми ги разказваше често с цел да не се страхувам от родното си място.Това бе и причината,кака ми да напусне този град.Падаше си страхливка и мразеше подобни истории или клюки.
След речта на Бет,се обърнах и казах,като я гледах сериозно,но и влюбено.Наистина май се влюбих в дявол,но се надявах първото впечатление за нея да е лъжа.Исках това,което видях днес,след време да се промени,ако сме заедно....Какъв глупак бях?Та тя никога нямаше да ме погледне по този начин,но минути,които сега прекарвах  с нея,бяха безценни,а след време,може и да бъдат най-голямата ми болка.
Все още гледайки я,проговорих.
-Виж...не всеки е изсраснал след лукса,има и такива,които всеки ден се борят за хляба си и за това да останах живи до другия ден.Разбирам,че живота ти е бил черен и не виждаш нищо добро,но не си само ти така.Не,че искам съжаление,но аз също имам черно детство и до ден днешен живота ми е черен.-останах сериозен,но сведох глава.Знаех,че няма смисъл да и споделям нещо за мен,но имах нужда да говоря с някой,дори да е с човек,който знае много добре какво е ад,но и да не признава,че света е такъв.Че има и други,които познават ада.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Чет Фев 27, 2014 3:58 pm

Смеха ми, примесен с немалка доза ирония, отекна из гората. Рик вдигна глава, като ме погледна и аз просто прокарах ръка през косата си, казвайки
-Това - повдигнах леко кичурите, преминаващи през пръстите ми -то е повърхностно. Външността подвежда, съкровище. Очите са огледало на душата .. вгледай се в моите добре и откровено ми кажи виждаш ли изобщо душа там. Аз бих казала, че отдавна вече я няма и ще откриеш единствено празнота там.
Поклатих леко глава, извръщайки се към Миранда, която сложи ръка на рамото ми. Докоснах дланта й с моята, макар да бях наясно, че не може да го усети и й се усмихнах успокоително и с признание. Двете безмълвно общувахме, а странно защо имах чувството, че тя е съвсем различна от мен и все пак ме разбира. Повдигайки безразлично рамене за пореден път, седнах в тревата, скръствайки крака по турски. Вдигайки глава нагоре, за да го погледна, отново се обърнах към него
-Живота е важна част от нас, Рик, но не е всичко. Нямах предвид обстоятелствата, които са ме направили празна. Имах предвид чувствата, които напълно отсъстват. Ако можех да усещам друго, освен болка, може би щях да гледам различно на нещата. На живота. Ако можех да чувствам, нямаше да съм студена към всички, както бях и с теб сега, в началото на срещата ни.
Поклатих глава, наблюдавайки го внимателно. Не откъсвах поглед от него, за да може да се увери той в думите ми и сам да забележи празния ми поглед. Безразличното ми изражение, лишено от усмивки. Скованото ми тяло, изправено, а въпреки това изглеждащо сякаш е превито на две. Живота те пречупваше, беше вярно. Когато обаче сам се оставиш на това да убие чувствата ти, ставаш като мен. Извърнах поглед, вниманието ми връщайки се обратно към духа до нас, като я наблюдавах безмълвно. Какво ли не бих дала да не я виждам като Рик ..
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Чет Фев 27, 2014 10:21 pm

Болеше ме.Изпитвах болка все по-голяма след всяка нейна изречена дума.Тя не ме  искаше,а аз се натрапвах.Не беше редно.Не трябваше да съм тук.Не трябваше да й досаждам.Не трябваше да я притискам.Тя не искаше никой освен духовете.Беше свикнала с тях,а аз бях само една пречка.Една пречка,която се влюби в грешната.Но можех ли да командвам сърцето си?Не.Не можех,дори да искам.
Когато тя седна,само наведох глава и след думите й,казах с болка в гласа й.
-Извинявай.-стиснах очи и допълних.-Няма да ти досаждам.Ти не искаш никой друг,освен духовете и не допускаш никой до себе си.-болеше ме,но нямаше какво да направя.Обърнах си и продължих.След около 20 метра се стрях и седнах,облягайки се на едно дърво.Отпуснах тялото си и тихичко си казах,но по скоро прозвуча като молба.
-Искам някой да спре болката.-нямах сили за повече.Никой не се опита да разбере какво преживявам,но какво да очаквам като дори сестра ми не ме разбираше?Как да искам помощ и разбиране от другите,като не го получавах от сестра си?Нямах това право,но имах нужда от приятел,отнякой който да ме разбере.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Пет Фев 28, 2014 7:08 pm

Наблюдавах как след думите си Рик се извърна с гръб и си тръгна, запътвайки се навън от гората. Продължих да седя на същото място, както и по-рано, без да реагирам по какъвто и да е начин на тръгването му. Лицето ми си оставаше непроницаемо, но в гърдите ми като че ли имаше нещо. Миранда седна до мен, наблюдавайки ме.
-Защо не го спря? – попита. Повдигнах рамене.
-Трябваше ли? – повдигнах вежди, извръщайки се към нея и говорейки все така с безразличие. Изражението й омекна.
-Горкия. От това, което забелязах мисля, че е влюбен в теб.
Засмях се.
-Не ставай драматична.
По дяволите. Искрено се надявах духа до мен да греши. Не пожелавах на никой мъчението да има чувства към мен. Последното, от което човек като Рик имаше нужда, беше да изпитва нещо към такава като мен. Щеше да е твърде жестоко, а и иронично, като се има предвид как всъщност дори не притежавах чувства, с които не само да отвърна на неговите, но и като цяло, за да живея живота си. И колко глупаво, а и студено от моя страна, че дори не можех да му съчувствам .. още едно доказателство, че на наранена личност като него не му трябва някой като мен, със съсипана същност и без каквито и да било емоции освен изпитването на болка. Ама че двойка бихме били! Подсмихвайки се на тази мисъл не съвсем искрено, погледа ми се върна на Миранда, срещайки нейния и в знак на прост жест поставих мълчаливо и съвсем между другото ръката си върху нейната. 
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Пет Фев 28, 2014 8:12 pm

Останах на мястото си,мислейки за Бет.Харесвах я.Въпреки отношението й,въпреки това,което чувства и показва.Въпреки всичко,аз се влюбих като първия глупак в едва ли не в дявола.Но какво лошо имаше в това?Беше наистина красива като ледена кралица.Всеки я харесва,желае,обича,но тя не допуска и не приема никой до себе си.Такива като нея,бяха искани от всички,но те не допускаха никой до себе си.Не знаех как може да се спечели сърце като нейното,но не мислех да се откажа.Не бях глупак за да загубя такава красавица като нея.Исках нещо сериозно,а и тя май е безсмъртна,тоест ще живеем примерно десет години заедно,а после тя ще продължи да живее,а аз ще си гушна букета.Тоест можеше да омекне поне за тези кратки години.Но ако щеше да играе двойна игра за да ме направи щастлив,можех и без това бреме.Предпочитам болката  и истината,пред лъжата и нещастно изживяна любов.Не исках щастие,което по-късно да се превърне в най-големия ми кошмар.
Станах от мястото си и се върнах при нея.Седнах на около метър от нея и само я наблюдавах безвмълно.Нямаше смисъл да говоря,като знаех,че  пак ще ме отреже или пак ще каже нещо с което да ме нарани.Тя нямаше да ме приеме за нещо повече от глупав мъж на който не му е тук мястото.И май беше права.Защо още се натрапвах на нея и на духа с който говореше до преди малко?Какво ме спираше да си тръгна и да не се върна повече тук?Имаше нещо,което не позволяваше на краката ми да се отдалечат от това място.Причината може да е в Бет,но може и в нещо друго.
Вдигнах глава и се с усмихнах леко с думите.
-Какво ще направиш ако някое момче се влюби в теб?-въпроса дойде като гръм от ясно небе,но го зададох.Исках сам да си изградя извода като чуя отговора й.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Съб Мар 01, 2014 11:21 am

Наблюдавах Миранда, все така седнала в тревата в гората, когато забелязах Рик. Приближаваше ме, като явно се връщаше. Защо? Беше ли забравил нещо, или ..? Вдигайки празен поглед към него, го наблюдавах в недоумение как седна до мен, свел глава. Изглеждаше .. странно пречупен. Както бях аз след първата вечер с баща ми в стаята ми, нещо подобно. От него лъхаше унилост, а аз се чувствах все така празна, все така далеч от него. В рамките на съвсем кратко време той беше показал толкова много чувства – тъга, несигурност, болка .. А аз? Бях точно празната обвивка, както му бях казала и в началото. Каква ирония. Обръщайки се към него, както беше седнал до мен, въпросът му ме стресна. И изненада. Беше ли все пак Миранда права? По дяволите, надявах се да не е така. Повдигайки вежди, за момент се замислих и накрая казах с безразличие
-Трябва ли да правя нещо?
Видях как Рик сякаш се сви след думите ми, като че ли жегнат. О, да му се не види. Какво искаше от мен? Можех да изнеса най-подробна лекция за болката, но що се отнасяше до положителни чувства като любовта, бях по-неопитна и от две годишно. Как изобщо той намери да зададе подобен въпрос на някой, който не чувства? Усещах се, сякаш съм като хваната в капан и дебатирайки какво да правя, сложих ръка на бузата му и тихо казах
-Шш, тихо. Недей. – думите ми целяха да го успокоят, макар и това да нямах понятие как да направя, като се вгледах в очите му. За щастие не бяха празни като моите, но там имаше толкова много болка – нещо, което можех да разпозная от километри. Преглътнах и докато все още го наблюдавах, свих вежди в нещо като замислено изражение и накрая казах
-Ще му кажа да не се влюбва в мен. На никой не го пожелавам, тъй като никой не би могъл да е чак такъв мазохист ..
Повдигнах рамене, опитвайки се да изразя на лицето си някакво подобие на съчувствие, но не знаех доколко се получаваше. Дръпвайки се от него, се върнах в предишната си позиция, хвърляйки поглед на Миранда, знаейки какво ще видя – тя ме гледаше със знаещо изражение на лицето, тип „Казах ти”, което безмълвно ми отправяше. Дяволите да ме вземат ..
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Съб Мар 01, 2014 11:08 pm

Хората бяха прави.Болеше.Аз бях човек,който се влюбва в грешната за втори път.Толкова ли бях сляп,наивен и глупав,че да се влюбя в неправилната?Защо сърцето ми все избираше неподходящата?Защо все търсеше и гледаше да избере дявола?Бет може ли не дявол,но определено не искаше за половинка мускулест,силен,красив,смъртен,но и глупав мъж.Та кой безсмъртен ще избере изрод като мен?Бях суров със себе си,но по-добре сам да призная какъв съм,а не някой да ми го каже.
Останах на мястото си,дори след думите й.Нещо ме тласкаше да я целуна,но знаех какво ще последва.А именно подигравателното мнение на духа и силния шамар от Бет.Тя нямаше да хареса целувката,а аз щях да остана с доживотен белег.
Погледнах я и само се усмихнах леко като с тази усмивка показвах колко съм упорит,но и самовлюбен.Поне пред нейните очи не бях кой знае какво.
-Бет...не си ли мислила да отключиш и опознаеш и други чувства,освен омраза и болка?-виждаше се по погледа и очите й,че само това познава.Не,че така исках да опознае и любовта,но какво пречеше да почувства и малко добри чувства.На никой нямаше да навреди.Тя заслужаваше да изпита и щастие.Да види света като нещо по хубаво,а не само като мрак и ад.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Пон Мар 03, 2014 1:42 am

Гледах Рик с празен поглед, като единствената ми реакция след думите му беше просто да повдигна вежда и нищо повече. Сериозно, можеше ли някой да бъде толкова наивен? Нещата много рядко бяха толкова прости и още по-рядко пък бяха само черни или само бели. Знаех, че той имаше опит с болката, но явно възгледите му върху това какъв е света все още подлежаха на поправка и там имаше какво още да се желае. Вярно, аз също не бях експерт в това, но поне не вярвах така сляпо в нещо, което си бе в най-добрия случай трудно изпълнимо, а в най-лошия, почти невъзможно. Гледайки Миранда, си помислих, че бях в съвсем различно състояние от нейното, или на всички останали - да, бях жива, но бях празна. Сякаш нито тук, нито там, дори не можех да се определя точно като "дишаща" или "недишаща". Май за мен трябваше да се създаде съвсем ново определение, особено в състоянието на празнота, в което бях, откакто се помнех. Беше си вярно - миналото ни правеше такива, каквито сме, но не ни определяше. Само че можеше и да ни преследва, дори и в буквалния смисъл на думата, както беше в моя случай. Синините по мен бяха чисто доказателство за това.
Поклащайки съвсем леко глава с иронична усмивка на устните си, погледа ми се впи в неговия. В тона ми имаше студенина, горчивина и натъртване
-Рик, мислиш ли, че ако знаех как, бих отказала да опитам? Какво те кара да смяташ, че досега не съм пробвала да го постигна?
Показваше точно колко малко той ме познаваше. Нямаше представа за това какво е миналото ми, или пък какъв ми е характера .. Кой човек с ума си се влюбва в напълно непозната за него личност? Бях в абсолютно недоумение за това, АКО в крайна сметка се окажеше вярно ..
Погледа ми плъзвайки се покрай него, го върнах на Миранда. На лицето ми се виждаше твърдото изражение след думите ми, подобно на маска, което беше едновременно и истинската ми същност на празнота, и нещо като защитнически механизъм понякога. Рик ми се струваше като малко дете, или нещо подобно - наивно вярващ във всичко хубаво и позитивно, но и откровен, директен и искрен що се отнася до изразяването на чувства. Може би му завиждах за последното .. е, едва ли беше кой знае колко хубаво нещо, де, предвид това, че го оставяше осезателно уязвим, но все пак не можех да не се запитам какво ли е да чувстваш всичко това, а не само болка и гняв.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Пон Мар 03, 2014 2:58 pm

Вече не знаех какво да направя.Исках поне за миг да се усмихне,за видя блясъка в очите,да чуя нежния й глас без да е придружен от сарказма или подигвателността в него.Много ли бе трудно да си човек поне за миг?Не можеше ли да изпита малко щастие?Не можеше ли да се усмихне и да каже,че поне за едно нещо съм прав.Винаги ли трябваше да ме напада?Оставаше само да удари или да ме блъсне надолу по наклона.Гората беше малко на баир и в момента ние бяхме в по-високата част.Какво щеше да изгуби ако ме убие?Личеше си,че не беше от тия дето мислят за чуждото щастие.Бях упорит,но ината си ми имаше граници.Щях да се боря за нея,но не по този начин.Винаги имах план Б.Винаги имах друга стратегия,освен дадената.Просто с тази жена,това бе невъзможно.Бе по-вероятно света да свърши,но не и тя да се пречупи.Бе по възможно да открият живот на Марс,но не и тя да се усмихне искренно.Просто вече не мислех да правя нещо като няма полза.Какво значение има дали я обичам,харесвам,мразя като тя изпитваше само болка и гняв?
Все още я гледах,но бях способен само да обеля редица думи,които знаех,че няма да помогнат.
-Никога няма да се пречупиш.Никога няма да обикнеш някой.Никога няма да кажеш на някой,че си щастлива или че обичаш.-станах от мястото и допълних.-Но въпреки това,знай,че има един глупак,който се влюби в теб.-обърнах се и не продължих.Просто нямах сили да я гледам.Не исках вече да гледам мрачното й лице.Болеше ме.От малък не знаех какво е щастие,но се опитвах да го открия.Може би бе грешка,че не напуснах града както направи кака ми.В момента й завиждах,че е надалеч,със семейството си,с племенницата и племенника ми.Надявах се,че като се върне или като дойде на гости,няма да съжалява,както става винаги.Пусто не бях оцелил на щастливи близки тук или пък на половинка.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Пон Мар 03, 2014 3:28 pm

Наблюдавах Рик с безразличие, виждайки как той преминава от едно състояние към друго. Сега явно бе решил да се самосъжалява. За разлика от него, аз не бях такава. Всъщност, дори не можех да изпитам чувствата, които го управляваха в момента - просто приемах нещата такива, каквито са и продължавах да дишам, дори и да не знаех защо. Поклащайки глава, му отправих нещо като тъжен поглед, като казах тихо
-Горкия. Прав си, но това не променя горчивината, която се излъчва от теб в момента. Предупредих те още в самото начало да не се заблуждаваш, казах ти, че съм просто празна обвивка, но ти не ме послуша. За съжаление, това също не променя нещата, но все пак ..
Повдигнах рамене. Е, надали думите ми го караха да се чувства по-добре, не мислех, че сега нещо може изобщо да го накара да се ободри, но въпреки това просто го наблюдавах. Щеше ми се да можех да проявя съчувствие, да изпитам някаква емоция спрямо него и да му я покажа .. Разбира се, не ставаше така отведнъж и колкото и да се опитвах, резултата си оставаше все така нулев. Вдигайки поглед към него, исках да го докосна, като опит да го успокоя поне малко, но знаех, че и това нямаше да му помогне. Затова го гледах, погледа ми без да се откъсва от него и тихо промълвих, този път без студенината в тона ми
-Съжалявам.
Каква ирония, че това бе всичко, което можех да кажа. А и не беше като да мога да направя кой знае какво, за да му помогна - нямаше какво да сторя, да не говорим, че чувствата ми бяха чужди и дори не можех да си представя какво би било да съм на негово място. Каква ирония. Думите му бяха пропити с болка. Не го бях молила да се влюбва в мен, помислих си защитнически, но това също не променяше положението. Въздъхнах. За първи път не знаех какво да правя. Живеех живота си с празнотата в мен, но досега това никога не ми пречеше. Докато сега .. за първи път се чувствах толкова изгубена, без никаква представа какво да мисля, кажа или направя.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Пон Мар 03, 2014 3:45 pm

Слушах я внимателно,без да се обърна.Знаех,че дори да го направя,нямаше да има значение.Аз и тя бяхме по различни и от черно и бяло.Бяхме толкова далеч един от друг.А в същност исках да сме един до друг.
Първия път като влюбих,нямах възможност дори да чуя гласа й.Наблюдавах я отдалеч,а сега тя беше зад мен,седнала с празен поглед,може би и мислейки си какво ли не за мен.Беше права.Заслужавах всичко,но не мислех,че се е родил човек,който да ме види да се разпадам,да съжалявам или да се обвинявам за действията си.Все още не беше роден този индивид.
Обърнах се и вече със сериозно,но и ледено лице,казах.
-Знаеш ли...може да съм глупав,наивен,добър,но не мисля да се разпадам повече.Виждам,че само ме съжаляваш,че търсиш начин да ми помогнеш,но нямаш достатъчно воля и сила за да го направиш.-бях вече ядосан.Беше ми писнало жените да ме разиграват,да ме въртят на малкото си пръсче.Бях много повече от детска играчка.Може да съм страдал,да съм изпитвал болка,но няма да покажа повече слабост пред нежния пол.Жените често търсеха утеха в по-силните мъже,но имаше и такива,които бягаха от тях.Не знам за Бет,но явно мрази мъжете.Признавам си,за също не харесвах много жените,но исках да открия нещо по различно от това,което виждах в майка си или сестра си.Вярвах,че имах и добри черти.Исках да открия такава и в дамата пред мен,но тя не допускаше никой до себе си.Живееше си с духовете и не искаше никой реален до нея.Така виждах аз нещата,но едно мисля аз,а друго тя.
-Виждам,че няма да се пречупиш.Също си личи,че не си обожателка на мъжете,но каквото и да са ти причинили в миналото,не всички са еднакви.-не,че я четях като отворена книга,но тя определено беше настроена отрицателно към мъжкия пол.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Пон Мар 03, 2014 5:10 pm

Имаше няколко фази на възстановяване, през които хората обикновено преминават, когато страдат. Рик беше преминал тази на спазаряването, когато се опитваше да предизвика да почувствам нещо и сега беше на тази с гнева. Общо бяха пет, или поне аз така смятах - отричане, гняв, пазарене, депресия и приемане на положението. Наблюдавайки го, развеселено се чудех кое ли щеше да последва. Звучах жестоко, да - все пак, той беше прав. Не бях видяла нищо добро от мъжете, а след изнасилванията, как можех да гледам на тях положително? За мен никой от тях не си струваше усилията и определено предпочитах да съм сама, отколкото да си навличам всичко това на главата. Накланяйки леко глава на една страна, само повдигнах рамене в отговор. Той беше ядосан, което може би беше и причината да му се тросна
-Знаеш ли какъв ти е проблема, Рик? Ти си влюбен в идеята, която имаш за мен. За Бога, та дори не ме познаваш! Виждаш, че съм пречупена, което предизвиква симпатията ти, и веднага се опитваш да ме поправиш и излекуваш. Разбира се, когато не се получи, веднага се ядосваш, само защото не съм започнала да чувствам или да правя всичко по твоя команда, в момента, в който ми кажеш да го сторя. Защо не се откажеш? Нямам нужда да ме спасяваш, и сама мога да се грижа за себе си и със сигурност пък нямам нужда от съжалението ти.
Изправих се, изтупвайки дънките си и го гледах този път остро. Защо всички мъже те третираха като предмет? Да, безчувствена съм, но в момента, в който не изпълнех това, което той искаше, бях обвинявана, захвърляна и определяна като студена. Ами, да - бях празна, защо той сега го осъзнаваше? Повторих му го поне два пъти, но не ме чу, и понеже едва сега го осъзна, бързаше да ми го запрати гневно в лицето като обвинение. Смръщвайки се, го изгледах от главата до петите, сякаш го преценявах, а и за да му покажа негативните си мисли спрямо него и се обърнах, за да си тръгна, давайки му гръб.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Пон Мар 03, 2014 6:57 pm

Не мислех,че има защо да стоят тук след думите й.Беше права обаче за това,че имах празни надежди.Че се бях влюбил в една жена,която отвътре е празна.Тя беше наранена и не допускаше никой до себе си.Нямаше да и се пречкам.Просто когато си излишен и ти го показват,по-добре е да си тръгнеш,а не да стоиш и никой да не ти обръща внимание.
Когато се обърна и застана с гръб към мен,рискувах.Нещо ме подтикна да го направя,въпреки риска после да пострадам сериозно.Наблюдавайки я,се доближих до нея.Застанах на около 20 сантиметра зад нея и се наведох леко като заставайки до ухото й,казах.
-Цял живот ли мислиш да живееш така?-отдръпнах се и очаквах всичко най-лошо,което може да се върти в една разгневена жена.Знаех,че са способни на всичко,но тази наранената пред мен не знаех до колко може да се ядоса.Все пак се отдръпнах с две-три крачки назад и я наблюдавах без да обеля и думичка повече.Само вътрешно ми беше смешно,но не го показвах.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Вто Мар 04, 2014 1:11 pm

Внезапно Рик беше точно зад мен, прошепвайки нещо до ухото ми. Дори не чух какво ми казва.
Сковах се.
Начинът, по който дъхът му погали кожата отстрани на врата ми, ме върна назад, напомняйки ми за някои случки с баща ми, които представляваха най-вече неприятни спомени. Баща ми, затиснал ме по корем и държащ ме здраво, докато казва в ухото ми "Ще смееш да ни излагаш .. малка никаквица такава!" Гневният му дъх, миришещ на алкохол, сякаш се беше внедрил в съзнанието ми и никога нямаше да го забравя. Сковах се. Тялото ми започна да трепери, а дишането ми се учести, заедно с нарастването на паниката в мен. Рязко се извърнах, на лицето ми изобразено изражение на ужас и шок. Бързо направих крачка назад, пред очите ми картини от миналото. Направих още една, дръпвайки се бавно, но сигурно. На третата се спънах, падайки в тревата, като това успя да ме отърси от състоянието на нещо като транс, в което бях изпаднала. Забелязвайки Рик насреща си едва сега, лицето ми възвърна по-ранната си каменна маска. Вдигнах ръка, поглеждайки я с безразличие - бях се одраскала на някакви малки клонки по земята, но всъщност никак не ме интересуваше. Просто избърсах ръка на дънките си, поемайки си дълбоко дъх и след като си дадох момент, за да се стегна, полека се изправих, без да поглеждам нито него, нито Миранда, усилията ми съсредоточени върху това да държа мислите за миналото ми настрана.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Вто Мар 04, 2014 1:30 pm

Наблюдавах я.Тя се промени коренно за стотни от секундата.Това ме изплаши.Бях объркал нещо.Отново направих грешка.
Преди време,когато още бях невръстно дете,майка ми чисто повтаряше,че не ставам за нищо.Може беше вярно,но днес,в днешно време,собствената ми майка,се наливаше с моите пари.Това колкото и да си силен,болеше.Завиждах на кака си,че пропуска тези моменти от черните ми дни.Не бях синът за който майка ми си мечтаеше.Всеки ден ми го повтаряше,но за мое щастие никога не загуби до толкова разсъдъка си,че да ми посегне.
Върнах се в настоящето,но вътрешно ме болеше.Бях добър в това да причинявам болка,но не физическа,а душевна,психическа.Нещо,което беше по-лошо и от физическите наранявания.
Преглътнах тежко,но останах на мястото си и само попитах с притеснен глас и виновен поглед.
-Аз ли направих нещо,че се уплаши така и се разтрепери?-не смеех да я доближа за да я докосна и да се успокой.Както тя каза,тя мразеше мъжете.Имаше страх от към тях и не им се доверяваше.Знаех,че всеки има лошо минало в този град,но явно на някои като мен и Бет,то беше повече от Ад.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Beth. Пет Мар 07, 2014 5:45 pm

Наблюдавах виновното му изражение и това някак успя да ме ядоса. Не исках съжалението му и още по-малко исках някой да се рови в миналото ми. Присвивайки леко очи, докато го наблюдавах, вирнах брадичка и казах твърдо
-Не съм се уплашила. И ти си последното нещо, което пък би ме разтреперило.
Повдигнах показателно вежди, но след като го гледах в продължение на още няколко мига, извърнах поглед и с тон "между другото", казах
-Не гледай така виновно, не е твоя вината. Не си направил нищо. Всички си имаме своите демони в нас, както доста добре знаеш.
След думите ми погледа ми попадна на Миранда, която ми се ухили, сякаш разбирайки думите ми. А и знаех доста добре какво можеха да причиняват духовете и то беше в пъти по-лошо от въздействието на един връхлетял те прост спомен. Вярно, те също можеха да те измъчват, но все пак духовете ги надминаваха многократно, особено ако бяха като този на баща ми. Връщайки погледа си на Рик, го наблюдавах преценяващо, като попитах
-Какво те измъчва така? - той ме погледна въпросително, а аз просто повдигнах рамене -В очите ти е.
Видях как извърна поглед за кратко, при което малка и разбира се, неискрена усмивка се заформи на устните ми.
-Не е приятно, нали? - накланяйки леко глава на една страна, докато го наблюдавах, накрая уточних -Някой да се рови в миналото ти, интерпретирайки всяко твое действие, с цел едва ли не да "разкрие всичките ти тайни".
Пристъпвайки още малко назад от него, се облегнах на едно от дърветата в гората. Пъхнах ръце в джобовете на дънките си, виждайки замисленото му изражение. Е, бях му дала малко от собственото му лекарство, така че се надявах да спре да се рови, изучавайки ме като някой лабораторен плъх - липсваше му само от онези бели престилки и ужасните инструменти, за да е пълна картината.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Rick Reed Пет Мар 14, 2014 5:06 pm

Наистина не е хубаво да се опитваш да разучиш някой.Също не е хубаво да се влюбиш в непознат.В същност моето любов ли беше или отвлечение?Сериозно и аз не знаех.Сега като се замисля,бях близо до нея,но не изпитах това,което изпитвах със старата си любов.Дали не беше просто желание да имам приятел от женски пол?Но пък го имаше и това,че тя не искаше никой.Не допускаше никой.Тогава какво правех тук?
Вдигнах поглед,вече усмихнат и казах.
-Права  си.Не бива да ти се бъркам и като се замисля,моето не е любов,а нужда от приятел.-наклоних глава.Имах нужда просто от приятел,който не е мъж,а жена.Съществуваше такова приятелство,но стига да намериш правилната приятелка.Такава с която можеш да излезеш на кафе,на кино,да се разходите,да си поговорите,дори да продължи с часове.Но знаех,че с Бет това е невъзможно.
Връщайки отново погледа си към нея,допълних.
-Мисля да те оставям.Не съм от тия дето досаждат и стоят там,дето не ги искат.-усмихнах се леко и допълних.-Чао или пък сбогом?-обърнах се и тръгнах с бавна крачка.
Rick Reed
Rick Reed
Citizens
Citizens

Брой мнения : 120
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

След месец....началото на една любов... Empty Re: След месец....началото на една любов...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите