trust a few, fear the rest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ 9z7aoEo
Welcome
Рейвънсууд, Пенсилвания. В градът има смъртоносно проклятие, което вече тече от поколения насам. За да се връщат войниците, обратно живи и здрави при семействата си, за всяка война трябва да умират по пет тинейджъра от Рейвънсууд. Има сключен договор, който гласи фамилиите на петте прокълнати фамилии, като при всяка война някой тинейджър от тези фамилии бива убиван с още четирима, единственият начин да прехвърли проклятието на друг е да се обедини с "Децата на Злото". А единственият начин да се развали проклятието ... да останете живи.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Искам да сменя.
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyНед Мар 08, 2015 1:43 pm by Аримана

» I was broken to pieces. You broke me. And then you put the pieces back together. || Zachary. and Beth.
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyПон Сеп 22, 2014 10:53 pm by Beth.

» Станете наши приятели;
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyСря Авг 20, 2014 6:47 am by Evelyne.

» Търся си другарче за рп
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyСря Юни 18, 2014 2:23 pm by Аримана

» Нимфоман или наркоман за предишния?
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyПет Май 30, 2014 9:41 pm by Rick Reed

» Склада в края на града
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyСря Май 07, 2014 8:02 pm by Marcus Hill.

» Прочитай с дъха си, разглеждай с уста, запомняй с езика, чети ме така.... SPAM VOL 4
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyСря Май 07, 2014 6:28 pm by Dianna△

» I believe in the wonder I believe I can touch the flame- Nathaniel and Anabel
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyСря Май 07, 2014 5:52 pm by Anabell ♠

» Търся си...
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ EmptyСря Май 07, 2014 5:09 pm by Marcus Hill.

Екип на форума;
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ PlWGdjK
.Amelia.
ADMINISTRATOR; AMELIA HESTTLER - 21 - FC: HOLLAND RODEN - CURSE BREAKER -----
-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ 84a0bP9
Jamie Commun
ADMINISTRATOR; JAMIE COMMUN - 25 - FC: MAX IRONS - CHILD OF EVIL -----
Avery Dubois;
ADMINISTRATOR; AVERY DUBOIS - 22 - FC: JESSIE ANN GRAVEL - GUARDIAN -----
Rosalie Buttler
MODERATOR; ROSALIE BUTTLER - 25 - FC: NINA DOBREV - CITIZEN -----

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

2 posters

Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by Beth. Чет Фев 20, 2014 6:49 pm

-Остави ме на мира!
Силно стиснатите ми зъби позволиха на думите ми да бъдат казани едва, вместо да ги извикам, както възнамерявах. Вървях забързано из Рейвънсууд и дори не гледах накъде вървя, просто исках да се измъкна .. Разбира се, както винаги обаче това не се случваше и ядосаният дух на баща ми продължаваше да ме следва. Гледаше ме с омраза, но отдавна бях свикнала на презрението, което го обземаше веднага, щом погледа му попадне върху мен. Беше така откакто се помнех, само че сега исках просто да съм сама, той да изчезне и повече никога да не го видя, повече никога да не ми бъде напомняно за миналото, правейки настоящето ми жив ад. Бях ядосана, раздразнена и на ръба на сълзите, но чувството, което преобладаваше беше също така и това, което най-много ненавиждах да изпитвам - безпомощността на собствената ми ситуация, в която иронично сама се бях поставила. Е, ако можех да чувствам наистина вероятно да съм си прерязала вените досега, само и само да получа възможността да отвърна на удара и да нараня копелето по някакъв начин. Забързвайки крачката си още повече, се извърнах, виждайки го все още зад себе си, както и очаквах да бъде. Само че в същия момент забравих да гледам къде ходя и връхлетях върху някого - за щастие, жив. Преглъщайки, за да се овладея, казах безизразно, но и леко сковано
-Извинявайте. Съжалявам, не беше нарочно. - в тона ми нямаше и капка съжаление; всъщност, той си беше лишен от емоция и думите ми се бяха изплъзнали по навик. Само че го казах тихо и без дори да погледна в кой съм се блъснала, продължих да вървя забързано. Обаче проклетия дух по петите ми ме беше настигнал, докато се извинявах за невежеството си и ръката му се стовари върху мен, предизвиквайки нови синини по дължината на ръката ми. Разбира се, сега обаче беше различно - вече не бях малкото слабо момиченце от миналото и за разлика от тогава не се строполих на земята. Останах на краката си, гледайки го с цялата омраза, на която бях способна. Каква ирония, че си оставах все така жалка, както и когато бях по-малка, що се отнасяше до него. А и как се предполагаше да нараниш призрак?
-Махай се. - студения ми тон беше по-леден и от айсберг, макар и все така изговорен тихо. Така се бях сковала, омразата изпълнила тялото ми, докато гледах мъртвеца пред мен, че дори и не усетих присъствието на някой зад гърба ми, докато той не проговори.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by aiden evans. Чет Фев 20, 2014 7:26 pm


-Кой е той?- погледът ми се плъзна по посивелия силует на призрака, който преследваше момичето, след което се отклони към нея и нагла усмивка се появи на лицето ми. Наблюдавах я повече от десет минути как се опитва да избяга от нахалния дух, които ходеше по нея, а тя в опитите си да изглежда нормално и да не му обръща внимание, предизвикваше обратния ефект. 
Погледът ми се местеше от непознатата на призрака и обратно. Той говореше нещо, опитваше се да ме изгони, но аз в никакъв случай не му обръщах внимание. Усмихвах се нагло и чаках някакъв отговор от момичето, което сякаш всеки момент щеше да се разреве. 
- Хей, кой е той? Ще ми отговориш ли?- повторих аз, защото първия път явно не ме беше чула. Допуших цигарата си и докато се уверявах, че съм я изгасил хубаво, поклатих раздразнен глава и като повиших тон този път се обърнах към призрака.
- Ей, ти! Да.. защо я преследваш?- но той не ми отговори, продължи да говори някакви работи на момичето и за двамата сякаш не съществувах. Крайно раздразнен от всичко най- накрая поставих ръка върху рамото на момичето, погледнах я и отново я попитах какво се случва. Не че ми беше работа да се бъркам в чуждите работи и по принцип не бих го направил. Вместо това просто бих стоял от страни и бих се смял, но от начина, по който изглеждаше непознатата, ме накара да се намеся. И въпреки че винаги съм мразел тази екстра с разговарянето и виждането на грозните мъртъвци просто този път не можах да се сдържа. 
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by Beth. Чет Фев 20, 2014 7:45 pm

При първия път, в който той зададе въпроса си, веждите ми се стрелнаха нагоре и понеже бях изненадана, се наложи непознатият да повтори това, което ме беше попитал. Все още го наблюдавах мълчаливо, питайки се колко точно в Рейвънсууд бяха тези, които можеха да виждат мъртвите. Повдигайки рамене, само поклатих леко глава и казах
-Отвратителен е това, което е той. - пропускайки факта, че той беше попитал кой е духа, а не какво, просто се вгледах във внезапно изникналата фигура до мен, докосваща ме по рамото. Той обаче гледаше към баща ми и говорейки му с раздразнение, зададе въпрос на него. Задоволството, което ме изпълни беше необичайно - може би породено от простия факт, че някой е груб към съществото, което презирах най-много. Беше си .. странно. Ново. Въпреки това се обърнах към непознатия проговаряйки спокойно

-Не си прави труда, няма да ти отговори. Сега целия смисъл на съществуването му е да бъде личния ми полтъргайст, така да се каже, и да ме дразни нон стоп.
Повдигайки отново рамене, звучах безразлично, тонът ми отново лишен от чувства, докато обяснявах опростената версия на отношенията между призрака пред нас двамата и мен. Разбира се, това го подразни и той отново замахна към мен. Дръпнах се, отбягвайки удара - нещо, което обикновено го изкарваше извън кожата му, ако изобщо все още имаше такава, от гняв. Виждайки как от устата му се отрони един беззвучен вик, видях как яростно изникна пред мен и ръката му наново се стовари върху мен, този път удряйки бузата ми. Игнорирайки болката и факта, че по-късно вероятно и там щеше да има синина, просто го изгледах с ненавист, отчасти надявайки се непознатият просто да продължи по пътя си и да ме игнорира. Исках да съм сама. Е, то й хората в ада искаха лед, но къде ти ..
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by aiden evans. Чет Фев 20, 2014 8:14 pm


Въпреки че най- накрая реши да ми отговори момичето не ми каза нищо, което сам да не можех да разбера, а именно, че призрака я преследва, за да я тормози. Очевидно. Погледнах го отново презрително и тогава без да очаквам видях как той посяга към момичето в опит да я удари. За щастие тя успя да се изплъзне от първият му опит, но последвалия втори тя не можа да избегне, а аз също не можах да реагирам на време. Инстинктивно направих една крачка напред и леко встрани,  заставайки между призрака и момичето. Въпреки че тези, които не можеха да виждат духове, щяха да видят създаващата се ситуация много по- различна и щяха да ни вземат и двамата за луди, каквито и изглеждахме на фона на минувачите, които вървяха необезпокоявани и нищо неподозиращи, съвсем нормални хора. 
- Добре ли си?- завъртях леко главата си към непознатата, която вече беше зад мен и този път без да изчаквам отговора й, погледът ми се стрелна леден и безразличен към призрака. Присвих леко очи, а в мисълта ми веднага се появи мисълта за синината, която щеше да появи върху бялото й лице. Как ли щеше да я обясни? Нямаше как да не изглежда странно. 
- Да вървим- казах й като докоснах нежната й ръка, тръгнах напред, подминавайки призрака сякаш изобщо не съществува. 
Не се чувствах като себе си. Какво ме прихващаше? Занимавах се с една напълно непозната и призрака й преследвач. Точно нещата, които мразех. Но сякаш този път имаше нещо по- различно. 
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by Beth. Чет Фев 20, 2014 9:14 pm

Вниманието ми бе съсредоточено върху ядосания дух пред мен, който бях свикнала да виждам дотолкова, че сякаш вече гледката ми беше до болка позната. Смръщвайки се, наново се заканих да запратя в лицето му поредната доза ядни думи, но фигурата на непознатия ме спря. Изведнъж се беше озовал пред мен, а още преди да осъзная, се обърна и ме попита дали съм добре. Сякаш наистина се интересуваше .. Което ме съмняваше да е така, но все пак, защо ме защитаваше? Можех да виждам само гърба му сега, който беше изненадващо широк и в сравнение с неговата фигура, се чувствах дребна и слаба. Както често се и усещах, когато баща ми полагаше удар след удар върху мен. Потънала в мисли, се сепнах от внезапното хващане на ръката ми. Непознатият ме поведе нанякъде, подминавайки призрака на баща ми с безразличие, което знаех, че той обикновено не би търпял. Очаквайки да е по петите ни, се обърнах и изумлението ми беше огромно, когато не го видях зад себе си. Може би непознатия ме водеше на още по-лошо място? Сигурно това бе единственото нещо, което би удовлетворило баща ми, карайки го да изчезне. И все пак .. къде отивахме?
Допреди малко, докато забързано вървях из града, нямаше никакво значение къде ще се озова, но сега .. защо сега имаше?
-Къде ме водиш? - думите ми бяха хладни, най-вече с равен тон, но се проклех наум, че в тях имаше и съвсем незабележима доза страх. Дали той я беше доловил? Е, по дяволите, не че беше от каквото и да било значение .. Преглътнах, чакайки отговор, но той мълчеше. Възнамеряваше ли да ми нанесе още повече синини от тези, намиращи се по тялото ми досега? Бузата ми пулсираше от по-ранния удар, но дотолкова бях свикнала с това, че сякаш беше като част от мен.
-Ако смяташ да причиниш още синини по мен, гледай поне да са на места, където ще мога да ги скрия с дрехи .. - промърморих, съвсем нормално, тъй като държах да го има предвид. Беше досадно, когато натъртванията се виждаха, като тази на бузата ми в момента и хората ме разпитваха до безкрай какво е станало. Мразех да трябва да се обяснявам, а и никак не обичах, когато тези около теб се бъркаха, където не им е работа и навлизаха в личното ти пространство. Опитвайки се да смогвам на забързаната крачка, с която той вървеше, вдигнах глава, за да го погледна и да се уверя, че ме е чул.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by aiden evans. Чет Фев 20, 2014 10:38 pm



Нямаше как да не засмея с глас на думите й. Та аз се опитвах да й помогна, а тя ми отправяше странни предупреждения и си мислеше, че ще я нараня. Всъщност това си беше напълно нормално, установих след като превъртях набързо в ума си ситуацията, която се беше създала. Двама непознати, единият помага на другия без никаква особена причина, а и външният му вид и излъчването му подсказваха, че първият не е от типа хора, които се спират и помагат на всеки. Да, разбирам я. Аз също бих се усъмнил, ако някой, приличащ на мен изведнъж изпита такова желание да ми помага. Не че съм грозен, отблъскващ и непоносим. Просто съм прекалено егоистичен и не веднъж са ми казвали, че имам излъчване сякаш не ми пука за абсолютно нищо. А дори, когато ми го кажеха не го оспорвах, с което засилвах това чувство. 
- Успокой се- отвърнах й с равен глас, без да дори да се обръщам назад, за да я погледна в очите- Помагам ти. Виж, махна се- натъртих аз. 
Точно в този момент свихме зад един ъгъл, където се намираше любимото ми кафе. Въпреки  че скоро щеше да се свечери и заведението щеше да затвори, все още имахме малко време и не знам защо реших да я заведа там, вместо да я оставя и да си тръгна. 
- Два бананови шейка- поръчах на сервитьорката след като седнахме на една забутана маса в крайна на помещението и се облегнах безмълвно на облегалката.
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by Beth. Съб Фев 22, 2014 4:46 pm

Последвах го, не съвсем сигурна какво се предполагаше да направя. Той водеше и когато впоследствие се озовахме в едно кафе и той поръча и за двама ни, ме учуди повече, отколкото ако ме беше ударил. Седнах срещу него, наблюдавайки го. С ударите можех да се справя. Когато обаче някой се държеше добре към мен .. не бях свикнала с това. А и все пак той не беше искрен. Накланяйки глава на една страна, докато го наблюдавах, казах
-Хайде сега да не се лъжем, окей? Дори не знам защо точно ме измъкна от тази ситуация с духа, но не беше като да е просто заради доброто ти сърце.
Повдигайки рамене, не отбелязах липсата на каквато и да е загриженост по лицето или действията му. Може би беше постъпил спонтанно, но щях да оценя, ако бе искрен относно това, а не да ме залъгва. Интересувах го точно, колкото някой пейзаж, покрай който минаваше и не забелязваше. С всички беше така. А и аз самата нямах емоции, така че какво толкова? Все пак бях голямо момиче, можех да се справя с истината - винаги предпочитах да гледам реално на нещата.
Слагайки две чаши пред мен и него, сервитьорката се отдалечи, хвърляйки жадни погледи към непознатия срещу мен. Наблюдавайки я незаинтересовано, добавих
-Благодаря ти за шейка.
Обръщайки се към него, го погледнах наново, през главата ми минавайки мисълта, с която се запитах дали ако сега понечех да си тръгна, той щеше да ми позволи. Все пак, старите навици умираха трудно и очакването той всеки момент да посегне към мен не беше отминало.



П.с.: Извинявай за забавянето ..
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by aiden evans. Съб Фев 22, 2014 5:13 pm



Продължавах да я гледам без да казвам нищо, а по изражението на лицето ми със сигурност не се четеше нищо друго освен обичайната незаинтересованост и безразличие, с които напоследък гледах на почти всичко. Съзнавах, че съм пълен непукист, а също и не по- малко идиот, но честно казано не ми пукаше. Какво всъщност трябваше да се очаква? Но какво ме накара да й помогна, да я доведа тук? Изобщо не знаех, беше ми трудно да си обясни. 
Но всичко беше факт и ето, че сега стояхме един срещу друг. Отпих от вкусният шейк, когато ни го донесоха, проследих с поглед сервитьорката, с която си разменихме няколко закачливи погледа и отново се обърнах към непознатата, на която бях помогнал. Тя ми говореше нещо. Чух само последните й думи. Засмях се и помръдвайки леко на мястото си отговорих.

- Този ми е любимият- казах с равен глас, а усмивката ми се разшири- И.. бъди спокойна, не искам нищо от теб- отново замълчах. Помислих  си да я попитам за призрака, но всъщност не ми беше работа и замълчах. Ако искаше щеше да ми разкаже сама. Надявах се само историята й да не е прекалено досадна. 

aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by Beth. Съб Фев 22, 2014 5:32 pm

Честно казано това ме изненада. И макар да усетих облекчение, когато той ме увери как не иска нищо от мен, все пак се питах защо съм тук. Е, не беше като да е по-лош вариант от този, в който се намирах досега .. Със сигурност предпочитах тази ситуация пред тази по-рано с баща ми. А и непознатият изглежда ме игнорираше, нещо, което също ми носеше облекчение. Сякаш едва забелязваше, че стоя срещу него. И колкото и странно да звучеше, определено за мен това си беше за предпочитане .. бях уморена от това да получавам нови синини и честно казано сега не ми беше до редовно отправяните ми удари. Затова просто отпих от чашата пред себе си и отправих към непознатия една фалшива усмивка като знак, че оценявах напитката. И като стана дума .. как се предполагаше да го наричам? Едва сега ми хрумна .. е, не беше като да не се надявах той просто да стане и да се запъти нанякъде в компанията на сервитьорката, забравяйки за мен, но след като все още стоеше срещу мен ..
-Между другото, аз съм Бет. - казах го съвсем небрежно, погледа ми отклонявайки се към вратата, през която двамата бяхме влезли в кафето. Отчасти очаквах духа на баща ми всеки момент да се появи там, крачейки гневно към мен. От друга страна, се питах дали непознатият пред мен нямаше всеки момент да изчезне през нея. Не, че имаше значение за мен, но ми мина мисълта, че ако той го направеше, нямаше да мога поне да бъда учтива, задето ми помогна по-рано и преди той да е излязъл наистина от кафето, отново се обърнах към него, все още гледайки обаче по посока на вратата
-И ти благодаря, задето ме измъкна от баща ми по-рано. - тонът ми равен, отново отпих от шейка си, най-вече за да преглътна думите. Вече ми беше все едно кой какво щеше да знае, а и както всичко останало, и това не беше като да е от каквото и да било значение.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by aiden evans. Съб Фев 22, 2014 8:22 pm

Имената, да разбира се. Бях забравил за тази толкова важна част от осъществяването на нормален разговор. Въпреки че за мен не беше от голямо значение дали ще науча нейното.. нали скоро след това след като се разделим ще го забравя и едва ли ще си го спомня.. нея, или пък срещата ни. Възпитано или не, не ме и интересуваше какво ще си помисля тя за мен, но въпреки това реших да й се представя. 
- Ейдън- гласът ми беше, както винаги равнодушен. Погледите ни се срещнаха за пръв път от началото на срещата ни. Аз обаче бързо отклоних погледа си в друга посока и след като довърших шейка си продължих- И не ми благодари. Не съм направил нищо.. дори не знам защо го направих- забарабаних нервно с пръсти, но не защото бях нервен, а защото това се бе превърнало в неприятен навик за мен. 
- И все пак имаш досаден баща.. защо те тормозеше?- за днес достатъчно бяхме изглеждали нелепо в очите на другите и сега, когато бяхме само двамата реших, че е по- добре поне да се опитваме да говорим, въпреки че виждах, че тя няма нищо против мълчанието, но седейки така започвах да се чувствам неудобно. Всъщност не ме интересуваше защо я е тормозил, но и не знаех какво друго да я питам. Усетих, че въпросът ми сякаш малко я смути и изражението на лицето й леко се промени. Може би нямаше да поиска да ми отговори. Но това така или иначе беше без значение. 
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by Beth. Съб Фев 22, 2014 11:51 pm

Значи Ейдън. Добре. Когато ме попита за баща ми, изражението ми автоматично се измени, затваряйки се и ставайки по-студено. Усещайки по-хладната маска да се настанява на лицето ми, измествайки досегашната, повдигнах рамене. Доста ясно бях забелязала, че той не питаше от любопитство и знаех, че не го интересуваше. Е, след като все пак искаше да говорим, нямаше да мълча - както винаги, за мен не беше от значение кое от двете ще е.
-Защото го убих - казах небрежно, тона ми между другото. Погледа ми се плъзна по празните маси около нас, докато оглеждах обстановката на заведението. Беше приятно, обзаведено в меки и неутрални тонове, нещо, което ми допадаше. Не беше в някакъв ярък и крещящ цвят, който да дразни очите ми, така че със спокойствие се оглеждах, погледа ми бавно обхващайки всеки детайл. Накрая се извърнах отново, вниманието ми връщайки се към чашата пред мен. Отпивайки от нея, отметнах косата от очите си, която беше паднала пред лицето ми и ми пречеше. В пристъп на раздразнение хванах кичурите, започвайки да ги сплитам, правейки го с безразличие, както всичко останало.
Честно казано не бях свикнала да споделям спокойствието си с някой.
Beth.
Beth.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 96
Join date : 16.02.2014
Местожителство : Ravenswood

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by aiden evans. Нед Фев 23, 2014 1:19 pm


Изражението на лицето ми си остана все така безизразно, дори когато ми каза, че го е убила. Но това бях аз и реагирах на повечето неща така. Е, поне й спестих неудобството от шокираната и истерична реакция, която би имал някой друг на моето място. 
- Доста трябва да си го е заслужавал- отвърнах й отново с равен тон в гласа си. Опрях гърба си в облегалката на мекия стол, докато плъзгах празната чаша от едната си ръка в друга по гладка повърхност на масата я погледнах в очите. Този път умишлено. По изражението й можех да разбера, че всъщност й е все тая дали ще поддържаме този разговор или просто ще мълчим.
Мълчанието не закъсня. След последните ми думи настъпиха няколко, по- дълги, от колкото биха били минути. Взирах се в плъзгащата се чаша без да мисля за нищо. Сякаш бях сам на масата. Но така можеше да продължи вечно. А, честно казано аз не исках и не исках да се задържам още много. Бръкнах в джоба на дънките си и извадих пари, достатъчни, за да платя и двата шейка. 
- И двамата не сме от най- приказливите, затова.. е, мисля да тръгвам. Аз черпя- с последното й намигнах и се засмях. Първото по- различно нещо, което направих от както бяхме дошли тук. 
aiden evans.
aiden evans.
Curse breaker
Curse breaker

Брой мнения : 86
Join date : 18.02.2014

Върнете се в началото Go down

-you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/ Empty Re: -you see, there's this loneliness, and sometimes it eats us all alive. /Аiden & Beth/

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите