trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

2 posters

Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by aiden evans. Чет Фев 20, 2014 9:50 pm


По дяволите, това слънце, си мисля, докато търся къде в огромния си, почти изцяло остъклен, апартамент да се скрия, за да не достигат до очите и кожата ми слънчевите лъчи. Всичко ме боли до най- малката частица в тялото ми. Нежелан ефект, постигнат след снощното случайно заформило се парти, от което голяма част от спомени липсват. Без коментар, дори не искам да си помислям отново за това. Отивам до кухнята, където търся нещо освежаващо за пиене, което да възвърне поне малка част от силите ми. Уви не е останало много, но за щастие намирам в почти празния си хладилник останали, може би доста от отдавна, няколко портокала. Едвам изтърпявам подлудяващия шум от сокоизстисквачката, а когато най- накрая всичко е изцедено до последната капка, изпивам жадно и на екс цялата чаша свеж, портокалов сок. Дъното на чашата точно докосва плота, когато чувам телефона да звъни. Още един непоносим звук за ушите ми тази сутрин. Бързам да отговоря само и само, за да спре звука. 
- Ало- казвам сърдито сякаш този от другата страна на телефона ми е виновен за всичко. Но когато чувам гласа от среща тонът ми бързо се променя и доволна усмивка се изписва на лицето ми- Да, да скъпа. Цял ден ще съм тук. Добре- усмивката ми се разширява и не мога да скрия задоволството, което изпитвам- О, и донеси нещо свежо за пиене- нареждам преди да затвори и доволен се отправям към банята, за да направя още един опит да се поосвежа. Все пак Розали идва насам и въпреки че отношенията ни не са по никакъв начин по- специални, а само и единствено физически, ми харесва, когато я докарвам почти до лудост, освен това всичко трябва да е ниво и никога да не развалям реномето си. 
Ето я и нея. След по малко от половин час чувам настоятелното й звънене на входната врата. Отварям и без да крия удоволствието, което изпитвам, когато я виждам на прага, веднага я пускам да влезе. Денят ми никак няма да е безинтересен, както си мислех сутринта. 
- Здравей, красавице- поздравявам я и я пускам да мине пред мен като истински джентълмен. Оглеждам я от главата до петите и се чувствам все по- щастлив и бодър от гледката, която представлява. Проверявам какво е донесла за пиене и докато изваждам всичко от платнената чанта не казвам нито думи. От време на време погледът ми се стрелва към нея, оглежда я и се усмихвам на себе си, докато чакам да каже нещо, защото знам, че мълчанието ми рано или късно ще започне вече да я дразни. 
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by Rosalie Buttler Пет Фев 21, 2014 9:17 am











Събудих се от дрънчащия звук на будилника.Отворих леко очи.Трябваше ли да ставам?Искаше ми се да остана целия ден в леглото.Но не исках да изпусна целия ден.Кой знае колко мога да изпусна?Полежа още малко,но будилника беше много настоятелен и не я остави поне две минути да полежи.Тя потърка очи и го изключи.Отвих меката,бяла завивка от тялото ми.Отидох в банята малко да се освежа.След като се освежих излязох от банята и се върнах в предишното помещение.Босите ми,мокри крачета украсиха стаята.Извадих от гардероба една къса рокля.Навлякох я.Толкова ми беше скучно.Искаше ми се ей така да ме връхлети една идея,но почти нищо не ми хрумваше.Но ето,че ме връхлетя.Защо да не отида при Ейдън.Чудесна идея!Взех си телефона.Набрах го и изчаках да ми отговори.След малко чух гласа му.Отначало беше малко груб или нещо такова.Може би не беше в голямо настроение.
-Добро утро!-рекох аз нежно,а после довърших.-Надявам се,че няма да има проблем да те посетя.
Зарадвах се на отговора му.Веднага взех чантата си.Сложих в нея телефона си.Преди да тръгна взех две бутилки уиски.Облякох и якето си.Излязох от къщата.Заключих я.Запътих се към дома на Ейдън.След малко бях пред врата.Позвънях настоятелно на звънеца.то,че след малко той ми отвори врата и аз влязох в апартамента му.Радвах се,че и той се радва да ме види.Добре,че не останах в леглото,защото с Ейдън винаги щеше да е интересно.
-Донесох нещо малко за пиене-рекох аз,а после довърших с въпрос.-Е,какво искаш да правим?
Знаех,че скоро това мълчание ще стане малко досадно и ще съжелявам,че съм дошла или по скоро,че съм се отделила от меките завивки на леглото.



Rosalie Buttler
Rosalie Buttler
Moderator;
Moderator;

Брой мнения : 282
Join date : 15.02.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by aiden evans. Пет Фев 21, 2014 12:49 pm


Погледнах бутилките с уиски с леко пренебрежение, защото точно сега нямах никакво намерение и определено никакво желание за още алкохол, но тъй като все още беше само обяд знаех, че до довечера със сигурност щях да пийна поне една чаша от марковото уиски, което Розали донесе.  Освен това в нейната компания знаех, че просто няма как да го пропусна. Оставих бутилките на плота, след което надникнах във фризера, за да се уверя, че след вчера е останал поне малко лед, който щеше да ни потрябва по- късно. 
Засмях се, когато я чух да ме пита какво искам да правим, нарушавайки мълчанието помежду ни- както си и знаех вече започваше да я дразни. Всъщност защо ме питаше? Нима имаше нужда да го прави? Всеки път, всяка наша среща общо взето беше еднаква с предната и всяка преди нея, краят винаги се оказваше мекият матрак на леглото. Разговорите не бяха най- силната част в отношенията ни, но определено бяхме постигнали някакъв напредък- поне се поздравявахме и си разменяхме по някоя и друга дума. Не както в началото, когато се запознахме, когато думите изобщо липсваха.
Приближих се бавно до нея и скъсявайки минимално разстоянието между нас вече още по- силно усещах аромата на парфюма й. Докоснах внимателно лицето й с едната си ръка, а другата поставих на кръста й и я придърпах към себе си. 
- Ти ми кажи какво ще правим?- отвърнах й аз, лицето ми се разшири в доволна усмивка, а от близостта помежду ни можех да усетя топлия дъх, който излизаше от устните й, когато дишаше, а заедно с него се разнасяше и лекия, едва доловим, аромат, сякаш череша или нещо подобно, който имаше червилото й. 
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by Rosalie Buttler Пет Фев 21, 2014 5:39 pm










Какво толкова смешно казах,че той се засмя.Вярно,че през повечето ни срещи,даже през всичките ни срещи в разговорите ни не присъстваха много приказки.Може би и тази ще бъде като всички други.Изобщо защо го питах?В този въпрос нямаше смисъл!Но не знам исках този път да е различно.Да направим нещо друго.По-различно,но може би това нямаше да е скоро.Всеки знаеше,че трудно остоявах на чара му.След малко го погледнах.Той се приближаваше към мен все повече и повече.Осетих ръката му върху лицето ми.Погледа ми се премести на ръката която ме докосваше.На лицето ми се появи малка усмивка.Сега толкова бяхме близко,че можех да усетя дъха му.Имах чувството,че ме предизвиква да направя нещо,а й от думите "Ти ми кажи какво ще правим?" вече бях решена да действам.Въпреки,че целуването е мъжка работа.Приближих внимателно устните към неговите.Започнах да го целувам цтрастно без да спирам.Докато го целувах се чудех защо съм такава.Защо се хвърлям на първия който видя?Никога нямаше да разбера,ако не пожелая.Но това може и по-късно да се мисли.Сега да се наслаждавам на поредния,идеален момент с Ейдън.След малко аз го притиснах до стената.Отдъхнах си.На лицето ми се появи още една лукава усмивка.Започнах да разкопчавам копчетата на ризата му,но реших,че това ще отнеме доста време.Затова направо я разкъсах.Продължих да го целувам.Надявам се да продължават целувките ми да му харесват и да са така прекрасни.



Rosalie Buttler
Rosalie Buttler
Moderator;
Moderator;

Брой мнения : 282
Join date : 15.02.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by aiden evans. Пет Фев 21, 2014 9:35 pm


Желаният ефект бързо беше постигнат и след минути вече усещах топлите ни устни да се докосват. Усещах вкусът на червилото й и ускоряващият й се дъх, усещах топлината, която идваше от нежните и плътни устни, които страстно се докосваха в моите. 
Нямаше време за приказки. Всъщност между нас никога не бе имало и най- вероятно нямаше и да има. Връзката ни се основаваше само на физически контакт, тъй като и на двамата ни беше трудно да устоим един на друг и вместо да се опитваме да се самозалъгваме с опити да изпадаме в някой задълбочен разговор, се отдавахме на влечението, което изпитвахме един към друг, затворени заедно между четири стени. 
Усетих студената стена зад гърба си, въпреки че аз пръв трябваше да я притисна към нея, както по принцип беше прието, я оставих да се позабавлява още малко с мен, давайки й надмощението, което така или иначе след малко щях да си взема. Между целувките ни, в кратките мигове, когато устните ни се отлепяха, доволна, дори прекалено доволна усмивка се появяваше на лицето ми. След това отново усещах парещите й устни. Без да губи време тя направо разкъса ризата ми, при което вече не можех да се сдържа и внезапно я завъртях. Сега тя беше с гръб в стената. Бавно свалих блузата й и разкопчах копчетата на тесните дънки, които беше обула. И докато все по- разгорещено местех целувките си от устните й към врата й и все по- надолу тя набързо успя да се измъкне от досадните дънки. Побързах да я повдига и притисна още по- силно до стената. Краката й се омотаха около кръста ми. С всяка целувка ставахме все по- страстни.
Плъзнах внимателно едната си ръка покрай врата, а след това и по раменете й и нежната кожа на гърба й, докато не стигнах до закопчалката на сутиена и с една кратко движение на пръстите го откопчах. Дръпнах го и след половин секунда вече беше на пода.
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by Rosalie Buttler Съб Фев 22, 2014 12:56 pm









Сега аз се озовах залепена за стената.Стената беше много студена.Скоро аз останах без блуза както и без панталони.Радвах се,че най-накрая се отървах от тези тесни дънки.Толкова много обичах топлите му целувки,които доста често докосваха устните и врата ми.Както и сега!Той все повече и повече ме притисна до стената.Омотах краката си около кръста му.Усетих пръстите му,които ме галеха по кожата.Притворих очи.Не исках да свършва това толкова бързо.Обичах да усещам пръстите му по кожата ми.Вече бях останала и без сутиена си.Остава още малко и щях да остана напълно гола.Но нямаше да е честно само аз да съм без дрехи.Откопчах копчетата на панталоните му.Скоро и той остана почти без дрехите.Продължавах да го целувам все по-страстно и по-страстно,както никога до сега.След малко аз го бутнах на леглото.Продължих с целувките.После устните ми се плъзнаха по гърдите му,а след това по врата му и за десерт се върнах на нежните му устни.






извинявай,че малко кратко,но ми липсва музата.
Rosalie Buttler
Rosalie Buttler
Moderator;
Moderator;

Брой мнения : 282
Join date : 15.02.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by aiden evans. Съб Фев 22, 2014 6:39 pm


Продължавахме със страстните, непрестанни целувки, когато от изправени до стената бързо се озовахме в легнало положение върху меките завивки на леглото. И двамата бяхме полуголи. Ставахме все по- горещи. С всеки допир до меката й кожа се наслаждавах на аромата, който притежаваше.
Устните ми хаотично се движеха по тялото й. Започвах да слизам все по- надолу. Когато стигнах до стегнатите й, перфектни гърди забавих целувките си и все по- внимателно ги докосвах с върха на устните и езика си. Продължих известно време така, после по надолу. Харесваше ми да чувам тежките въздишки, които се откъсваха от устните й, когато я докосвах на по- чувствителните й места. Възбудата ми нарастваше все повече, както и нейната. Намествайки се внимателно, бавно и плавно проникнах в нея. Нов, по- продължителен и по- възбуждащ, за мен стон, се разнесе от плътните й алени устни. 
Движех се бавно, забързвах и отново забавях. Телата ни се бяха слели, както много пъти преди това. Всеки път обаче имаше нещо ново, неочаквано или от моя или от нейна страна. Но засега се стараех да бъда внимателен.
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by Rosalie Buttler Съб Фев 22, 2014 7:32 pm









От залепена до стената се озовах  залепена за топлите,нежни завивки.Колко пъти съм се озовала за нещо подобно и то заради Ейдън.Явно не само аз ухаех на парфюм.И неговият си го биваше.След малко устните му се преместиха на гърдите ми и на някой по нежни и чувствителни части.Въздишките ми ставаха все по -тежки и по - тежки.Така и трябваше.Ставах все по -възбудена.След като устните му пак се върнаха на мойте,а после минаха и през врата ми.
-Не бъди чак толкова внимателен,Ейдън! -прошепнах аз в ухото му,а след това го захапах грубо.Исках този секс да не е като другите.Искам да е доста див!Обърнах го така,че той да е прилепена за тези завивки.Израмжах леко.Усмихнах се лукаво и продължих да го целувам.






Последната промяна е направена от Rosalie Buttler на Пон Фев 24, 2014 5:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Rosalie Buttler
Rosalie Buttler
Moderator;
Moderator;

Брой мнения : 282
Join date : 15.02.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by aiden evans. Нед Фев 23, 2014 4:06 pm


Започвах да ставам все по- груб и да губя нежността, с която досега се отнасях с нея. Но след думите й, прошепнати в ухото ми,  между стоновете, когато спираше за малко да си поеме въздух не ми оставаше друго. Хареса ми начинът, по който го прошепна в ухото ми и това ме възбуди сякаш още повече. Движех се по- бързо и с всяко движение усещах как влизам по- навътре. С всеки следващ път прониквах все по- рязко и по- силно. Чувах стоновете, които се откъсват под плътните й червени устни и когато ги погледнех жадно им се нахвърлях в страстна целувка, без да спирам да я усещам и по- ниско долу. 
Телата ни се движеха в перфектен синхрон върху меките завивки на леглото. А допирът на кожата до тънката коприна, от която бяха направени, сякаш усилваше чувството на огнена страст и неописуемо удоволствие, което и двамата изпитвахме. Нагоре.. надолу и отново. Ставахме все по- горещи с всяка изминала секунда и с всеки нов допир на голите ни тела. 
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by Rosalie Buttler Пон Фев 24, 2014 5:51 pm










Нещата ставаха все по - груби и по - груби.Явно нещата щяха да се развият по - добре от очакваното.Всичко между нас се развиваше толкова бърозо.Под "всичко между нас" се подразбира в секса.Но нещо изведнъж ми хрумна.Да се позабавлявам още малко,а после ще го спра.След малко въздишките ми започнаха да стават все по - тежки и по - тежки.Думите ми наистина му по въздействаха.Изведнъж осетих малка болка.Тогава аз забих ноктите си в гърба му.Те се спуснаха на долу,а след тях се появиха червени следи от кръв.Продължих няколко минути в същия синхрон докато аз не сложих край на това.[/size][/b]
-Виж,Ейдън!Какво под "какво ще правим" имах съвсем друга идея!-изразих мнение аз.То й си беше така.Исках този път да е по - различно.Исках да излезем да се по разходим или нещо такова.Да не изпуснем този прекрасен ден като седим вътре.След малко аз му предложих да излезем някъде да пийнем нещо или каквото той иска,но може и да останем тук.Лично аз ми омръзна при всяка наша среща да ме чука.Искам малко разнообразие!Надявах се той да приеме с удоволствие.Защото,ако не го направи ситуацията ще бъде малко неловка.




Последната промяна е направена от Rosalie Buttler на Чет Фев 27, 2014 5:06 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Rosalie Buttler
Rosalie Buttler
Moderator;
Moderator;

Брой мнения : 282
Join date : 15.02.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by aiden evans. Пон Фев 24, 2014 7:33 pm

Думите й ме сепнаха. Излязох бързо от нея и се проснах по гръб до все още разгорещеното й тяло, докато я слушах какво говори. На лицето ми беше изписана физиономия, по която ясно си личеше, че изобщо не разбирах какво й става. Как изведнъж реши, че иска да се разхождаме? За какво изобщо говореше? Досега никога не се беше държала така, а и всъщност още при запознанството ни, макар и не напълно директно се бяха разбрали връзката ни да се основава предимно и само на секс. 
Гледах белия таван, докато обмислях това, което казваше. Е, поне едно беше ясно- истинското удоволствие беше дотук. Въздъхнах тежко и след почти едноминутно мълчание от моя страна, а накрая и от нейна, май трябваше да й отговоря. 
- По дяволите, Розали.. какво ти става?- беше първото, което ми дойде и макар да исках да й го спестя, не можах. Надигнах се и облягайки гръб в стената зад гърба ми нова въздишка се откъсна от гърдите ми. 
- Но ако толкова много искаш може да гледаме някой филм- погледнах я с раздразнено изражение и се вгледах в очите й. Нямах никакво намерение да излизам. 
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by Rosalie Buttler Сря Фев 26, 2014 7:38 pm










Чъудесно Роуз!Как можах да го кажа?Нямаше да се разсърдя на Ейдън.Та налини аз се питам същото.Не му хареса.Той си го призна и си личеше,че иска само да ме чука.Но аз не искам само да правим секс при всяка среща,въпреки че се уговорихме само да правим секс.Както и да е.
-Чудесна идея!-съгласих се с него.Изправих се.Взех сиутиена си.Сложих го,но тогава ми хрумна малка идея.Приближих се до Ейдън.Обърнах се към него с гръб.
-Ще ми помогнеш ли?-попитах аз като на лицето ми излезе една лукава усмивка.Чаках да приеме.А през това време си мислих какъв фил ще гледаме.Дали ще е романтичен,екшън,фантастичен или друг вид филм от всичките,които изброих.Ще оставя всичко това на мъжа пред мен.


Rosalie Buttler
Rosalie Buttler
Moderator;
Moderator;

Брой мнения : 282
Join date : 15.02.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by aiden evans. Чет Фев 27, 2014 7:36 pm

Гледах я недоволно, без да го крия. Но щом искаше да правим нещо различно, щях да й угодя. Така или иначе вече беше прекъснала истинското удоволствие. Не бях някакво животно, което живееше единствено заради секса, но не очаквах такова нещо от Розали, предвид това, което се бяхме разбрали, когато се запознахме. Затова я гледах така.
Плъзнах внимателно пръсти по нежната кожа на врата и около гърба й.
Усетих силният аромат на парфюм да достига до сетивата ми, когато повдигна дългата си коса. Докоснах я внимателно с устни, започвайки зад дясното й ухо до върха на рамото й. После й помогнах със закопчаването на сутиена, който успях да закопчая само с едната си ръка, така както по- рано го бях откопчал.
- Е, какво ще гледаме?- попитах я, когато вече беше готова и почти енергично станах от леглото и отидох да си налея от уискито, което беше донесла по- рано. Сега беше моментът, в който една чаша скъпа уиски ще ми се отрази добре. Включих големият телевизор на стената и се настаних удобно върху големия диван, докато я чаках да дойде.
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by Rosalie Buttler Пет Фев 28, 2014 8:35 am









Личеше си,че вече бях развалила удоволствието му и дори да ми откаже нямаше да е същото.Но съм свикнала да получавам всичко което искам.Например виждам нещо.Много ми харесва.Искам да го имам и го получавам.Като някаква детска игра.След секунда усетих пръстите му да се разхождат по кожата му.В момента беше всичко перфектно.Поне за мен.Явно за него съм неустоима.Все пак до преди малко ме гледаше недоволно,а сега ме ме целуваше.Жалко,че това свърши доста бързо.След малко той се оправи и отиде в другата стая.Така както и Ейдън и аз се опитах да се оправя бързо.След малко и аз вече бях седнала на дивана.Надявах се той да избере нещо,но..взех дистанционото.Започнах да превкключвам.Нямаше нищо интересно.Дакото не побаднах на една програма.Филма ми се стори интересен.Оставих дистанционото на масичката.Загледах се във филма и не смеех да говоря.Мисля,че достатъчно развалих удоволствието му.Не искам и да го отекчавам с разни приказки.

Rosalie Buttler
Rosalie Buttler
Moderator;
Moderator;

Брой мнения : 282
Join date : 15.02.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden] Empty Re: she's up all night for good fun, i'm up all night to get lucky [rosalie&aiden]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите